Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezpieczne (?) knurowskie place zabaw
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hah też jak wychodziłem z SP7 po treningu to słyszałem głupie śmiezki i głupi wzrok skierowany w moim kierunku...mogłem poczkać i pogadać z wami, i popatrzeć na tych idiotów, i ich wyśmiać za ich głupotę...


Pozdrooo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 9:02 am    Temat postu: Bezpieczne(?)knurowskie place zabaw Odpowiedz z cytatem

Halo Xander widzę że wkurza Cię fakt, iż smarkacze sobie pozwalają za dużo, ale powiem Ci szcxzerze, że ani ty ani żaden dorosły nie zapanuje nad tym... Zwróć uwagę na stan kultury naszego społeczeństwa, świadomości, roszczeniowe postawy etc. A na domiar złego ekipa Straży Miejskiej niestety Tak łatwo nie dojedzie tam swoim wielgachnym wechikułem a piechotą to oni napewno chodzić nie będą to są PANOWIE nie jakieś tam "krawężniki" mówiąc kolokwialnie, tak więc szkoda czasu na biadolenie i są takie spotkania które organizują Radni Miejscy, zazwyczaj w szkołach proponuję przyjść i ich cisnąć niech robią coś dla swoich wyborców, bo na straż nie ma co liczyć ich wybrał Prezydent a On ma się dobrze ...
benny
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Obywatel



Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 23
Skąd: z Knurowa

PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 8:48 pm    Temat postu: Bezpieczne(?)knurowskie place zabaw Odpowiedz z cytatem

Ja zwróce uwage na plac zabaw przy ulicy Dyw. Kościuszkowskiej.Całe osiedle jest po jednej stronie ulicy a plac zabaw po drugiej.Kilka razy byłem w spółdzielni dowiedzieć sie do kogo należy zabudowanie tam spowalniaczy tam usłyszałem że do UM a w UM usłyszałem że do LWSM i tak oto metodą spychajłowa pozbyto sie mnie.Chciałbym tylko zauważyć że jest to najdłuższy odcinek ulicy na całym WPII i zmotoryzowana młodzież urządza sobie tam wyścigi.Pytam sie czy musi dojść do tragedi aby ktoś zareagował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelinasz



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobna sytuacja jest przy TBS-ach - plac zabaw podzielony na dwie części z jednej i drugiej strony drogi Dontknow . I tylko cud, że jeszcze nic się nie stało, bo niedość, że niektórzy jeżdżą tam jak szaleni, to w dodatku na ulicy stoją samochody i nawet jeśli dziecko chce zobaczyć czy coś nie jedzie, to nie jest w stanie. O spowalniaczach administracja nawet nie pomyśli - ważne, że im się płaci Not talking . Przecież to nie ich dzieci przebiegają przez tą ulicę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że myslicie o ogrodzeniach na placach zabaw, ale one chyba musiałyby być pod prądem, żeby stały i nikt przez nie nie przełaził...
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka