Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Notariusz w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Xander_cage napisał:
Uwierz mi, że w innych notariatach maja miejsce takie same sytuacje, tak samo bywa w kancelariach adwokackich

Bo ten burdel ma systemowe przyczyny, mafia korporacji prawniczych ma zasięg ogólnopolski, dlatego wszędzie panuje identyczny wyzysk.
Ale Twoja obojętność na ten stan jest już mniej zrozumiała. Xander, gdybyś spotkał plemię, w którym wszyscy faceci przebijają sobie worki mosznowe zardzewiałym gwoździem, bo uważają, że to ozdoba, Ty też byś sobie dał przebić? Bo przecież wszyscy tak robią!

Thumbsup Thumbsup Thumbsup Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Igorex:

Cytat:
Ale oczywiście ty wszystko wiesz najlepiej..........


Ja tego nie powiedziałem... Jeśli tak sądzisz to dziękuję.
A tak na serio to nigdy nie twierdziłem, że wiem wszystko najlepiej. Powiem więcej w przeciwieństwie do niektórych forumowiczów (to się tyczy również Ciebie) potrafię sie przyznać do błędu, ale jeśli wiem, że mam rację to jej bronię. Chyba mam do tego prawo, prawda?

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
@ Igorex:

Cytat:
Ale oczywiście ty wszystko wiesz najlepiej..........


Ja tego nie powiedziałem... Jeśli tak sądzisz to dziękuję.
A tak na serio to nigdy nie twierdziłem, że wiem wszystko najlepiej. Powiem więcej w przeciwieństwie do niektórych forumowiczów (to się tyczy również Ciebie) potrafię sie przyznać do błędu, ale jeśli wiem, że mam rację to jej bronię. Chyba mam do tego prawo, prawda?

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

no jasne , że masz prawo . Tym bardziej , że to forum i kazdy ma prawo do wygłaszania SWOICH opinii ( a nie ich wykasowywania Shame on you ) , a skąd wiesz ,że masz rację ?? Czy Ty nie jesteś zbyt wielkim OPTYMISTĄ , uważasz , że wszystko jest o.k. ? Racje , których bronisz są TWOIMI racjami ! Jeśli tobie coś się udało pozytywnie załatwić lub Ci się coś podoba to nie znaczy , że każdy ma tyle "szczęścia" i ma prawo do ponarzekania , czyż nie !?
Życzę Ci abyś do końca był tak zadowolony ze wszystkiego !!!!! Wave
P.S.
A co do "naszego " resortu to też mam swoją opinię (i nie tylko swoją ) nie będę jej wyrażał publicznie bo mnie jeszcze kaczory zamkną , porobisz trochę to może zmienisz zdanie. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SUNNY5



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy ktoś się kiedyś z Państwa zastanwaiał na czym polega specyfika zawodu notariusza. Bo to wcale nie jest taka prosta sprawa jak się ludziom wydaje. Odpowiedzialność za dokonywane czynności jest bardzo duża. Notariusz jedynie spisuje wolę swojego petenta i musi poinformować o skutkach prawnych podejmowanych przez ludzi decyzji - a są przypadki, że ludzie okazują się kompletnymi ignorantami i pacanami tak na dobrą sprawę. No bo przecież ile razy przeciętny obywatel udaje się do kancelarii notarialnej - czasami tylko raz w życiu - a i tak oczekują od niego lub niej dogłębnej porady prawej (do czego notariusz jest w ogóle nie zobowiązany i). Z tego co wiem Pani notariusz wykazuje wiele cierpliwości jeśli chodzi o tłumaczenie kwestii prawnych (jako jedna z nielicznych w tej branży). Poza tym to nie jest piekarania żeby oczekiwać wykonania usługi w trzy minuty...Byłam klientką wielu gliwickich notariuszy i wiem co mówię - tutaj usługa wykonana fachowo i rzetelnie. A co do psa (z którym miałam okazję się nawet bawić) - podobno tylko dobrzy ludzie lubią zwierzęta:D.Wolę już styl amerykańskiego luzu u Pani notariusz niż gburowatość i pyszałkowatość notariuszy w Gliwicach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
X woman



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oceniam pracę Kancelarii bardzo pozytywnie. Owszem...obsługa jest trochę niekonwencjonalna - jest luz, czasem jest również i śliczny piesek Pani Rejent ale oprócz tego, kiedy jest to konieczne, rzetelne i wyczerpujące dany temat tłumaczenie kwestii prawnych. Także jeśli chodzi o jakość świadczonych usług - piątka z plusem i polecam serdecznie tą przyjazną klientowi Kancelarię.Niektórzy tutaj osądzają nie tylko pracę Kancelarii zbyt ochoczo i z dużą dawką zjadliwego jadu ale w ten sam sposób osądzają osobę, z którą jak w przypadku tvardego, nawet nie mieli okazji porozmawiać. Ignorancja po pierwsze - bo jak wynika z wypowiedzi w/w - nawet do końca nie zna specyfiki i zasad wykonywania tego zawodu, po drugie - to bardzo smutne, że ludzie znajdują w sobie tyle złych emocji i tak chętnie je uzewnętrzniają. Każdy przekaz słowny ma to do siebie, że w dużej mierze zależy od poziomu i kultury stosującego owy przekaz....I zgadzam się z poprzednikiem/czką w dwóch kwestiach : tylko dobrzy ludzie lubią zwierzęta:) i kancelaria notarialana to nie piekarnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracam właśnie z kolejnego w mozim życiu spotkania z naszą knurowską Panią Notariusz:( I wiecie co? Tylko utwierdziłąm moje zdanie o niej. To była jakaś groteska. Spotkanie dotyczyło popularnego ostatnio wykupu mieszkania od LWSM. Rzecz ma miejsce w sali klubu Gama. Sala pełna ludzi, przy stole na podium rządek pań, w środku Pani Notariusz, która głośno wywołuje kolejne osoby do załatwienia formalności. Nie dość ze kwestia ochrony danych osobowych legła w tym momencie w gruzach (głosno i dobitnie czyta informacje dot, Twojego stanu posiadania) to jeszcze te niesmaczne komentarze Pani Notariusz nt. ludzi. W moim bloku mieszka para, która chyba nie jest małżenstwem, i co robi Pani Notariusz? Cytuję "Państwo tak jak w Stanach zyjecie. Niby małżenstwo a zona przy swoim nazwisku zostaje...." Gdyby to na mnie trafiło Brick wall Ta kobieta nie ma za grosz taktu Violent
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka