Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CB w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka impreza?;]
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mam pytanie tvardy ty napewno bedziesz wiedzial. gdzie mozna sobie zakupic CB bo ostatnio jezdizlem z kolega jak *** po sklepach i nigdzie niema ... dostalismy pare namiarów ale tez lipa ... :/ mozesz mi cos polecic .. ?? Dontknow Dontknow Dontknow Dontknow doradzic ?
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demona napisał:
a mam pytanie tvardy ty napewno bedziesz wiedzial. gdzie mozna sobie zakupic CB bo ostatnio jezdizlem z kolega jak *** po sklepach i nigdzie niema ... dostalismy pare namiarów ale tez lipa ... :/ mozesz mi cos polecic .. ?? Dontknow Dontknow Dontknow Dontknow doradzic ?


jeśli chodzi o sprzęt CB to można kupić w Gliwicach na rogu Wrocławskiej i Częstochowskiej... za Politechniką i Strażą Pożarną na rogu jest sklep ze skuterami i tam też mają CB... można na miejscu zabudować i dostroić..

Sprzęt taniej można kupić na Allegro ale oczywiście bez montażu

Używane radia chodzą od 100 do 200 zł

Z nowych mógłbym polecić

Unidena 520 radio jest dobre, wielu znajomych je ma i sobie chwali jednak są problemy jeśli chodzi o pewne uregulowania prawne - podobno nie jest dopuszczone do uzytku w Polsce Sad - na Allegro są po ok. 320 zł

Obecnie choruję na TTI TCB-880 Super cena na allegro to ok 330 zł

Polecam http://www.cb-radio.pl/

Jeśli chodzi o anteny to wybór jest dość duży i zależy głównie od tego jak ma być zamontowana...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje za informacje .. Smile a tam dostane wszelkie informacje dotyczace sprzetu itp. Smile ???? czy sie znaja chodzi o to .. bo jak ostatnio sie pytalem baby w sklepie to ona nic niewiedziala itp. NeutralNeutral jakas dziwna byla Dontknow
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demona napisał:
dziekuje za informacje .. Smile a tam dostane wszelkie informacje dotyczace sprzetu itp. Smile ???? czy sie znaja chodzi o to .. bo jak ostatnio sie pytalem baby w sklepie to ona nic niewiedziala itp. NeutralNeutral jakas dziwna byla Dontknow


ale chodzi Ci o sklep w Gliwicach ??
Tam jest cała ekipa ludzi... osobiście to tylko u nich kupowałem antenę i mocowanie a potem jeszcze jeden gościu mi ustawiał SWR... i to wszystko

Kupowałem to co dokładnie chciałem... nie korzystałem z ich porad
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka