Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry weterynarz w Knurowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 4:44 pm    Temat postu: Dobry weterynarz w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Witam poszukuję dobrego weterynarza w Knurowie. Mam kotkę którę chcę wysterylizować a nie chciałabym ja oddać w ręce jakiegoś rzeżnika. Sami rozumiecie. Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam gorąco. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dr. Kroczka na ul. Wilsona, za szkola 2...Ja tam sterylizowalam mojego psa...Naprawde b. dobry lekarz Wink Od malego zna Małą...Po sterylizacji na drugi dzien juz chciala sie bawic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurów - odpada.
Zapraszamy do kliniki w Gliwicach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxa



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 104

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram. W Knurowie nie ma dobrego weterynarza. Tylko klinika w Gliwicach. O ile dobrze pamiętam ul. Ku Dołom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 2:08 pm    Temat postu: Re: Dobry weterynarz w Knurowie Odpowiedz z cytatem

anna-maria napisał:
Witam poszukuję dobrego weterynarza w Knurowie. Mam kotkę którę chcę wysterylizować a nie chciałabym ja oddać w ręce jakiegoś rzeżnika. Sami rozumiecie. Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam gorąco. Wave



Gdy miałem psiaka to zawsze korzystałem z usług dr Markiewicza
ma naprawdę spoko podejście i kilka razy mu życie uratował
gdy był ciężko chory
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam weterynarza w Gierałtowicach. W Knurowie na jednym się "przejechałem" i więcej przestałem eksperymentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bez_nazwy



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 10:21 pm    Temat postu: Dobry weterynarz Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej odradzam Kroczka !! poza tym Ewelino , Kroczek nie jest lekarzem weterynarii. Jest tylko i wyłącznie technikiem. Również odradzam lekarza, który przyjmuje przy szkole nr 5, na mnie nie zrobił dobrego wrażenia, drogo mnie policzył i jeszcze zaszkodził mojej sunii.
A polecić nie mogę nikogo... dr Markiewicz jedynie szczepił moje zwierzęta i szył łapę mojemu kotu. Jednakże nie mam zastrzeżeń co do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harnas



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 32
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dr Markiewicza super lekarz,mojego Pikusia po potrąceni przez samochód postawił na nogi po tygodniu Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 9:19 am    Temat postu: Dobry weterynarz w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za Wasze opinie - a czy ktoś z Was ma może namiar na tego weterynarza w Gierałtowicach. Pozdrawiam. Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam lecz niestety mogę przesłać dopiero po południu jak będę po pracy. Umieszczę numer telefonu na komórkę, zawsze się w ten sposób umawiam, ponieważ jest bardzo rozchwytywany w okolicy i dużo jeździ. Na wstępię uprzedzam, że pierwsze wrażenie może być piorunujące, ale dodam że to był jedyny weterynarz który usunął raka u psa moich rodziców, gdzie wszyscy już go klasyfikowali do uspania, już trzy lata po operacji i zachowuje się jak szczeniak Smile , a ma już jakieś 17lat. No i też on jako jedyny podjął się operacji na szczęce świnki morskiej mojej żony. Świnka niestety zmarła ze starości już ale dożyła 8. pięknych lat, co na to zwierze jest imponującym wynikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli należy wybrać Gierałtowice lub Gliwice Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 11:02 am    Temat postu: Dobry weterynarz w Knurowie Odpowiedz z cytatem

A czemu piorunujące wrażenie robi ten weterynarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bez_nazwy



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weterynarz w Gierałtowicach, to p. dr Aparta. Nr tel. o ile dobrze pamiętam to 235-31-94. Piorunujące wrażenie....(chyba o to chodzi) nie ma białego wdzianka, tylko mówiąc szczerze wygląda troszq jak ,,wieśniak,, , ale to ze względu na to, że jest ciągle w rozjazdach do zwierząt gospodarskich. Ale ja również mogę powiedzieć, że jest to dobry weterynarz, dwa razy operował mojego psa. Jedyne zastrzezenie to, że jest tam troszq mało sterylnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu chciałabym cię przestrzec przed weterynarzem który przyjmuje w szkole nr 5. Nazywa się Szymon Kościarz. Facet skończył studia lecz nie polecam go. Znam parę osób którzy wybrali się do niego ze zwierzakiem z pozornie prostymi zabiegami i spieprzył sprawę . A kastracja to jednak poważniejszy zabieg . Jeżeli Knurów to polecam dr Markiewicza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 18
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie Markiewicz
a nawet powiem więcej - ta pani która u niego pracuje Smile

pani rewelacja
doskonale wie jak sie obchodzić ze zwierzakami
sterylizowała mojego psiaka Razz i świetnie wszystko było
zaraz jak po glupim jasiu doszedł do siebie- od razu śmigał Smile

odradzam Kościarza
Boże broń!!!

nie wiem po co poszedł na weterynarie skoro nie ma do zwierząt podejścia

a o cenach nie wspomnę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka