Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chcę wymienić okna w mieszkaniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yakuza



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda są to 2 firmy a nie jedna...BARTEK był zawsze na 1- maja i tam pozostał po dziś dzień. Jednym słowem fachowcy nic więcej dodać. Szef z Bartka też przyjeżdza na odbiory, polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
fan_knurowa



Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 5:19 pm    Temat postu: ZDEZYDOWANIE ODRADZAM PROSTA. Odpowiedz z cytatem

Firma PROST zamontowala ona w naszym mieszkaniu na blokach. Po ok. 10 mies. pękła szyba. Zglosilismy reklamacje ustnie i pisemnie. Po 3,5 miesiacach zero skutku. Na zapytanie telefoniczne szef firmy dawał jakies smieszne obietnice terminowe, których NIE dotrzymywal. ZDEZYDOWANIE ODRADZAM PROSTA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
therion



Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam okna firmy eurocolor z pyskowic- okna są w systemie Rehau- mam 4 takie w mieszkaniu od 5 lat i nigdy nie było z nimi problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz REHAU, Eurocolor ma również SCHUCO. Od 5-cio komorowych z wkładem dwuszybowym po systemy 6-cio komorowe z wkładami trójszybowymi U=0,7. Uw (całego okna) już poniżej jedności.
Nowość na rynku okiennym - profil GENEO nie z PCV ale z RAU-FIPRO - kompozyt z włokna szklanego. Polecam do domów niskoenergetycznych. Do bloku wystarczy jakaś 5-cio komorówka z szybą U=1,0.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, długo się zastanawiałem czy zabierać głos w tym temacie... jak moderator uzna tą wiadomość za spam to niech usuwa śmiało Wink

Niedawno przejąłem sklep z oknami na ul. Wolności, jakieś 100 metrów od skrzyżowania z 1 Maja. Wcześniej sprzedawaliśmy Gealan i Rehau, teraz przerzucamy się na Brugmann i Salamander, które oferują tą samą jakość w niższej cenie.
Z tego co się orientuję to ceny mamy najniższe w okolicy a przynajmniej w Knurowie - zawsze niższe (i to sporo) od ceny producenta - to o czymś świadczy. A montaż robią nie jakieś "złote rączki" co to żadnej innej roboty nie mogą znaleźć, tylko budowlańcy z wieloletnim doświadczeniem i żadnych skarg nie było, raczej pochwały.
Także zapraszam, a dla forumowiczów jakaś dodatkowa zniżka też się znajdzie Wink
_________________
http://www.oknafenix.pl/


Ostatnio zmieniony przez LeBoucher dnia Pią Lut 19, 2010 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
centralny77



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 16

PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam bartka naprawde konkretna firma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
napoleon5



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

firma prost z knurowa wstawiająca okna , nie ma pojęcia jak ma wstawiać okna wstawiła mi 9 okien i każde okno ma wade a na usunięcie wad nie mogę sie doprość , pieniądze wzieli i cześć .
SĄ DAREMNI !!!!!!!!!!!!
NIE POLECAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walusss



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 383
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napoleon5 napisał:
firma prost z knurowa wstawiająca okna , nie ma pojęcia jak ma wstawiać okna wstawiła mi 9 okien i każde okno ma wade a na usunięcie wad nie mogę sie doprość , pieniądze wzieli i cześć .
SĄ DAREMNI !!!!!!!!!!!!
NIE POLECAM


firma PROST z knurowa która zakłądała mi dwa miesiące temu okna wykonała swoją pracę szybko i solidnie, nie wiem skąd te wady u Ciebie, ale u mnie wszystko w jak najlepszym porządku, dodaję tylko ze wymieniałem 3 okna. Ja tą firmę polecam. Pozdrawiam
_________________
"...jedni wyciągają ręce po pomoc, a przywódcy na ekranach wciąż ściskają sobie dłonie.
Kiedy ludzie się obudzą wreszcie i zobaczą, że dokoła nich cały świat płonie.... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napoleon5 napisał:
firma prost z knurowa wstawiająca okna , nie ma pojęcia jak ma wstawiać okna wstawiła mi 9 okien i każde okno ma wade a na usunięcie wad nie mogę sie doprość , pieniądze wzieli i cześć .
SĄ DAREMNI !!!!!!!!!!!!
NIE POLECAM


Taaa, i my Ci mamy wierzyć? Kto zamawia montaż aż 9 okien na raz od razu w jednej firmie. Najpierw trzeba było np. zamontować 1-3 , a potem, jak było OK kontynuować. Z resztą, jak się zdecydowałeś w jednej firmie od razu zrobić taką masówkę to widocznie miałeś rozeznanie rynku i zrobiłeś to świadomie, chyba że teraz jesteś typowy mądry Polak po szkodzie. Każdy zakup produktów, w tym również usługę możesz reklamować, a jak nie idzie po dobroci to idź do rzecznika konsumentów, a potem do sądu. I jeszcze jedna rzecz: tanio nie zawsze jest taniej. I ostatnie: po robocie się ogląda wszystko dokładnie i dopiero po tym się płaci, czyli odbiera tę robotę.

PS. Wiarygodność użytkowników, którzy się zarejestrowali, aby napisać pierwszego i zapewne ostatniego posta jest mała, tym bardziej że podałeś mało konkretów i szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napoleon5 napisał:
firma prost z knurowa wstawiająca okna , nie ma pojęcia jak ma wstawiać okna wstawiła mi 9 okien i każde okno ma wade a na usunięcie wad nie mogę sie doprość , pieniądze wzieli i cześć .
SĄ DAREMNI !!!!!!!!!!!!
NIE POLECAM



Think D'oh! D'oh! śmierdzi mi tu ostrymi słowami konkurencjii ! Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam od Prosta i jak na razie wszystko ok Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka postów na ten sam temat tutaj:
http://forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=3194
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Carramba



Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanowczo odradzam PHU Profil!! Na początku wygląda wszystko ładnie - miła obsługa, zapewnienia, że "my to, my tamto"... Ale dalej to juz tylko porażka.. Wymierzony niby fachowo towar - okazuje się zupełnie nie do montażu (ciekawa rozmowa montażysty z włascicielem w czasie montażu - "jak ja to mam k...a zamontować").. No ale polecenie montażu jest - i jako tako montaż jest wykonany (dla kogoś kto się na tym nie zna wszystko wygląda w miarę). Ale nie daj Boże jak zaczynają się kwasy i trzeba zgłosić reklamację! Wtedy widać buractwo - postawa "najlepiej kliencie jakbyś sam sobie wszystko załatwił a mi dał swięty spokój".. Miesiące oczekiwania aż szanowny pan własciciel coś zdziała w temacie reklamacji. Wizyty i rozmowy, telefony - naprawdę, to nie robi wrażenia na wiecznie spokojnym panu.. On przecież walczy jak LEW, by reklamacja została jak najszybciej załatwiona (to nic, że trwa to miesiące i że efektu jak nie było tak nie ma)..No bo przecież przy montażu było wszystko ok., kasa została zapłacona więc co niby może być nie tak??
Uważajcie na tą firmę - caly czas się zastanawiam jak to możliwe, że z takim podejściem takie "pseudofiremki" egzystują na rynku i pluję sobie w brodę, że dałem się tak wpuścić w maliny..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomo



Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 8:02 pm    Temat postu: Polecam Prosta Odpowiedz z cytatem

Ja wymieniłem okna w całym mieszkaniu( przy jednym bałaganie ) u prosta i wszystko było ok..... a o Bartku wole nie pamiętać bo zmaścili robotę u teściowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam że są ogromne problemy z gwarancją w PHu Profil
Moje drzwi się wypatrzyły i czekałem na reklamację trzy miesiące . U mojej mamy natomiast okna zostały źle zamontowane i na razie sprawa toczy się dwa miesiące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka