Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jesteśmy tu, by Ci pomóc..... ale po podwyżkach :)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Knurowski Trzaskprask
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 1:11 pm    Temat postu: Jesteśmy tu, by Ci pomóc..... ale po podwyżkach :) Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga cięta..ale poniekąd słuszna

ciekawe że lekarze tak sie pieklą o podwyżki ale zdają się zapominać o raz - przysiędze Hipokratesa; dwa - o tym, że popoludniami jadą na następnych etatach i prywatnych praktykach...
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacku, a ile Ty wyciągasz w Megawacie? Nie sądzę, że na tyle dużo że nie poszedłbyś do innej pracy po godzinach.
Połowa Polaków jedzie na dwóch etatach. Jak są dwa dochody w rodzinie jest trochę łatwiej ale nie luksusowo.

Z jednej strony lekarzy rozumiem, ale skandaliczna jest odmowa pomocy osobom potrzebującym. Znajoma szła z niemowlakiem na OBOWIĄZKOWE !!! szczepienie, którego nie udało się załatwić z powodu strajku. To chyba się kwalifikuje pod paragraf.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś do Szkła Kontaktowego na TVN24 zadzwoniła jakaś babka i zadała w sumie mądre pytanie - dlaczego lekarze skoro im tak źle wysyłają swoje dzieci na medycynę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem, pewnie i tak za mało ile bym chcial, ale:

- strajkowac to ja se moge...
- nie skladalem obietnic ratowania zdrowia i zycia pacjentow
- jak mi sie nie podoba to zawsze moge szukac roboty gdzie indziej...
- tez jade na dodatkowym etacie.

niedawno w tv ogladac moglismy spot ktorejs z partii pokazujacy lekarza i jego zarobek - 1800zl z dyzurami etc.. kilka dni pozniej sie okazalo ze to bezczelna manipulacja..sam lekarz przyznal sie ze , hmm, coz, tak naprawde to ma w miesiacu 4000- 5000 zl z palcem w nosie bo te 1800zl to goly etat.. wiec nie placzmy nad losem lekarzy....


Anonim napisał:
ale skandaliczna jest odmowa pomocy osobom potrzebującym. Znajoma szła z niemowlakiem na OBOWIĄZKOWE !!! szczepienie, którego nie udało się załatwić z powodu strajku. To chyba się kwalifikuje pod paragraf.


no widzisz, wlasnie w tym rzecz
Thumbsup
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarzom nie dałbym ani grosza, ale pielęgniarkom to i owszem. Im nalezy sie podwyzka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okropne jest to, że cały ten ich protest nie szkodził rządowi ani pracodawcom tylko pacjentom, ale lekarze mieli to wyraźnie w nosie. To ich nonszalanckie podejście do zdrowia chorych ludzi było dyskwalifikujące! Na miejscu rządu w najjaskrawszych przypadkach doprowadzałbym do procesów karnych i wnioskowałbym o odebranie prawa do wyk. zawodu. Nie chcesz leczyć a szkodzisz, wynocha! I punkt drugi: natychmiast kasy fiskalne w każdym gabinecie! Pieniądz na stół a nie z kieszeni do kieszeni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarotka



Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Znajoma szła z niemowlakiem na OBOWIĄZKOWE !!! szczepienie, którego nie udało się załatwić z powodu strajku. To chyba się kwalifikuje pod paragraf<

To jest klamstwo. Strajk nie dotyczy pediatrii, połoznictwa i naglych zachorowań. Jestem ciekawa kto i gdzie udzielil takiej informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od początku strajku lecze sie sam. Mialem pare chorób. Angine oraz naderwanie ścięgna w kolanie. Nie dostałem pomocy w Szpitalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam problem z lekarzami rozbilem sobie niedawno glowe i wyciagneli mi 4 szwy z 6.............. przyszedlem do chirurga z prosba o zdjecie tych szwow ktore mi zostawil w glowie (zauwazylem je gdy ise obcialem) to on mi na to ze maja strajk i mam wrocic kiedy sie skonczy...........

Ostatnio zmieniony przez Karaluch dnia Pią Lip 20, 2007 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karaluch napisał:
Ja tez mam problem z lekarzami rozbilem sobie niedawno glowe i wyciagneli mi 4 szwy z 6.............. przyszedlem do hirurga z prosba o zdjecie tych szwow ktore mi zostawil w glowie (zauwazylem je gdy ise obcialem) to on mi na to ze maja strajk i mam wrocic kiedy sie skonczy...........


i ten (tutaj wstawić dowolne słowo) śmie nazywać siebie lekarzem?

za coś takiego powinno odbierać sie prawo wykonywania zawodu. Wtedy, gdy nie moglby prowadzic prywatnej praktyki, moze spokorniałby
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese


Ostatnio zmieniony przez jacekgliwice dnia Pią Lip 20, 2007 5:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarotka napisał:
>Znajoma szła z niemowlakiem na OBOWIĄZKOWE !!! szczepienie, którego nie udało się załatwić z powodu strajku. To chyba się kwalifikuje pod paragraf<

To jest klamstwo. Strajk nie dotyczy pediatrii, połoznictwa i naglych zachorowań. Jestem ciekawa kto i gdzie udzielil takiej informacji



zarzucenie komuś kłamswa publicznie to nieco ryzykowna postawa

a dwa - jestes może pielegniarką? bo nie byłaś uprzejma przywitac sie ani wypelnic profilu.. pierwsza wypowiedz na forum i juz tym tonem...no ładnie Mr. Green
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maxa



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 104

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile pamiętam to pediatrzy też stajkowali. Były w czasie strajku takie dwa dni, kiedy lekarze brali urlop na żądanie. Nie było wtedy pediatry w Knurowie w żadnej przychodni. Wiem to, bo potrzebowałam pomocy dla dziecka, które miało wysoką temperature.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maxa napisał:
O ile pamiętam to pediatrzy też stajkowali. Były w czasie strajku takie dwa dni, kiedy lekarze brali urlop na żądanie. Nie było wtedy pediatry w Knurowie w żadnej przychodni. Wiem to, bo potrzebowałam pomocy dla dziecka, które miało wysoką temperature.


spokojnie. Kolezanka "szarotka" zarejestrowala sie tu chyba tylko po to zeby zaprzeczyc oczywistym faktom. Co oznacza ze mozna przypuszczac ze jest albo pigułą albo lekarką uczestniczącą w tym jakże haniebnym procederze. Niestety, moi dordzy, wy. lekarze, jestescie specjalną grupa zawodową - podobnie jak policjanci, strazacy i inni, wbrew byc moze slusznym posstulatom czy nie, MUSICIE niesc pomoc bo to wasz zas.. obowiazek. Tego od was oczekuje spoleczenstwo i na to idą nasze skladki. Wiec uprzejmie do cholery stulcie buzie i robcie to co do was nalezy swoje protesty redukując do wywieszenia flag albo bannerów. I tyle. Albo jedzcie na saksy za granice, a na wasze miejsce przyjdą moze ci ktorym mimo wszystko przyswieca jakas swietlana idea ktorą moze jeszcze pamietają ze szkoly.
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
szarotka



Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wprawdzie nie uzyskałam odpowiedzi gdzie i kto udzielił takiej informacji,ale mam jakis pogląd na to co uslyszałam. Może dla Was to do przyjęcia, ale dla mnie skandalem jest odsyłanie z kwitkiem matki z dzieckiem , poslugujac sie przy tym klamstwem. ( z resztą domyślam sie gdzie takie zdarzenie moglo miec miejsce)

A tak dla zaspokojenia ciekawości: pigułą nie jestem, lekarką też. Na forum zarejestrowałam się przy zupelnie innej okazji, a rzeczywiście wpadam tu dość rzadko, głównie zeby przeczytać co słychać, ale nie jestem pasjonatem forum , to fakt.
Pozdrawiam serdecznie i zyczę zdrowia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Knurowski Trzaskprask Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka