Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy samochód dla Urzędu Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasior



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

huan75 napisał:
W takim razie niech sobie zasuwa po mieście autkiem a nasze miasto coraz bardziej będzie odstawało od innych miast, coraz gorzej się u nas dzieje.Wg mnie są ważniejsze sprawy niż ta, czym będzie się woził.Jak wspominałem brakuje parków, placów zabaw , wc, powoli nasze miasto staje się coraz to bardziej niebespieczne, wystarczy tylko popatrzeć między godziną 23 a 4 rano co się wyrabia na naszych ulicach.W piątek gdy jest dyskoteka w powerze, to bez kałasza lepiej nie przechodzić , z tym nie można zrobić porządku, nasza kochana SM tylko nas legitymuje , jeżeli akurat są przejazdem i ktoś wraca z pracy.


Zapraszam do Gliwic tam jest dużo parków, placów zabaw i wc....
Ja nie wiem czy nasze miasto odstaje od innych... Według mnie przeciwnie...
Zapomnieliście już jaki Knurów był "zasyfiony" za Kowola? Wszędzie bród i smród.... Bloki malowane były ale sprajem przez kiboli...
A teraz? No chyba trochę lepiej jest... No ale lepiej nie pamiętać, ale wiecznie narzekać...
I z całym szacunkiem ale ja po Knurowie chodzę o której chcę i to bez kałacha... I podejrzewam, że połowa Knurowian też nie ma z tym problemu....

Nie chcę brać udziału w tej dyskusji bo według jakby nie było to jest PREZYDENT. Którego WYBRALIŚCIE dużą większością głosów... Ja też zresztą... A jest to funkcja REPREZENTACYJNA i powinien jeździć takim autem jakie on i jego ludzie uważają za stosowne...
Zresztą prywatnych spraw tym autem nie załatwia... zapraszam na zakupy do TESCO tam możecie go często spotkać jak robi zakupy z żoną i nosi torby wcale nie do służbowego samochodu...

Ode mnie tyle...
Pozdrawiam
_________________
http://www.aquarist.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

huan75 napisał:
A to że w naszym miescie nie ma gdzie załatwić swoich potrzeb bedąc na spacerze z rodziną , brakuje parków, placu zabaw dla dzieci to nie jest wiocha?gdyby nasz prezydent troszkę się wysilił to by zobaczył jak wygląda nasze miasto , ale poco dać mu nową furę.


arc napisał:
nie porównujmy tutaj jakości dróg, braku kibelków na placach zabaw, czy też innych radości życia codziennego do tak prozaicznej sprawy jak służbowy samochód prezydenta.


huan75 napisał:
Jak wspominałem brakuje parków, placów zabaw , wc, powoli nasze miasto staje się coraz to bardziej niebespieczne, wystarczy tylko popatrzeć między godziną 23 a 4 rano co się wyrabia na naszych ulicach.W piątek gdy jest dyskoteka w powerze, to bez kałasza lepiej nie przechodzić , z tym nie można zrobić porządku, nasza kochana SM tylko nas legitymuje , jeżeli akurat są przejazdem i ktoś wraca z pracy.


a ten dalej swoje Violent Violent Violent
huan75 napisz mi jak tu z Tobą dyskutować? skoro masz klapki na oczach i widzisz tylko WC i parki?
Co ma samochód SŁUŻBOWY wspólnego z placem zabaw albo waszymi wybiegami dla psów
Gnaj na łąkę jeden z drugim tam masz tyle placu !?

Dziękuję za dyskusję
pozdrawiam
_________________
========


Ostatnio zmieniony przez Danirad dnia Nie Kwi 10, 2011 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten kalach to była przenośnia , ale taka jest prawda, wracajac z pracy o różnych porach to się widzi.Nawet obsługa sklepu nocnego ma tych małolatów dość.Jeszcze troszkę to w naszym mieście będą tylko banki i super markety, ale jeszcze sporo wody upłynie nim cokolwiek się zmieni w temacie o którym piszę.Tutaj nie chodzi o kolejne miejsce dla wybiegu dla psów, tylko faktycznie te kibelki by się przydały , a tak nawiasem powiedziawszy troszkę odbiegamy od tematu Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale niech mi ktoś, proszę, wytłumaczy, co by było złego w tym, gdyby zasuwał do Rybnika czy Katowic autobusami KZK GOP? Znam knurowian, którzy to robią codziennie. Facet oprócz pensji prezydenta dostaje ponad 30 tys. zł za zarząd i ponad 15 tys. zł za walne w KZK GOP właśnie za to, żeby te autobusy np. do Rybnika i Katowic jeździły wygodne, odpowiednio często i szybko. Czemu nie miałby pokazać ludziom, że się identyfikuje z czymś, na czym zarabia? Jeżeli jazda autobusami np. do Katowic lub do Rybnika jest takim obciachem albo tak jest niepraktyczna, że nie da się z nich sensownie korzystać, to w takim razie dlaczego prezydent bierze kasę za organizowanie tego transportu? Pytam zupełnie poważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli auto prezydenta ma świadczyć np. o klasie głównych dróg w mieście to prezydent Żor chyba jeździ Lincolnem. Nowiutka dwupasmowa obwodnica, druga obwodnica jednojezdniowa, Wiślanka, A1. A u nas dziura na dziurze i syf na pół metra od chodnika. D'oh!
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Ale niech mi ktoś, proszę, wytłumaczy, co by było złego w tym, gdyby zasuwał do Rybnika czy Katowic autobusami KZK GOP? Znam knurowian, którzy to robią codziennie. Facet oprócz pensji prezydenta dostaje ponad 30 tys. zł za zarząd i ponad 15 tys. zł za walne w KZK GOP właśnie za to, żeby te autobusy np. do Rybnika i Katowic jeździły wygodne, odpowiednio często i szybko. Czemu nie miałby pokazać ludziom, że się identyfikuje z czymś, na czym zarabia? Jeżeli jazda autobusami np. do Katowic lub do Rybnika jest takim obciachem albo tak jest niepraktyczna, że nie da się z nich sensownie korzystać, to w takim razie dlaczego prezydent bierze kasę za organizowanie tego transportu? Pytam zupełnie poważnie.


Bo ja jako wyborca po prostu sobie tego nie życzę.

Wystarczy ??

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paulina_m_1988



Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 226
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 10:17 pm    Temat postu: :-/ Odpowiedz z cytatem

Bo tacy jak np Arc maja taki "kaprys" i tak ma byc...
Bo prezydent tego wiecej niz miasta niemoze jezdzic tym czym jezdzil do tej pory, MUSI jezdzic super wypasiona bryka :-/
chore!
Nie liczy sie to czym jezdzi Rada Miasta, liczy sie co robi dla tego miasta!
_________________
"W rzekach marzeń zanurzamy się po szyję.
W rzekach marzeń w słodkim szale płyną chwile."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie, żeby prezydent przemieszczał się komunikacją publiczną, ludzie bez przesady! Aczkolwiek nie wiem co jest nie tak z aktualną skodziną, że chcą ją wymienić Speak to the hand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
retro



Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 32

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:


Bo ja jako wyborca po prostu sobie tego nie życzę.

Wystarczy ??


Bo jako podatnik patrzę na ręce tych, którzy bezmyślnie szastają moimi pieniędzmi.
Wystarczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 7:19 am    Temat postu: Re: :-/ Odpowiedz z cytatem

paulina_m_1988 napisał:
Bo tacy jak np Arc maja taki "kaprys" i tak ma byc...
Bo prezydent tego wiecej niz miasta niemoze jezdzic tym czym jezdzil do tej pory, MUSI jezdzic super wypasiona bryka :-/
chore!
Nie liczy sie to czym jezdzi Rada Miasta, liczy sie co robi dla tego miasta!


Zauważcie , bo pewnie nikomu nie chciało się poczytać , że obecny samochód przejechanych ma ponad 200 tys kilometrów. Chociażby tylko z tego powodu jest już ładnie wyeksploatowany. Po co wiec za chwilę ponosić koszty napraw itp.

Do retro:
a jakiej wysokości Ty mój drogi te koszty ponosisz ?? że uważasz że ktoś szasta Twoimi pieniędzmi ?? i to podobno w dodatku bezmyślnie ?

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wrona25



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 160

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie nie popadajcie ze skrajności w skrajność jedni wysłali by prezydenta autobusem inni chcą dla niego super wypasionej bryki , a ja dalej będę się upierał że nowe auto owszem ale nie takie drogie Arc twierdzi ze elementy wyposażenia to nie nowość ale jednak kosztowne.Kierowca jest zatrudniony po to by wykonywać swoja pracę ale najwidoczniej mu się nie chce bo samochód sam musi zmieniać biegi ,wycieraczki muszą się same włączyć ,dupka musi mieć ciepło.Jadąc do sąsiednich miast spokojnie można jeździć przykładowo hondą civc 4d lub KIA magentis czy octawią auta te maja prezencje wystarczające wyposażenie a pewnie około 30-40 tys tańsze a za te pieniądze można by parę dziur załatać ,wyremontować plac zabaw,zrobić kawałek parkingu itp.Nasze więcej niż miasto nie jest jakąś znaczącą metropolią by mieć tak reprezentacyjną furę jaka maja zamiar kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
retro



Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 32

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 12:28 pm    Temat postu: Re: :-/ Odpowiedz z cytatem

arc napisał:

Do retro:
a jakiej wysokości Ty mój drogi te koszty ponosisz ?? że uważasz że ktoś szasta Twoimi pieniędzmi ?? i to podobno w dodatku bezmyślnie ?

Co w zasadzie Cię obchodzi jaki koszt ponoszę ja, jako podatnik, ponoszę i tyle.
Ani rada miasta, ani prezydent nie działają wolontarycznie, operują pieniędzmi podatników i muszą być maksymalnie gospodarni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ragewalker



Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 6

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 10:57 am    Temat postu: Nowa fura dla gbura... Odpowiedz z cytatem

Problemów z nowym samochodem jest kilka, przede wszystkim uderza tutaj osoba pana "szofera" i to co ona sobą reprezentuje, każdy kto miał okazję z nią się zetknąć, wie o czym mówię... Nie sposób się oprzeć wrażeniu, jakoby właśnie osobiste "wymagania" szoferzyny naszego prezydenta, stanowiły główne kryteria doboru samochodu. Jeżeli Pan Rams jest taki, jak wielu pisze - gospodarny, uczciwy i skromny, to z pewnością nie będzie mu przeszkadzało udawanie się w podróże służbowe samochodem z manualną skrzynią biegów i o nieco słabszym silniku. Z pewnością będzie spał spokojniej, jeśli będzie to ekonomiczny silnik diesla, a nie turbo doładowana benzyna. Nie oszukujmy się, wiele z wymagań postawionych nowemu samochodowi z punktu widzenia pasażera jest nie istotnych. A dlaczego za moje i wasze pieniądze pan nie wiadomo jakie mający o sobie mniemanie szofer ma się wozić super bryką i jeszcze dostawać za to wypłatę? Za zaoszczędzone pieniądze wyremontujmy jakieś drogi, wtedy de facto każdy knurowianin będzie podróżował w większym komforcie, nie tylko jeden bubek i Pan Prezydent. Jestem pewny że Pan Rams podziela moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabina



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 490
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak samo uważam, że tutaj większy wpływ na wybór mają szofery.
Wczoraj w wiadomościach ukazali ten sam problem w Łodzi. A tutaj z Torunia: http://www.tvn24.pl/12690,1699175,1,1,jednym-strzalem-zalatwili-konukrencje,wiadomosc.html tak więc temat jest na szeroką skalę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać to nie pierwszy taki przypadek, że urzędnicy zwyczajnie upatrują sobie auto, a później zwyczajnie spisują specyfikację z folderu. Kiedyś prezydent (chyba) Poznania musiał się tłumaczyć z przetargu na Passata.

Mam nadzieję, że w nowym Superbie nie będzie przyciemnionych szyb. Dlaczego? Ano dlatego, żeby inni prezydenci Metropolii mogli zajrzeć do środka i podziwiać ten wypas. I zazdrościć Mr. Green
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka