Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy doczekamy się wreszcie zakazu trzymania psów w blokach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Henryk



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 24
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, wiele ludzi uważa siebie za chodzących ideałów, ale tak niestety nie jest. Gdy nas spotka jakaś tragedia, wtedy zaczynamy inaczej mówić, niestety, dopiero wtedy!
_________________
Henryk Mościbrodzki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
NOMAD



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 80
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Henryk napisał:
No tak, zwierzaki robią kupy, dzieci niszczą zieleń (drzewa, krzewy, i inne rośliny), a samochody rozjeżdżają krawężniki na chodnikach. Ja tam wprowadziłbym podatek od posiadania dzieci, bo też - w blokach - są nie mniej "upierdliwe" od tych zwierzaków. Wink


Popieram w 100 % -tach
_________________
Jeśli mówisz za moimi plecami, to jesteś w dobrej pozycji by pocałować mnie w d*pę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 80
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 4:49 pm    Temat postu: Re: Dyskusja o psiakach blokowych Odpowiedz z cytatem

Anowi123 napisał:
A ja myślę, że tak samo wam przeszkadza głośny sąsiad, dzieci bawiące się na klatce czy pod blokiem itd. tylko że na szczekanie psow jak narazie nie możecie sobie wezwać policji na interwencję i to boli was najbardziej!! Ja mam piętro wyżej dziecko z ADHD i owszem nie jest to komfortowe, bardzo dokucza ale trzeba nauczyć się tolerancji albo po prostu zaszyć się gdzieś w pustkowiu, gdzie nie ma ludzi. Jęczenie na "forum" nic nie da.


w końcu ktoś napisał prawdę
_________________
Jeśli mówisz za moimi plecami, to jesteś w dobrej pozycji by pocałować mnie w d*pę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 80
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy doczekamy się wreszcie zakazu trzymania psów w blokach?

a może by tak zakazać trzymania ludzi w blokach?
_________________
Jeśli mówisz za moimi plecami, to jesteś w dobrej pozycji by pocałować mnie w d*pę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Psie serce



Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 112
Skąd: okolica Knurowa

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby nie! Moim utrapieniem byli sąsiedzi z góry nie posiadający psa.Pies- sąsiad z mądrym właścielem może być prawdziwą przyjemnością.
Pozdrawiam serdecznie. Właściciel psa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adi910



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 636
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 5:06 pm    Temat postu: psy Odpowiedz z cytatem

No i dlatego. że pieski, sąsiedzi, samochody, dzieci - sprzedałam mieszkanie na blokach!!! Każdy obgaduje za plecami a nie zwróci uwagi sąsiadowi, że piesek jest trochę za głośny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 7:41 pm    Temat postu: Re: psy Odpowiedz z cytatem

Adi910 napisał:
No i dlatego. że pieski, sąsiedzi, samochody, dzieci - sprzedałam mieszkanie na blokach!!! Każdy obgaduje za plecami a nie zwróci uwagi sąsiadowi, że piesek jest trochę za głośny.


A w pakiecie dostałam kosiarka spalinowa w momencie kiedy mała zasneła, no i głośne imprezy przy grilu, a na przeciwko jakieś składowisko gratów.
No i ten smród z pobliskiego gospodarstwa no ale sąsiad nie słyszy za ścianą.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adi910



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 636
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 8:23 pm    Temat postu: Re: psy Odpowiedz z cytatem

[quote="ala"][quote="Adi910"]No i dlatego. że pieski, sąsiedzi, samochody, dzieci - sprzedałam mieszkanie na blokach!!! Każdy obgaduje za plecami a nie zwróci uwagi sąsiadowi, że piesek jest trochę za głośny.[/quote]

A w pakiecie dostałam kosiarka spalinowa w momencie kiedy mała zasneła, no i głośne imprezy przy grilu, a na przeciwko jakieś składowisko gratów.
No i ten smród z pobliskiego gospodarstwa no ale sąsiad nie słyszy za ścianą.[/quote]

Piszą tu o problemach blokowych (nie domków) więc napisałam, a poza tym
nie mieszkam też w domku "bliźniaczym" więc problem kosiarki odpada. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja napisałam, że upierdliwy sąsiad może zatruć mir domowy nie zależnie od miejsca zamieszkania.

Czasami jeden "gospodarz na włościach" jest gorszy od 10 rodzin po sąsiedzku.

Twoja informacja, że:
Cytat:
No i dlatego. że pieski, sąsiedzi, samochody, dzieci - sprzedałam mieszkanie na blokach!!!

chyba wyklucza cie z dyskusji na temat blokowisk?

No chyba, że chciałaś się pochwalić zmianą statusu społecznego?
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adi910



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 636
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="ala"]A ja napisałam, że upierdliwy sąsiad może zatruć mir domowy nie zależnie od miejsca zamieszkania.

Czasami jeden "gospodarz na włościach" jest gorszy od 10 rodzin po sąsiedzku.

Twoja informacja, że:[quote]No i dlatego. że pieski, sąsiedzi, samochody, dzieci - sprzedałam mieszkanie na blokach!!![/quote]
chyba wyklucza cie z dyskusji na temat blokowisk?

No chyba, że chciałaś się pochwalić zmianą statusu społecznego?[/quote]
Po co te kontry, ja niczym się nie chwalę. Ale z brakiem kultury nie wygrasz.
Ja napisałam, ( wyrwane dalej z kontekstu, że bloki sprzedałam , i że na blokach jest ten problem z psami a nikt nie zwróci sasiadowi uwagi a Pani, że właśnie mieszka na domku i ani słowa o temacie ,który jest tu poruszony czyli psach. Bez odpowiedzi. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
acha11Q



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 46

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 6:17 pm    Temat postu: Ja też mam psa Odpowiedz z cytatem

Również jestem właścicielką psa i w dodatku już bardzo starego -mój pies szczeka czasami bez powodu po nocach i chcę tu podziękować moim sąsiadom bo wszyscy to rozumieją i jeszcze nikt nie miał żadnych pretensji.A tak swoją drogą zwierzeta są naszymi przyjaciółmi i lepiej żeby mieszkały z nami na blokach jak w schroniskach.Jak będzie zakaz trzymania zwierząt na blokach to czyli tylko ,,bogacze,, z domów bedą mieli zwierzęta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka