Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MEGAWAT - dymy nad miastem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 10:57 pm    Temat postu: MEGAWAT - dymy nad miastem Odpowiedz z cytatem

Od chwili zakończenia sezonu grzewczego z komina Megawatu na "Starej" wydobywają się kłęby czarnego dymu. Czy jest to może związane z przerwą konserwacyjną elektrofiltrów czy awaria. A może firmie bardziej opłaci się płacić kary za trucie środowiska niż filtrować spaliny Think

W każdym razie od kilku już lat nie było nad Knurowem takiej czarnej chmury. Mam nadzieję, że sytuacja wkrótce wróci do normy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
nz9kxw



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie zauważyłem to samo o godz, 20:00 ! Bardzo szeroko idący dym w kierunku Bojkowa , a zaznaczam że ten komin mam na wprost okien - mieszkam przy ul . Kosmonautów . Trzeba przyznać , że to już rzadki obrazek i dlatego tak widoczny !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 1:53 pm    Temat postu: Re: MEGAWAT - dymy nad miastem Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Od chwili zakończenia sezonu grzewczego z komina Megawatu na "Starej" wydobywają się kłęby czarnego dymu. Czy jest to może związane z przerwą konserwacyjną elektrofiltrów czy awaria. A może firmie bardziej opłaci się płacić kary za trucie środowiska niż filtrować spaliny Think

W każdym razie od kilku już lat nie było nad Knurowem takiej czarnej chmury. Mam nadzieję, że sytuacja wkrótce wróci do normy.



eee, heheh. ze tak powiem trwają prace konserwacyjno-remontowe i te przejsciowo-chwilowe problemu niedlugo znikną
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka