Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Porządkowanie gospodarki ściekowej Gminy Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to prawda, że ulica 1 Maja będzie remontowana dopiero po zrobieniu kanalizacji ? Podobno rury są centralnie pod tą ulicą.

P.S. Z racji tego, że większość postów było nie na temat, przeniosłem to tutaj:
http://forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=15741
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Mam działkę przy jednej z ulic przy której robią kanalizację. W związku z tym postanowiliśmy się zapytać jak z przyłączeniem. Uzyskana odpowiedź brzmiała "nie ma możliwości przyłączenia bo już po pracach projektowych" ok rozumiem że miałem się wcześniej zainteresować że to moja sprawa itp. Ale z moich informacji wynika że budując taki system w Tarnowskich Górach miasto pisało do właścicieli (nawet nie zabudowanych działek) o możliwości budowy przyłącza i terminie do kiedy można podjąć decyzje. Można ? można.


Przychodzę ostatnio a tam przez całą działkę kilkunastocentymetrowy krawężnik, czyli brak wjazdu na działkę. Zaczyna się wymiana pism Laughing coraz bardziej dziwie się patrząc na sposób w jaki prowadzone są owe inwestycje.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prace przy kanalizacji w KNUROWIE to czyste jaja.
Jedna zaczną , rozkopią ... nie skończą ... droga rozwalona .... a zaczynają już następne ! Ponownie użyje słowa żenada !
W niektórych dzielnicach np Rakoniewskiego zaczeli prace w MAJU !!!! Rozwalili drogę , potem wysypali jakimiś kamolami a mieszkańcy od MAJA jeżdzą po tym SYFIE !!!! Kurzy tony ... opny się na tym ŚCIERWIE często przecinają ... Pewnie *** ... tak *** nie zrobią tego przed zimą ! Kto to wszystko nadzoruje ? Kto za to PLACI ?! SYF, KIŁA i MOGIŁA !!!!

Progów na Raknonia zwalnijacych nie chieli dac bo niby "zwłoki podskakiwałyby podczas transportu" , ważne ze teraz im nie podskakują.
W tym kraju nic nie potrafią zrobić raz a dobrze.

Zrobią Rakonia a za chwile znowu rozkopia bo przypomni im się ze nie wymienili RURY doprowadzacej WODE Wink Tak *** !!! Tak ... nie wymieniacie tej rury a dobrze wiecie ,ze "strzela" co chwile i droga zalana ... i spawacie ją co chwile Wink I zrywacie plasterki asfaltu Wink
Połżcie teraz nowy asfalt by za chwile latać starą , SKORODOWANA RURE Wink
Żal mi was ... no i mieszkańców , i tych którzy płacą podatki. Mnie też mi żal Wink

Sorki za ten post ,ale na to się już patrzeć z boku spokojnie nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście wszystko tak rozkopane Think
Klasztorna też cała przeorana i jak na razie cisza.
Na Targowej przy skrzyżowaniu ze Szpitalną jakiś tydzień temu wykopali dziurę, zasypali, kopali obok. Myślałem, że to koniec, a oni odkopują i na nowo Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:

Na Targowej przy skrzyżowaniu ze Szpitalną jakiś tydzień temu wykopali dziurę, zasypali, kopali obok. Myślałem, że to koniec, a oni odkopują i na nowo Mr. Green

Szukają "Bursztynowej Komnaty"
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
lukas2401 napisał:

Na Targowej przy skrzyżowaniu ze Szpitalną jakiś tydzień temu wykopali dziurę, zasypali, kopali obok. Myślałem, że to koniec, a oni odkopują i na nowo Mr. Green

Szukają "Bursztynowej Komnaty"


Zabiłeś mnie tekstem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten rozpierduch tylko demaskuje faktyczne przygotowanie gminy do inwestycji poważniejszych niż 20 m krawężnika na rok. Cokolwiek więcej po prostu przerasta urzędasów w Knurowie, odsłania niezgłębiony burdel aparatu prezydenta, nieumiejętność planowania i koordynacji, żenujące kwalifikacje urzędników i ich ksobne funkcjonowanie (oderwane od konkretnych potrzeb mieszkańców, których kompletnie nie potrzebują do szczęścia).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaa to urzędnicy rozkopują miasto i wymianiają rury. A ja cały czas myślałam że to jakaś firma. No proszę jak to się człowiek myli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:

Przychodzę ostatnio a tam przez całą działkę kilkunastocentymetrowy krawężnik, czyli brak wjazdu na działkę. Zaczyna się wymiana pism Laughing coraz bardziej dziwie się patrząc na sposób w jaki prowadzone są owe inwestycje.

Krawężnik załatwiony.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Aaaa to urzędnicy rozkopują miasto i wymianiają rury. A ja cały czas myślałam że to jakaś firma. No proszę jak to się człowiek myli.

Sorki ,ale ktoś te przetargi ustawiał , ktoś miał zadbać by to miało ręce i nogi a od tego są urzędasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kolonija cała rozkopana raz tu kopią nie skończą potem znowu w innym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powazny napisał:
Balbina napisał:
Aaaa to urzędnicy rozkopują miasto i wymianiają rury. A ja cały czas myślałam że to jakaś firma. No proszę jak to się człowiek myli.

Sorki ,ale ktoś te przetargi ustawiał , ktoś miał zadbać by to miało ręce i nogi a od tego są urzędasy.

Przetargów się nie ustawia tylko ogłasza, a firma która wygrywa nie pisze w ofercie że jest partacka. Zobaczymy gdy nadejdzie koniec termimu inwestycji, czy firma sie zmieści - w przeciwnym razie kary umowne (mam nadzieję, że jest takie obwarowanie w umowie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zenujacy jest ten system pracy.... powinni zrobic jedno i zaczynac drugie ... a pozoranci rozwalili caly Knurow i teraz beda to robic do 2013
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Powazny napisał:
Balbina napisał:
Aaaa to urzędnicy rozkopują miasto i wymianiają rury. A ja cały czas myślałam że to jakaś firma. No proszę jak to się człowiek myli.

Sorki ,ale ktoś te przetargi ustawiał , ktoś miał zadbać by to miało ręce i nogi a od tego są urzędasy.

Przetargów się nie ustawia tylko ogłasza, a firma która wygrywa nie pisze w ofercie że jest partacka. Zobaczymy gdy nadejdzie koniec termimu inwestycji, czy firma sie zmieści - w przeciwnym razie kary umowne (mam nadzieję, że jest takie obwarowanie w umowie)


W Polsce przetargi czesto sie ustawia Wink ... ogłasza .... ale sa ustawione Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
Strona 2 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka