Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymarzony klub w Knurowie - jaki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 11:55 pm    Temat postu: Wymarzony klub w Knurowie - jaki? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Tak wiele ostatnio słyszy się i pisze sie o lokalach w Knurowie że nie ma gdzie pójśc się rozerwac i zrelaksować. To chciałabym wiedzieć, że gdybyści mieli możliwość stworzenia takiego waszego wymarzonego kluby w Knurowie to czego byście od niego oczekiwali ( chodzi mi o to czego w naszym mieśćie najbardziej Wam brak) . I dla przykładu podam Klub Memfis przez wszystkich zapomniany. Napewno niejeden z NAS pamięta te super dyskoteki jeszcze za czasów klubu HUtnik. Pozdrawiam i czekam na opinie. Może uda nam się stworzyć coś wspólnie - niech Knurów ma też swoje super miejsce. Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:14 am    Temat postu: Re: Memfis w Knurowie Odpowiedz z cytatem

anna-maria napisał:
Witam!
Tak wiele ostatnio słyszy się i pisze sie o lokalach w Knurowie że nie ma gdzie pójśc się rozerwac i zrelaksować. To chciałabym wiedzieć, że gdybyści mieli możliwość stworzenia takiego waszego wymarzonego kluby w Knurowie to czego byście od niego oczekiwali ( chodzi mi o to czego w naszym mieśćie najbardziej Wam brak) . I dla przykładu podam Klub Memfis przez wszystkich zapomniany. Napewno niejeden z NAS pamięta te super dyskoteki jeszcze za czasów klubu HUtnik. Pozdrawiam i czekam na opinie. Może uda nam się stworzyć coś wspólnie - niech Knurów ma też swoje super miejsce. Super



Miejsce fakt zawsze było fajne...

ale tylko na krótki czas... i to nie ważne jak się to nazywało
to chyba jakaś klątwa po Hutniku
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Ale wydaje mi się że może coś z tego lokalu jeszcze być. Wystarczy tylko wiedzieć czego ludzie oczekiwaliby od tego lokalu. Uważam że potzrebny jest taki lokal w którym każdy z nas znajdzie w nim coś dla siebie. Więc czakam na Wasze opinie i sugestie. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anna-maria napisał:
Witam!
Ale wydaje mi się że może coś z tego lokalu jeszcze być. Wystarczy tylko wiedzieć czego ludzie oczekiwaliby od tego lokalu. Uważam że potzrebny jest taki lokal w którym każdy z nas znajdzie w nim coś dla siebie. Więc czakam na Wasze opinie i sugestie. Wave


Aniu... powiedzmy sobie szczerze...

ile razy próbowano "coś" z tego lokalu zrobić... i co ??

nic z tego nie wyszło... przez chwilę było dobrze
ale potem zaczęło się robić źle...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pis-arz



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anna-maria napisał:
Ale wydaje mi się że może coś z tego lokalu jeszcze być.
no chyba nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hutnik byl dobry ale 20 lat temu mialem klucze gdyz mielismy zespol muzyczny ktory gral na stolowce u gory nad dyskoteka, dzisiaj podobno dyskoteki sa juz niemodne chodzi sie do klubow ale w knurowie ani tego niema ani tamtego brakuje poprostu atmosfery ktora by ludzi sciagala do siebie i wiem z doswiadczenia ze niewiadomo co byscie w knurowie nie otworzyli to kwestia paru miesiecy i bedzie znowu smutno ! w knurowie ludzie sa albo zagonienie albo niemaja pieniedzy zeby je wydawac tak czy owak widze to szaro ale zycze powodzenia !
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie ludzie Razz w Knurowie po prostu brakuje centrum, w którym mogliby sie wszyscy spotkać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
To nie ludzie Razz w Knurowie po prostu brakuje centrum, w którym mogliby sie wszyscy spotkać.


Memfis juz było kilkakrotnie przerabiane i nic to niedało. Chodzi mi o tą drugą sale bo pierwsza sie nieznieniła od 12 lat.
Ciekawe co by trzeba wymyśleć zeby przyciągnąć ludzi może macie jakieś propozycje. hmm
Bo ja niemam Sad
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
To nie ludzie Razz w Knurowie po prostu brakuje centrum, w którym mogliby sie wszyscy spotkać.



hmmm czy ja wiem
w sumie wielu miało pomysły na ten lokal i jakoś nic z tego nie wyszło
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie brakuje w Knurowie lokalu kulturalno-artystycznego. Mamy wielu amatorów muzyków czy artystów, dlaczego ich nie zapraszać na wieczorki artystyczne i nie bać się im płacić Smile Na pewno będą to ciekawe i oryginalne wieczory - nie samym karaoke człowiek żyje.

Kilka pomysłów:
1) wieczór muzyki klasycznej/jazzu/itp
2) występy kabareciaży
3) wieczór poezji/recytatorski/itp
4) itd

Można zatrudnić operatywnego menadżera do organizowania i wymyślania atrakcji w takim lokalu... etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem to czynnikiem powodujacym nieatrakcyjność tego klubu jest jego położenie . Odległość od "centrum" ma tu chyba kolosalne znaczenie.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex napisał:
Moim skromnym zdaniem to czynnikiem powodujacym nieatrakcyjność tego klubu jest jego położenie . Odległość od "centrum" ma tu chyba kolosalne znaczenie.....


A gdzie twoim zdaniem knurów ma centrum.....hmm bo mi sie wydaje ze memfis nie jest od niego tak odległe.
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Klinsman, że nie wyczułeś nutki ironii... jak widać słowo CENTRUM zostało napisane w cudzysłowie ....
Może po prostu chodziło mi o gęstość zaludnienia ???? Większy przepływ mas ludzkich ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka