Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ocena pracy Radnych i Zarządu Miasta
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 1:03 am    Temat postu: Ocena pracy Radnych i Zarządu Miasta Odpowiedz z cytatem

mam pomysł wrzućmy conieco o Radnych naszych i Zarządzie Miasta, takie podsumowanie Im się przyda Thumbsup . Zaczęłły się wakacjoe więc może Oni też przestali się już uczyć i znajdą trochę czasu dla mieszkańców ... Zapraszam do oceny mieliśmy 4 okręgi wyborcze, może każdy o swojej 5 lub 4 zanuci pieśń pochwalną, lub tren żałobny zarecytuje .... Wave
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 12:25 am    Temat postu: Ocena pracy Radnych i Zarządu Miasta Odpowiedz z cytatem

nikt nie podejmie się tematu ? przecierz nie polega to na tym, aby walić w nich z armaty tylko wypowiedzieć sie na temat ich aktywności
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacząłeś temat, a sam nic nie napisałeś! Napisz gdzie mieszkasz, których radnych znasz, co zrobili, a czego nie zrobili (a zgłaszałeś aby zrobili). Wystaw oceny, np. w skali szkolnej. Czekamy.

Wg mnie
Przyjedzie czas na oceny po roku działalności. Teraz są wakacje i nikt nie ma chęci zajmować się takimi męczącymi i nerwowymi tematami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Johny



Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeczytałem w NG że radny H.Hibszer zgłosił na ostatniej sesji propozycję większej kontroli przez Straż Miejską terenu MG 2 i SP 6 w czasie wakacji. Ma u mnie duży plus za to tylko czemu takiego wniosku nie zgłosili radni z tego terenu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie nie znam swoich radnych. Kiedy starali się o mój głos, dostawałem ich ulotki w dużych ilościach i często. Były tam podane możliwości kontaktu, uśmiechnięte buzie. Teraz od pół roku cisza.
Mam informację, że Przewodniczący Rady zgodnie z obietnicą podjął próbę rejestracji dźwiękowej obrad. Podobno jakość nagrania była niezadowalająca. Mam nadzieję, że wysiłki w celu rejestrowania obrad nie ustaną.
Jeżeli chodzi o PL nie widzę żadnego postępu w przybliżaniu radnych mieszkańcom i odwrotnie a jest to wielkie pole do popisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co pamiętam po wyborach na łamach PL pojawiły się prezentacje sylwetek randych, o Izydorze Golcu w stroju klauna czy remontującego przychodnię nie wspomnę Mr. Green
hehe jakoś dziwi mnie ten zarzut, bo gazeta samorządowa jak żadna inna jest miejscem promocji tego czy tamtego radnego.. =
swoją drogą radni nie działają sami dla siebie, mają kontakt ze swoimi wyborcami-chociażby pełniąc dyzury..
na sesje rady miasta wtęp ma każdy, i każdy może zabrać głos lub zobaczyc randego w akcji... może warto zweryfikować obietnice przedwyborcze z działaniami -myslę, ze bardzo byśmy się niektórymi radnymi rozczarowali Mr. Green
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znam osobiscie Radnych pytasz czy znamich z działalności ?
Czasem uczestniczzyłem w sesjach i tej i w poprzedniej kadencji, tak więc ich znam ... jako tako.
Jestem mieszkańcem osiedla I-ego Wojska Polskiego, kogo mogę polecić jako ludzi pozytywnie podchodzących do rzeczy, bez obłudy, konkretnie ... Szafarz, ale Franciszek bo ta reszta szafarzy jest poprostu do BANI, lepiej aby się tylko modlili i nie wychodzili z kościoła, Pach, Kamiński, Dulias, lekarze to pozoranci oprócz może Hildebrata, bo to inteligentny facet, mimo że czerwony jak cegła, listonosz to emeryt, któremu mało górniczej kasy tak więc poczta i dieta i ... ziarko do ziarka ... Pasterz szczygłowickich hipokrytek i bigotek, wciąż pielgrzymujący Zbyszek W. to tragedia i wstyd, że Rams go naznaczył na przewodniczącego kom. bezpieczństwa - Minister Obrony - Cholera warczał zaciekle z Hildkiem w poprzedniej kadencji to go teraz Pierwszy wspomniał i pomimo niskiego IQ mianował. Reszta naprawdę mało widoczna i wartościowa
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupio się przyznać, ale praktycznie nie znam żadnego radnego, a tym bardziej nie mam pojęcia co robią, co zrobili i co zamierzają zrobić.

Z chęcią bym się wybrał na sesje radnych, ale jak większość zapewne jest tak zapracowana, że nie ma czasu na takie spotkania.

Jakby każdy radny prowadził swój blog, w którym zamieszczałby swoje dokonania, spostrzeżenia, uwagi i sugestie. Wtedy internauci mieli by wgląd i jakieś rozeznanie w działalności radnych. Blogi dają także możliwość prowadzenia dialogu.

Dziwię się, że jeszcze nikt z radnych w Knurowie nie zdecydował się na prowadzenie swojego bloga, a wybory tuż tuż Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukaszu jak to nie znasz żadnego radnego? Blisko Ciebie mieszka 2. Jeden to Pan Machulik mieszka na Twoim osiedlu. Drugi Przemysław Dulias też mieszka niedaleko. Inna sprawa, że rzeczywiście nie wiadomo nic o dokonaniach, gdyż żaden radny sie nie chwali.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie są bardzo skromni Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Łukaszu jak to nie znasz żadnego radnego?

Są niewidoczni.

Xander_cage napisał:
Blisko Ciebie mieszka 2. Jeden to Pan Machulik mieszka na Twoim osiedlu.

Kojarze tylko z widzenia.

Xander_cage napisał:
Drugi Przemysław Dulias też mieszka niedaleko.

Znam, ale nie na tyle, aby mógł ocenić jego dokonania.

Xander_cage napisał:
Inna sprawa, że rzeczywiście nie wiadomo nic o dokonaniach, gdyż żaden radny sie nie chwali.

Może nie tyle chwalić, ale informować.

PS: Może Ty znasz ich dokonania i napiszesz nam coś o nich?

PS2: Jak bym tylko chciał wiedzieć kto jest odpowiedzialny za stawianie kapliczek w Knurowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Łukasz Kopiszka: Szczerze mówiąc nie znam dokonań wymienionych radnych. Nie patrzę na to co robią poszczególni radni tylko na całokształt.
Jeśli chodzi o kapliczki to proponuje uderzyć do proboszcza parafii MBC i do rady parafialnej. Taka rozmowa powina Ci wiele wyjaśnić, o ile oczywiście dostaniesz się na audiencję....

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Szczerze mówiąc nie znam dokonań wymienionych radnych. Nie patrzę na to co robią poszczególni radni tylko na całokształt.


Jak chcesz ocenić całokształt nie znając ich dokonań Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot po prostu namacalnie. Widzę co się zmienia za danej kadencji i oceniam czy poprzednia zrobiła więcej czy nie. Wiem, że to niezbyt dokładna metoda, ale mi wystarcza.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ekipie mogą być tacy co się opier...... i tacy co robią, dlatego oddając swój głoś chcę wiedzieć na kogo głosuje. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka