Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy samochód dla Urzędu Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andriu napisał:
Witam.
Wprawdzie nie jestem rodowitym mieszkańcem tej metropolii..ale powiedzcie mi gdzie w naszym mieście jest droga ....( może je nie wiem),
gdzie można rozkulać się bryką w automacie o mocy 150 kM i do tego używając tempomatu ...hahahahahah.
Może władzy nie obowiązuje 40 km/h ??????? bo taka prędkość jest na przelotowej 1-go maja...
Może jak by mu wytrzepało du.... w zwykłym autku to ruszył by temat fatalnych dróg.
Pozdro.....
Andriu


Andriu chcę Cię uświadomić ze jest coś takiego jak wyjazdy w delegacje, gdzie nasz prezydent i jemu podobni z UM. jezdzą do innych miast.
Jak dla mnie to bardzo dobrze ze UM zakupi/ł taki samochód, niech Katowice, Gliwice, itp widzą ze Knurów nie jest gorszy i też nasz urząd stać aby porządnie być reprezentowany, i nie jechać w delegacje starym "złomem".
A to wszystko aby żyło się lepiej w znacznie więcej niż mieście Thumbsup
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważasz, że tamta Skoda Superb była starym "złomem" ? Smile

http://slask.naszemiasto.pl/artykul/750226,czym-jezdza-prezydenci-miast-w-naszym-regionie,id,t.html Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako członek zarządu KZK GOP prezydent Knurowa powinien w mieście i regionie dla przykładu poruszać się komunikacją publiczną, która dla wielu mieszkańców jest podstawowym środkiem dojazdu do miejsca pracy i nauki.
Pan Prezydent w KZK GOP bierze wynagrodzenie za to, by - zgodnie ze strategią związku - zaoferować mieszkańcom "nowoczesny, zintegrowany, bezpieczny i przyjazny dla pasażera transport, co powinno sie przyczynic do zwiekszania zainteresowania miejskim transportem zbiorowym kosztem konkurencyjnych przejazdów indywidualnych".
Zatem Pan Prezydent 1.) nie powinien popierać konkurencji 2.) ma okazję pokazać, że organizowany przez niego transport zbiorowy jest rzeczywiście taki, jak w deklaracjach, czyli "nowoczesny, zintegrowany, bezpieczny i przyjazny".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy

co poniektórych chyba za nadto ponosi wyobraźnia. Jak wyobrażacie sobie głowę miasta, dymającego autobusem na spotkanie ??
Chyba coś się komuś powaliło i to nie chcący bardzo.

Połowa ludzi do kiosku po gazetę jedzie samochodem, a tu tacy ekolodzy i nowatorzy, którzy Prezydenta wyślą autobusem. Ładnie by wtedy wiochą z naszej wiochy zapachniało.

Uważam że i bardzo dobrze zamiast remontów i nakładów dodatkowych, kupuje się nowe ładne i reprezentacyjne.

Chcę Prezydenta który mnie reprezentuje w ładnie skrojonym garniaku, wyjściowym samochodzie z szoferem i poukładanymi klepkami pod kopułą.
Wszystkie te wartości nie materialne Prezydent posiada, a te materialne trzeba zwyczajnie zakupić. Ot cała filozofia.

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to że w naszym miescie nie ma gdzie załatwić swoich potrzeb bedąc na spacerze z rodziną , brakuje parków, placu zabaw dla dzieci to nie jest wiocha?gdyby nasz prezydent troszkę się wysilił to by zobaczył jak wygląda nasze miasto , ale poco dać mu nową furę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...bo najpierw papu dostaje cala smietanka ktora siedzi u gory a potem niewolnicy ktorzy na to pracuja taka jest zasada gdyby bylo inaczej i Prezydent mialby byc przykladem dla nas pewnie dobrowolnie rzucilby to stanowisko!!!
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Moi drodzy

co poniektórych chyba za nadto ponosi wyobraźnia. Jak wyobrażacie sobie głowę miasta, dymającego autobusem na spotkanie ??
Chyba coś się komuś powaliło i to nie chcący bardzo.

Połowa ludzi do kiosku po gazetę jedzie samochodem, a tu tacy ekolodzy i nowatorzy, którzy Prezydenta wyślą autobusem. Ładnie by wtedy wiochą z naszej wiochy zapachniało.

Uważam że i bardzo dobrze zamiast remontów i nakładów dodatkowych, kupuje się nowe ładne i reprezentacyjne.

Chcę Prezydenta który mnie reprezentuje w ładnie skrojonym garniaku, wyjściowym samochodzie z szoferem i poukładanymi klepkami pod kopułą.
Wszystkie te wartości nie materialne Prezydent posiada, a te materialne trzeba zwyczajnie zakupić. Ot cała filozofia.

Pozdr
Arc



Po pierwsze to wyrazaj sie powaliło to chyba ciebie to że ktos ma inne zdanie to odrazu powalony ?!
A po drugie to tutaj większosć nie pisze ze prezydent ma jezdzic autobusem tylko ze nie musi miec super wypasionej fury za niewiadomo ile tysiecy !
Bez jaj ale to ze bedziemy mieli prezydenta w super furze i super garniturze nie świadczy o tym ze nam knurowianom bedzie mieszkało sie lepiej.

I wolę zeby kase wydać naprawdę na cos pozytecznego bo w knurowie jest jeszcze duzo do zrobienia i nie mówie tu o podnoszeniu podatków czy np opłaty za wode która w knurowie jest droga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
retro



Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 32

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:

Chcę Prezydenta który mnie reprezentuje w ładnie skrojonym garniaku, wyjściowym samochodzie z szoferem i poukładanymi klepkami pod kopułą.


Wszystko OK, co nie znaczy, że samochód musi być od razu przesadnie drogi. To prezydent reprezentuje miasto nie jego auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to czym jezdzi też świadczy o nas i naszym mieście Violent Violent Violent
tak trudno wam to zrozumieć?
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
retro



Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 32

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. Przy zachowaniu kolejności - wpierw dobre drogi, później dobre samochody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrona25



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 160

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
ale to czym jezdzi też świadczy o nas i naszym mieście Violent Violent Violent
tak trudno wam to zrozumieć?

ok auto ma mieć dobra prezencję i ma być bezpieczne ale automat czy 150 KM nie świadczy o nas i naszym mieście tym bardziej ze nikt tego nie widzi a jednak podnosi to sporo koszty zakupu i eksploatacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Ładnie by wtedy wiochą z naszej wiochy zapachniało.

No to najwidoczniej co innego jest dla Ciebie wiochą, a co innego dla mnie.
Olof Palme, premier Szwecji, jeździł do pracy autobusem i na rowerze, z którego zsiadał, żeby pogadać z ludźmi. Szwedzi widzieli w tym wielkość, ale to w końcu prymitywy. W kulturze turańskiej o wartości satrapy decyduje ornamentyka - zewnętrzne atrybuty potęgi, dlatego Leonid Breżniew i jego naśladowcy, jak wszyscy najwięksi dyktatorzy, wozili (i do dziś wożą) tyłki limuzynami rozmiaru XXXL i wadze czołgu, które powinny umieć nie tylko bronić się przed bombami, ale i strzelać w razie potrzeby. Przepaść między satrapą i motłochem musi być wyraźna i nieprzekraczalna.
Taka czerwona lampka i zamek cyfrowy na drzwiach gabinetu Władcy Więcej-Niż-Miasta są z tej samej bajki. Tylko że dla mnie to jest właśnie wiocha a nie skromność, egalitaryzm i samoograniczanie się władzy dla podkreślenia, że się ludziom służy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin87



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 74

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walusss napisał:
Ladnym samochodem jest Opel Insignia. Super autko i napewno Nasz Prezydent niezle by sie w takim prezentowal, co rowniez podniosloby Nasze morale i prestiż na Śląsku.


ty chyba jestes przyd... sem ze takie cos piszesz taka kase na autem maluch albo polonez mysl polskiej motoryzacji wtedy by był w centrum uwagi:DVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
arc napisał:
Ładnie by wtedy wiochą z naszej wiochy zapachniało.

No to najwidoczniej co innego jest dla Ciebie wiochą, a co innego dla mnie.
Olof Palme, premier Szwecji, jeździł do pracy autobusem i na rowerze, z którego zsiadał, żeby pogadać z ludźmi. Szwedzi widzieli w tym wielkość, ale to w końcu prymitywy. W kulturze turańskiej o wartości satrapy decyduje ornamentyka - zewnętrzne atrybuty potęgi, dlatego Leonid Breżniew i jego naśladowcy, jak wszyscy najwięksi dyktatorzy, wozili (i do dziś wożą) tyłki limuzynami rozmiaru XXXL i wadze czołgu, które powinny umieć nie tylko bronić się przed bombami, ale i strzelać w razie potrzeby. Przepaść między satrapą i motłochem musi być wyraźna i nieprzekraczalna.
Taka czerwona lampka i zamek cyfrowy na drzwiach gabinetu Władcy Więcej-Niż-Miasta są z tej samej bajki. Tylko że dla mnie to jest właśnie wiocha a nie skromność, egalitaryzm i samoograniczanie się władzy dla podkreślenia, że się ludziom służy.


Mój drogi secundo :
do pracy i w pracy to takie również dwa różniące się ze sobą tematy. Tak się składa, że wielokrotnie "dane mi było" widzieć najjaśniejszego , jak z tzw. buta , do pracy zapychał .
A inną już chyba sprawą jest czym i jak się wozi w czasie wykonywania tzw. obowiązków służbowych.
I nie przesadzałbym tutaj zanadto że niby 150 koni, klima, biksenony i co tam jeszcze , jest na dzisiejsze czasy jakimś mega wynalazkiem.

I nie porównujmy tutaj jakości dróg, braku kibelków na placach zabaw, czy też innych radości życia codziennego do tak prozaicznej sprawy jak służbowy samochód prezydenta.

piotruś napisał:
"Po pierwsze to wyrazaj sie powaliło to chyba ciebie to że ktos ma inne zdanie to odrazu powalony ?!
A po drugie to tutaj większosć nie pisze ze prezydent ma jezdzic autobusem tylko ze nie musi miec super wypasionej fury za niewiadomo ile tysiecy !
Bez jaj ale to ze bedziemy mieli prezydenta w super furze i super garniturze nie świadczy o tym ze nam knurowianom bedzie mieszkało sie lepiej. "


Do piotruś:
Coś się komuś powaliło, nie oznacza , że ktoś jest jakiś .... ?? więc zacznij czytać ze zrozumieniem. A po drugie i też bez jaj, co nie świadczy , że jeżeli będziemy mieć Prezydenta w laćkach i opończy, będzie nam się żyło gorzej.

i ochłońcie nieco

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie niech sobie zasuwa po mieście autkiem a nasze miasto coraz bardziej będzie odstawało od innych miast, coraz gorzej się u nas dzieje.Wg mnie są ważniejsze sprawy niż ta, czym będzie się woził.Jak wspominałem brakuje parków, placów zabaw , wc, powoli nasze miasto staje się coraz to bardziej niebespieczne, wystarczy tylko popatrzeć między godziną 23 a 4 rano co się wyrabia na naszych ulicach.W piątek gdy jest dyskoteka w powerze, to bez kałasza lepiej nie przechodzić , z tym nie można zrobić porządku, nasza kochana SM tylko nas legitymuje , jeżeli akurat są przejazdem i ktoś wraca z pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka