Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Którą szkołę nauki jazdy wybrać?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 1:26 pm    Temat postu: Którą szkołę nauki jazdy wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam
We wrześniu wybieram się na kurs "L" Wink. Ciągle zastanawiam się, którą szkołę wybrać. Do tej pory wszyscy z klasy szli do Kędzierskiego. Od stycznia do dzisiaj 3 osoby zdały, a 4 nie i czekają na drugie podejście. Chodzi mi o szkołę gdzie naprawdę nauczę się jeździć i jest duża szansa, że zdam za pierwszym razem (choć ostatnio to zależy od humoru i "widzimisię" egzaminatora :/).
W Knurowie do wyboru mam:
1) D. Kędziersk,
2) "Renoma"
3) i w MSP9 jest jeszcze jedna szkoła, prowadzi ją pan Płonka

W Gliwiach jest o wiele więcej szkół. Słyszalem, że dobra jest na Jagiellońskiej.
Co polecacie ze swojego doświadczenia i doświadczenia znajomych Wink??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uczylem sie u Plonki. niby wszystko spoko, dosc dobrze uczy ale jak nie chcesz sluchac non stop gadki przechwalajacego sie kolesia to nie idz. ale czasem sie posmiac ladnie z jego fantastycznych opowiesci ile to on kochanek nie mial Very Happy. no chyba ze pojdziesz a na jazdy bedziesz sie u niego do Jurka zapisywal. to jego drugi pracownik- ten uczy rewelacyjnie! jest u p i e r d l i w y (dlaczego to wyskakuje jako bluzg?Smile ) i czepia sie drobiazgow ale to pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłem do Kędzierkiego, wg mnie dobrze uczą. Jazdy ustalaj tylko z Romanem, równy gościu i przynajmniej nie jest przeklinającym prostakiem Razz Nie cierpię chamstwa.. U nich chyba też jest najtaniej, nie wiem jak jest aktualnie, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iza_



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 26
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodziłam do Płonki i byłam bardzo zadowolona. egazmin zdałam za 1 razem Smile co do Jurka to faktycznie był u p i e r d l i w y i czepial się szczegółów ale wyszlo mi to na dobre Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Kędzierskiego - wszyscy moi znajomi do niego poszli i bardzo dobrze wspominają u niego kurs Smile
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź firme Lanette: http://www.abj.gliwice.pl/

Robiłem u nich kurs doskonalenia jazdy i jestem zadowolony. Teraz robię przymiarkę do kategorii A i też zrobię kurs w Lanette.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i moi znajomi chodziliSmy do Kędzierskiego Smile 90% w tym ja zdane za 1 podejściem Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Grzegorza Plonke ze wzgledu na otwartosc tego przesympatycznego instruktora i latwosc przekazu cennych lekcji jazdy, pozatym ma baaaaardzo ladna PANIA instruktor Smile)))) (az zlapalem przy niej gume (bez aluzji) Smile ). A co do pana Jureczka to sie zgodze z przedmowca - strasnie wymagajacy i swietnie potrafi przygotowac do egzaminu.

Moja praktycznie cala familia uczyla sie u Plonki : Brat zdal za 1 razem, Mama za 2 Smile) no i teraz kolej na mnie ^^.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilq napisał:
J. Jazdy ustalaj tylko z Romanem, równy gościu i przynajmniej nie jest przeklinającym prostakiem Razz
Nie tylko z Romanem Razz .Można jeszcze ustalać sobie lekcje z Adamem i Krzyśkiem. Należy unikac Grzegorza i Janka Very Happy
Co do zdawalności : chodziłem z grupa 60 osobową do Kędzierskiego i zdało tylko około 6 osób. To czy zdasz czy nie zależy od humoru egzaminatora Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bez_nazwy



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam Kędzierskich. Robiłam u nich kurs, ok. 5 lat temu i nie byłam zadowolona, bo niedość, że mają olewający stosunek do kursanta to do tego się wydzierają strasznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iskierka



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 26

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórym się wydaje że jak już się zapłaci to wszystko można nawet drzeć się okropność Violent .Ja polecam tą naukę jazdy w gliwicach na Jagielońskiej Smile rewelka mówie wam !! Thumbsup Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wiesz u Plonki bylo tak ze jak czasem chcialem skonczyc jazdy w gliwicach to konczyl mi 20 min przed czasem bo niby tyle mu zajmie dojazd do knurowa...
jesli zaplacisz 1300 za kurs to wymagasz profesjonalnego podejscia do sprawy. no chyba ze masz to gdzies. place i wymagam- tak nalezy postawic sprawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie idzie zrobić ankiety...
Narazie chyba najwięcej na Kędzierskiego i Płonkę. O tej Jagiellońskiej też dobre rzeczy słyszałem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
ale wiesz u Plonki bylo tak ze jak czasem chcialem skonczyc jazdy w gliwicach to konczyl mi 20 min przed czasem bo niby tyle mu zajmie dojazd do knurowa...
jesli zaplacisz 1300 za kurs to wymagasz profesjonalnego podejscia do sprawy. no chyba ze masz to gdzies. place i wymagam- tak nalezy postawic sprawe.


ja sie z tym ne zgodze -.-, jezeli jestes w godzinach szczcytu to owszem, korki sa zazwyczaj duze w gliwicach, ale jezeli nie ma godzin szczytowych to to zazwczycczaj 10 min przed koncem jade do Kurowa i zazwyczaj jestem punktualnie na miejscu w ktorym mialem skonczyc jazdy. (jeszcze robie kurs i nie slyszlaem od kursantek tego ze narzekaja na czas trwania jazd -.- )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kursantki może nie narzekają, bo Grzegorz Płonka ma bajer D'oh! Moim zdaniem jako instruktor za bardzo cwaniaczy. Kiedyś może i był dobry, kiedy biznes się rozkręcał - dbał o renomę.. teraz słyszałem wiele niepochlebnych opinii na temat jego szkoły. Mnie, jako kursanta męczyły jego historie o podbojach miłosnych, ekscytacje każdą nową kursantką Think w zasadzie irytująca była zawsze ilość spraw, jaką miał do załatwienia podczas jazd - a to skarbówka, a to druczki... to mało profesjonalne
Jurek - hmm przeciwieństwo Płonki - potrafi podciąć skrzydła na starcie..
Co do innych szkół - nie mam opinii - trafiłem do Płonki, ale zastanowiłbym się, czy komuś ją polecić Think
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka