Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Festyn WAKACYJNE RYTMY - 12.08.2007

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 12:15 pm    Temat postu: Festyn WAKACYJNE RYTMY - 12.08.2007 Odpowiedz z cytatem

Centrum Kultury w Knurowie
zaprasza w dniu 12 sierpnia 2007 r.

na koncert "WAKACYJNE RYTMY"

W programie :

godz. 17.00 występ zespołu "POD MASZTEM" (szanty)
godz. 18.30 występ zespołu "CONNER" (country)
godz. 20.00 występ zespołu "WYJŚCIE AWARYJNE" (reggae)

skwer przy ul. Ogana

Oprócz sporej dawki dobrej muzyki organizator zapewnia wiele innych atrakcji

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo nareszcie coś na odmianę. Mi pasuje resztą co by nie grało i tak bym przyszedł .... do pracy Super
Koncercik zapowiada się miodzio. Bedzie ciekawa konfrontacja Country, Rege i Szanty. Zastanawiam się przy czym ludzie będą się najbardziej bawili.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt się nie będzie bawił ........ popatrzą , wypiją piwo i po imprezie.....
Acha byłbym zapomniał ....koncert Fronside odwołany .....he he he nie ma funduszy ponoć .......chu.....mnie strzela w tym pieprzonym mieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IGOREX jak ci nie pasuje to się wyprowadz do innego miasta gdzie masz tyle imprez ze sie w głowie przewraca tyle mam do powiedzenia. Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czasem przydałby się jakiś porządny koncert ( np. Frontside Smile )a nie jakieś badziewiarstwo Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Igorex: Skąd u Ciebie tyle pesymizmu?? Frontside odwołany, skąd masz takie wiadomości? Narzekasz na to "piepszone miasto" a co zrobiłeś w kierunku polepszenia warunków kulturalnych w mieście? Sorry stary, ale nieco przesadzasz. Może Danirad ma rację i powinieneś się wyprowadzić do miasta gdzie będzie Ci lepiej....

Myślę, że jeśli pogoda dopisze ludzie będą się bawić....

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano mam takie wiadomosci ............
A jak już zabrałes głos w tej sprawie to może mi "obiecasz" , że impreza dojdzie do skutku ????
Denirad i ty mówicie , że mam się wyprowadzić ...........sorry , ale to Ja jestem u Siebie.

Napaliłem się , aby zagrać na tej imprezie , chłopaki z Whizper też , ale oczywiście goście od kultury to olali....szkoda , że tacy kolesie jak ty i Danirad stoicie po ich stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem tylko tyle chyba festyn okazał się klapą - na naszej imprezie dziś na targowisko były niesamowite tłumy-zgodnie z zaproszeniem zawitaliśmy na festyn- a tu pustki........troszke sie nam głupio zrobiło przed ludźmi z innych klubów.... eh te nasze miasto chyba nie bardzo im wychodzą takie imprezy ostatnio, jeżeli będzie możliwość dogdania się z CK zakończenie lata w naszymieście można by połączyć z zakończeniem sezonu i wygospodarować "troszke" miejsca dla nas dziś na targowisku było już troche ciasno- myśle że III spot będzie jeszcze większy a nie powiem przydała by się jakaś gastronomia i muzyczka ze sceny Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Igorex: Potwierdzam Frontside został odwołany (dowiedziałem się na festynie). Wcale się z tego nie cieszę bo będzie jedna impreza mniej do obstawienia. Wiem, że masa ludzi się napaliło na ten koncert, ale to nie ja podejmuję decyzje. Piszesz, że stoimy po "ich stronie", kwoli wyjaśnienia:
1) nikt nie sra do własnego gniazda... to chyba wyjaśnia wszystko
2) mnie nie interesuje jaka impreza jest organizowana dla mnie liczy się to ze mam w czasie tej imprezy dodatkową pracę, jedne imprezy są bardziej udane i trafione inne mniej lub wcale ale dla mnie przede wszystkim liczy się praca i tyle...
A jeszcze jedno. Nie wiem czy mieszkasz w Knurowie od urodzenia czy nie, ale ja też jestem u siebie (od 28 lat).

@Verbatig: po cichu liczyłem, że wpakujecie się brykami na plac przynajmniej frekwencja by się zwiększyła (bo pogoda spaprała całą imprezę) gdzieś byśmy znaleźli dla Was miejsce... Na przyszłość pogadaj z dyrekcją CK i na pewno się dogadacie.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś "fachowcem " od ochrony to po kiego grzyba zabierasz głos w sprawach k.o. ???? he he ..., a po drugie na jednym forum piszesz o tym jak "wspierałeś " knurowską scenę rockendrollową , a za chwilę walisz textem , że tylko kasa i kasa może być nawet discopolo ....
To JA tu jestem nie od 28 lat tylko od kilku pokoleń.
Nara !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex: Sarkazmem trąci od Ciebie na kilometr... "fachowiec" "wspierałeś". Grałem owszem ale nie w knurowie tylko w gliwicach. Jak słusznie zauważyłeś to czas przeszły było fajnie ale czas pomyśleć o kasie chyba jasne prawda...
Nie wiesz od kiedy moja rodzina mieszka w Knurowie więc nie bądź taki twardy hanys bo mógłbyś się zdziwić...

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka