Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy doczekamy się wreszcie zakazu trzymania psów w blokach?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakozak



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 4:57 pm    Temat postu: Czy doczekamy się wreszcie zakazu trzymania psów w blokach? Odpowiedz z cytatem

Czy ja dożyję tego szczęścia, że nie będzie mi coś dziamgać i wyć w moim mieszkaniu, bo ściany i stropy są cienkie i psy sąsiadów słychać w całej klatce?
Czy doczekam się czystych chodników i trawników?
Kiedy właściciele psów przestaną być agresywni i żądać całkowitej tolerancji dla swoich niewychowanych pupilów?
Czy nadejdzie taki dzień, że dzieci bojące się psów spokojnie wyjdą pod blok?

Wiele się gada, a nic w tym kierunku nie robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przykrością powiem że nie dożyjesz tego szczęścia,nie doczekasz się czystych chodników i trawników.Powiem więcej właściciele nie przestaną być agresywni i nie przestaną żądać tolerancji dla swoich niewychowanych pupilów.Na koniec dodam, że nie nadejdzie taki dzień kiedy dzieci będą mogły sobie spokojnie wyjść pod blok. Wiele się gada,a nic w tym kierunku nie robi,popieram Cię jakozak.
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym to inaczej ujął. Niech ludzie sobie trzymają te pieski w domach, ale jednocześnie jakoś o nie dbają. Bo z tego co wiem to pies nie wyje i nie wydziera się w niebogłosy jak jest wszystko wporządku.
A czystych trawników doczekamy się wtedy, kiedy ludzie zmądrzeją, co w niektórych przypadkach może zająć sporo czasu, albo i jeszcze dłóżej. W takiej sytuacji potrzebne są kary i to nie śmieszne 50zł, tylko powiedzmy... 200. Jak będzie trzeba ze 2 razy zapłacić to wkońcu się nawet największy uparciuch nauczy Smile To samo ze smyczami i kagańcami.
I tyle w temacie. Problem jest tylko jeden. Ktoś musiałby tego pilnować. I według mnie to jest największa przeszkoda.

EDIT: Nie jestem właścicielem psa Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monique



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 54

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie dożyjemy tych czasów,nasze dzieci może tak. Do wszystkiego trzeba dorosnąć a niestety my tyle lat staliśmy w miejscu ze nie da się tego nadrobić tak szybko. Ludzkich przyzwyczajeń nie zmienimy od tak sobie,na to potrzeba lat świetlnych, właśnie te lata dzielą nas od takich krajów jak Norwegia czy Niemcy.Może jak pan Kowalski z panem Iksinskim ruszy szanownie tyłek i zobaczy że są miejsca w Europie że nie ujrzysz psiej kupy to zmądrzeje i zacznie sprzątać po swoim pupilku. Brick wall
_________________
Monique
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakozak



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bartosz-ko napisał:
Ja bym to inaczej ujął. Niech ludzie sobie trzymają te pieski w domach, ale jednocześnie jakoś o nie dbają. Bo z tego co wiem to pies nie wyje i nie wydziera się w niebogłosy jak jest wszystko wporządku.
Wave


No, ale ponieważ zazwyczaj nie jest w porządku, bo psy albo siedzą w domu same, albo są rozpaskudzone to chyba trzeba jednak zakazu. Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monique napisał:
My nie dożyjemy tych czasów,nasze dzieci może tak. Do wszystkiego trzeba dorosnąć a niestety my tyle lat staliśmy w miejscu ze nie da się tego nadrobić tak szybko.


100% racji. Z tym, że wątpię czy nasze dzieci lub wnuki doczekają.
Tu nie chodzi tylko o srające kundle i ich właścicieli. Tu idzie też o palaczy, którzy żądają, bo skoro płacą to żądają. Tu chodzi też o tych, którzy depcza trawniki robiąc sobie 5m skrótu (ciekawe jak wykorzystują te zaoszczędzone 2 sekundy życia), tu jest kwestia czubków sprajujących nowe elewacje czy choćby osób klejących ogłoszenia gdzie popadnie - na ścianach, latarniach, płotach, szybach... No i na koniec źródło tych zachowań - hasło: przepisy są po to, żeby je łamać. To ja dodam - mózgi są po to, żeby mysleć.

Moja babcia mówiła, że za niemca to był porządek. I taki porządek by się przydał w tym biednym kraju. Póki tu będzie ruska mentalność przekazywana z pokolenia na pokolenie NIE BĘDZIE LEPIEJ czyli ani czyściej, ani mądrzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakozak



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem. Byłam 2 tygodnie w Petersburgu. Łaziłam wszędzie, nie tylko tam, gdzie turyści. Moglibyśmy się dużo od nich nauczyć. W tym czystości. Psich odchodów, graffiti, chamstwa i głupoty nie widziałam. Newa nie śmierdzi. Śmieci i meneli na ulicach nie było. Porządek, funkcjonalność i wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ilumir



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie doczekasz się. Mój pies będzie wył w bloku i robił kupe na trawnik. Polecam kupić działkę i wybudowacsobie dom. Ale nie czekaj... tam inni sąsziedzi będą mieli psy na podwórku i też będawyły i przeszkadzały.

Moze czas wyemigrować na alaske ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilumir napisał:
Nie doczekasz się. Mój pies będzie wył w bloku i robił kupe na trawnik. Polecam kupić działkę i wybudowacsobie dom. Ale nie czekaj... tam inni sąsziedzi będą mieli psy na podwórku i też będawyły i przeszkadzały.

Moze czas wyemigrować na alaske ?


Skoro tak stawiasz sprawę... Odpowiedź jest prosta: wiatrówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na właściciela oczywiście ? Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Na właściciela oczywiście ? Smile

Naturalnie! Nie byłbym w stanie skrzywdzić zwierzęcia, zwłaszcza że nie jest niczemu winne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też widze problem:( psy wyją w bloku, sikają albo co lepiej robią na klatkę, jak ją mam myć w sobotę szlag mnie trafia od ilosci kudłów - własciele czworonogów powinni myć klatkę częściej i z góry na dółSad Mieliśmy gości z zagranicy - rodowitych obcokrajowców: wstyd mi było spacerowac z nimi po mieście, akurat w czasie roztopów, kiedy wszytskie gówna ozdabiały trawniki i chodniki. Nie mogli zrozumieć, że takie coś ma miejsce, że ludzienie sprzątają, że nie widac u nas koszy dla psówSad Nie mam nic przeciwko zwierzakom, ale coraz bardziej mnie wkurza ten syf, jaki po nich zostaje. Zwracanie uwagi - to kolejni wrogowie, ludzie nie rozumieją o co nam chodzi, nie widzą problemu. Bardzo często wykształceni i podobno kulturalni ludzie:) Nawet kiedyś usłyszałam, ze jestem wrogiem psów, bo mam czelnośc zwracać uwagęSad Żenada....
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B3



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 143
Skąd: knw

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja czekam na zakaz trzymania ptaków hodowlanych z rodziny kurowatych m.in koguta Smile w mieszkaniu. Kto kojarzy Panią Krystynę R. z ul ułanów wie o czym mówię. Nawet kiedyś był reportaż w TVP 3 wtedy posiadała kaczorka który miał się niby bawić z pieskami... on chociaż nie piał o 5 nad ranem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakozak



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten Ilumir to co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To własnie jeden z przykładów takich kulturalnych miłośników zwierzątSmile
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka