Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hałasy na Dywizji?! SKANDAL
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Urak



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 12:57 pm    Temat postu: Hałasy na Dywizji?! SKANDAL Odpowiedz z cytatem

W bloku nr 2 który stoi przy ulicy Dywizji od dłuższego czasu z klatki B słychać notoryczne hałasy, które nie pozwalają na spokojny sen...... mało tego, często odbywają sie tam libacje alkoholowe........ które jak można sie domyślić kończą sie na następny dzień.
SKANDAL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
siwy



Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 14

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:11 pm    Temat postu: Dywizji ? to jedna z najspokojnieszych ulic w Knurowie :D Odpowiedz z cytatem

take it easy Smile
_________________
never give up...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urak



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkalbyś obok takiego *** który wywala ci butelki przez okno na podwórze to byś inaczej zareagował
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:41 pm    Temat postu: Re: Halasy na DYwizji?! SKANDAL Odpowiedz z cytatem

Urak napisał:
W bloku nr 2 który stoi przy ulicy Dywizji od dłuższego czasu z klatki B słychać notoryczne hałasy, które nie pozwalają na spokojny sen...... mało tego, często odbywają sie tam libacje alkoholowe........ które jak można sie domyślić kończą sie na następny dzień.
SKANDAL


hmmm jeżeli to ma miejsce tak notorycznie to dlaczego tego nie zgłosisz odpowiednim służbom ??

SM czy Policja ??
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niuniek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 95

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 2:27 pm    Temat postu: Re: Halasy na DYwizji?! SKANDAL Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
hmmm jeżeli to ma miejsce tak notorycznie to dlaczego tego nie zgłosisz odpowiednim służbom ??

SM czy Policja ??


na tych pierwszych bym nie liczył ... tam tylko dyżurny/a pracuje w nocy ... w dzień jeździ jakiś doblo-radiowóz, chociaż przeważnie jest zajęty na łowisku przy ul. Rybnickiej Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm chodzi o parter? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 5:26 pm    Temat postu: Re: Halasy na DYwizji?! SKANDAL Odpowiedz z cytatem

niuniek napisał:
tvardy napisał:

hmmm jeżeli to ma miejsce tak notorycznie to dlaczego tego nie zgłosisz odpowiednim służbom ??

SM czy Policja ??


na tych pierwszych bym nie liczył ... tam tylko dyżurny/a pracuje w nocy ... w dzień jeździ jakiś doblo-radiowóz, chociaż przeważnie jest zajęty na łowisku przy ul. Rybnickiej Brick wall


ile razy wzywałeś SM w jakiejś sprawie ??
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urak



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi tutaj o bodajże drugie piętro, a SM była i co zrobiła?! nic!! gdy odjechali to słyszałem "CHWDP" to jest szczyt bezczelności!! a mało tego po każdej takiej "zabawie" są zazwyczaj pozostawiane pod oknami butelki które jak się domyślam były wyrzucane z okna ......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niuniek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 95

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 8:08 pm    Temat postu: Re: Halasy na DYwizji?! SKANDAL Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
ile razy wzywałeś SM w jakiejś sprawie ??


uwierz mi że kilkanaście razy ... często ich wzywam ponieważ dbam o to aby ktoś kto jest utrzymywany za nasze pieniądze nie nudził się w pracy ...

niestety kilka razy otrzymałem odpowiedź że pani/pan dyżurny jest sam i mam dzwonić na policję Sad

automatycznie nasuwa się więc pytanie .... po kiego grzyba ten ktoś tam siedzi .... za nockę takiego dyżurnego SM można natankować radiowóz policmajstrów ... Sad

aleeee ... niechcący odbiegliśmy chyba od tematu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tuxracer



Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: skątowni

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 8:41 pm    Temat postu: SM Odpowiedz z cytatem

Nie mogę nic powiedzieć o pracy knurowsiej policji ale straż miejska intereniuje beznadziejnie. Widziałem kiedyś jak przeganiali lumpa , bez większego zaangażowania, a lump i tak wrócił na soje miejsce po parunastu minutach. Nawet nie wylegitymowali go. UT
A co do policji to jakoś nie widać ich w przed Powerem wieczorem w trakcie trwania imprez, kiedy to słychać jakieś wrzaski, bójki itp. za to w tym samym czasie patrolują okolice oddalone od powera o kilkaset metrów. Roflguy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem SM ma bardzo poważne zadanie - przyjmowanie zgłoszeń o brakach w oświetleniu ulic.
Przyznacie, że jakaś tam awantura czy libacja to pikuś przy odpowiedzialności, która spada na strażników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zeczywiscie zarowka wazniejsza jest od spokoju no bo Polska to Polska Smile) u nas wszystko na opak xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urak napisał:
chodzi tutaj o bodajże drugie piętro, a SM była i co zrobiła?! nic!! gdy odjechali to słyszałem "CHWDP" to jest szczyt bezczelności!! a mało tego po każdej takiej "zabawie" są zazwyczaj pozostawiane pod oknami butelki które jak się domyślam były wyrzucane z okna ......


czy tobie sie w glowie nie poprzewracalo? libacje? krzyki? z drugiego pietra? pomysl najpierw a pozniej oczerniaj ludzi. na drugim pietrze i w jego okolicach mieszkaja porzadni ludzie- mlode malzenstwo z dzieckiem oraz starsze malzenstwo z doroslymi synami. nizej i wyzej tez jest spokoj. na parterze czasem imprezuja ale nie jest to juz na tyle uciazliwe jak kiedys. teraz to juz spokojna klatka wiec nie wiem skad te twoje wymysly...

jak juz podajesz nr bloku i klatke to podawaj sprawdzone info dewotko! brakuje jeszcze tylko nazwisk zeby oczernic ludzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urak



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko ja to zauwazylem, poczytaj inne posty w tym temacie myslisz ze nie mam sprawdzonych informacji?!sam czesto nocuje w klatce obok wiec nie gadaj glupot!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kark



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z przedmówcą w 100% nie tylko tam hałasują ale na dodatek strasznie tam śmierdzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka