Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płyta DVD zabezpieczona przed kopiowaniem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarkPol



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 67

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 12:08 am    Temat postu: Płyta DVD zabezpieczona przed kopiowaniem Odpowiedz z cytatem

Kupiłem orginalny film. Dla wygody chciałem go skopiować na twardy dysk. Niestety nie udało się. Na okładce jest informacja "Płyta DVD zabezpieczona przed kopiowaniem". Czy da się to obejść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 2:37 am    Temat postu: Re: Płyta DVD zabezpieczona przed kopiowaniem Odpowiedz z cytatem

Da się bez najmniejszego problemu.
http://www.programypc.pl/dvdfab;platinum;3;1;6;5;beta;pl,program,1118.html
Program dvdfab platinum rozpozna i usunie zabezpieczenia, zmniejszy materiał do pojemności 4,7GB, poukłada i nagra na płytkę.
Jeżeli kupiłeś oryginał, nagranie kopii na własny użytek jest całkowicie legalne. Z oficjalnych źródeł ściągniesz za darmo wersję próbną, która będzie działać przez 30 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby FAB sobie nie poradził (co się niezmiernie rzadko zdarza) to będziesz potrzebował wspomagania w postaci programiku działającego w tle AnyDVD. Program znajdziesz w sieci na przykład pod tym linkiem: http://www.instalki.pl/programy/download/odtwarzacze_dvd/AnyDVD.php

Wpisuąc w wyszukiwarce www.google.pl nazwę programu również bez problemu go znajdziesz.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sięWink Z tym, że najnowsze wersje dvdfab nie tolerują nawet legendarnego anydvd przy pracy i każą go... wyłączyć podczas odszyfrowania!
Ważne, żeby poszukać jak najnowszej odmiany faba.
A jakie są objawy działania tego zabezpieczenia? Ostatnio miałem taką płytę, która włączała mi zrzut pamięci, komp się wieszał i wyglądało to na najnormalniejszą awarię albo wirus, dopóki nie sprawdziłem na kilku stacjach... Wot perfidia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarkPol



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 67

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kopiowania korzystam z Nero Express. Po kliknięciu ikony "kopiuj" pojawia się informacja "Płyta DVD zabezpieczona i nie może być odczytana".
Nero Home odtwarza płytę bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero Express ?!?!?! to ktoś tego używa. To przecież śmieć jakich mało.
Ja takich zabezpieczonych płyt nie kupuję bo uważam to za defekt płyty, a ja wadliwych produktów nie kupuję. Gdybym nie zauważył, że płyta jest zabezpieczona i kupił to bym to reklamował bo uniemożliwia mi korzystanie z pełni praw jakie mi przysługują - tj. zrobienie kopi zapasowej.
Z zabezpieczeniami są jaja od jakiegoś czasu. Monopol wytwórni ma gdzieś klientów. Niektóre zabezpieczenia są takie "super", że na niektórych odtwarzaczach nie zobaczy się w ogóle filmu. Znam takie przypadki, że na jednym DVD działa a na innym czarny obraz i cisza. "Niech żyją patenty i zabezpieczenia" Sad .

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkPol napisał:
Do kopiowania korzystam z Nero Express.

Nero to bardzo dobry program do kopiowania ale niezabezpieczonych płyt. Jeżeli masz taki komunikat, to może oznaczać potencjalnie każde możliwe zabezpieczenie. Tylko polecane wyżej programy poradzą sobie z rozpoznaniem, jaką "kłódkę" założono i jak ją zdjąć z Twojego filmu. Nero możesz jak najbardziej użyć do nagrania filmu, kiedy już go odbezpieczysz.
Ściągnij sobie dvdfab i po kłopocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka