Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Którą szkołę nauki jazdy wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kossa



Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 51
Skąd: Robin Hood's homeland

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Robiłem u nich kurs doskonalenia jazdy i jestem zadowolony



A coz to takiego??? Xander moglbys mnie uswiadomic???

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Tosziba



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 10
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kossa napisał:
Cytat:


Robiłem u nich kurs doskonalenia jazdy i jestem zadowolony



A coz to takiego??? Xander moglbys mnie uswiadomic???

Pozdrawiam


http://www.wcale-nie.art.pl/artykul/3.html
wujek google wie wszystko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karaluch napisał:
Urbi napisał:
ale wiesz u Plonki bylo tak ze jak czasem chcialem skonczyc jazdy w gliwicach to konczyl mi 20 min przed czasem bo niby tyle mu zajmie dojazd do knurowa...
jesli zaplacisz 1300 za kurs to wymagasz profesjonalnego podejscia do sprawy. no chyba ze masz to gdzies. place i wymagam- tak nalezy postawic sprawe.


ja sie z tym ne zgodze -.-, jezeli jestes w godzinach szczcytu to owszem, korki sa zazwyczaj duze w gliwicach, ale jezeli nie ma godzin szczytowych to to zazwczycczaj 10 min przed koncem jade do Kurowa i zazwyczaj jestem punktualnie na miejscu w ktorym mialem skonczyc jazdy. (jeszcze robie kurs i nie slyszlaem od kursantek tego ze narzekaja na czas trwania jazd -.- )


to ja CI mowie z swojego doswiadczenia. zdarzalo sie ze wysadzali mnie na Sikorniku za 20 i jechali sobie spokojnie do Knurowa. nie powiesz mi ze z Sikornika o 12 jedzie sie 20 min? bylem troszke glupi bo moglem sie klocic no ale co tam. u Plonki to standard ze facet musi sie nasluchac jakie to "zaj...ste du..y" on mial. pierwsze 2 jazdy to jest zabawne, ale kolejne to juz jest zalosne. a kursantki musza byc przygotowane ze obgada je wszystkie z ich kolegami z grupy Very Happy.

aha a gdy zdajecie w lato to czeste beda komendy "zwolnij!!! patrz na tą du..e!!!" Smile -> wszystko z autopsji Smile

Xander- czy w ciagu takiego 1dniowego kursu doskonalenia idzie sie czegos nauczyc? jak sie zapatrujesz na to? opowiedz jakie sa Twoje wrazenia. bo juz jakis czas temu myslalem o takim kursie.
jezdziles swoim wozem czy z Lanette? czekam na jakis opis bo chyba odloze troche grosza na ten cel. najlepiej w zime. aha i najwazniejsze pytanie- ile godzin trwa caly kurs?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urak



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wy ludzie po co jezdzic i wydawac kase do gliwic w knw jest dobra szkola u Plonki jest luz mozna sie posmiac duzo ciekawych opowiesci z zycia wzietych urbi ty chyba przesadzasz nie jest zle z powrotem z gliwic chlopie wrzuc na luz jak jestes w gliwicach to wiadomo ze nie masz zegara ktory odmierzy ci dokladny czas przyjazdu z glwiic do wyznaczanego punktu "wysiadki". 20 min to moze wracales jak byles przy oplu tam za tesco w lgiwicach sobie policz ile wraca sie z tamtego miejsca mnie wiecej 20 min wiec nie wiem co ty chcesz ;/ zajefajna szkola jazdy polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olala



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja robiłam u Kędzierskiego.
teraz pam pa ra pam [fanfary!] zdałam za pierwszym razem (;

polecam tą szkołę, a szczególnie niejakiego instruktora Jana [;

ale teraz chwila szczerości.
szkoła Ci nic nie da, jeśli egzaminator, na którego trafisz, ma zły humor.
niestety- takie są realia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
złośnica



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 15

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Kędzierskich, zdałam za pierwszym podejsciem. Luzacka atmosfera, jazda bez stresu na jazdy przychodziło sie z przyjemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urak napisał:
co wy ludzie po co jezdzic i wydawac kase do gliwic w knw jest dobra szkola u Plonki jest luz mozna sie posmiac duzo ciekawych opowiesci z zycia wzietych urbi ty chyba przesadzasz nie jest zle z powrotem z gliwic chlopie wrzuc na luz jak jestes w gliwicach to wiadomo ze nie masz zegara ktory odmierzy ci dokladny czas przyjazdu z glwiic do wyznaczanego punktu "wysiadki". 20 min to moze wracales jak byles przy oplu tam za tesco w lgiwicach sobie policz ile wraca sie z tamtego miejsca mnie wiecej 20 min wiec nie wiem co ty chcesz ;/ zajefajna szkola jazdy polecam


nie rozumie Cie czlowieku. dlaczego niby mialbym sciemniac? mowie Ci jak bylo ze wysiadalem na sikorniku a ty do mnie tekstem o oplu. wiec ty lepiej wyluzuj. nie mowie ze nie polecam tej szkoly tylko pisze jakie mam wrazenia. co do opowiesci z zycia widac co komu imponuje Smile bo jak dla mnie to gostek robi z siebie durnia. moze Ciebie napinka bawi- mnie raczej nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić szkołę na Jagielońskiej na teorii koleś zawsze jakieś zabawne historyjki opowiadał a jazdy miałem z panem Biełuchem (chyba nazwiska nie jestem pewien) i naprawdę super było. Za szkołą w Gliwicach przemawia jeszcze fakt, że nie trzeba do nich dojerzdżać Mr. Green i nikt nikogo nie będzie wysadzał 20 minut przed końcem lekcji, bo musi gdzieś dojechać...



Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu wiekszosc osob idzie do Kedzierskiego -.- Plonka ma rewelacyjna szkole mnie sie podoba (szczegolnie jak jezdze z przemila PANIA instruktor Smile) )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylbym zapomnial. pochwalic Plonke trzeba za wyklady. rzuca przyklady ktore zapadaja w pamiec i ogolnie jest ciekawie.

buuu Sad jak ja jezdzilem to nie bylo PANI instruktor Razz. Karaluch to pewnie nauczyles sie jak miec podzielna uwage podczas jazdy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojjj masz czego zalowac ^^ ale niestety taka jazda jest niebezpieczna Sad((

(nie wiesz gdzie patrzec xD)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli Plonka rozszerzyl dzialalnosc- nauka jazdy w niebiezpiecznych warunkach Smile oraz doskonalenie reakcji w ekstremalnych sytuacjach Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojjj taaaak Smile) mam nadzieje ze jak jeszcze bede chodzil tam na jazdy bedzie jeszcze bardziej rozbudowana firma o kolejna baaardzo ladna Pania instruktor Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a egzamin dopiero 28 wrzesnia wiec kto to wie xDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, że zwlekałem z odpowiedzią.
Już tłumaczę o co chodzi.
@Urbi: Jeden dzień to mało, ale i tak można się wiele nauczyć. Na początku instruktor sprawdzi Twoje umiejętności, potem są zajęcia teoretyczne i potem po krótkiej przerwie przechodzi sie do praktyki.
Instruktor wytyka wszystkie błędy jakie robisz za kółkiem. Pokazuje i tłumaczy, wszystkie manewry. Jeśli zdarza się jakiś "krewki" "super doświadczony" kierowca instruktorzy szubko udowodnią mu jak mało potrafi.
Samochodem jezdziłem z lanette (Subaru oczywiście), ale mimo różic w prowadzeniu z kursu wyciągnąłem bardzo dużo. Już zastanawiam się nad szkoleniem z zakresu jazdy defensywnej.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urak napisał:
co wy ludzie po co jezdzic i wydawac kase do gliwic w knw jest dobra szkola u Plonki jest luz mozna sie posmiac duzo ciekawych opowiesci z zycia wzietych.... zajefajna szkola jazdy polecam


Zależy kto czego szuka, bo pośmiać rzeczywiście się można z historii jak tu zauważono bardzo prymitywnych.. bo każda kursantka to potencjalna dupeczka instruktora Płonki.. który niczym knurowski Rudolf Valentino *** w sobie nastki obiecując adres w bloku i mały fiat... chciałoby się sparafrazować piosenkę "Brum brum brum brum I want you in my room"... ale nie o to, nie o to. Moim zdaniem szkoła-kpina-w-żywe-oczy. Zajęcia okraszone jak wspomniano przechwałkami Płonki, ktory ni to atrakcyjny, ni to urodziwy, a swoim gadanym pretenduje do miana Nikodema Dyzmy.. bo w nim dyzma się ujawnia w sytuacji, kiedy laska odziana jak Carmen Electra sunie po ulicy..
Wykłady ujdą, jazdy zniechęcają -dlatego pewnie postawił na młodych instuktorów, a sam obraca w palcach złoty pieniądz.
Drajwerem można zostać za jego sprawowaniem, ale żeby się pośmiać to mogę się wybrać na dobrą komedię do kina, a nie słuchać, kogo kto chce puknąć...jeżeli tak wygląda życie - to ja współczuję, zarówno demiurgowi tych historii, jak rownież tym, ktorych to bawi..
oczywiście "zajefajna" szkoła, gdzie ziom Grześ poradzi, pocieszy, a za plecami obgada i wyśmieje.. żenua D'oh!
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka