Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sądzisz o knurowskich firmach?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pis-arz



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 8:22 pm    Temat postu: Co sądzisz o knurowskich firmach? Odpowiedz z cytatem

Witam!!!
Od jakiegoś czasu anonimowo czytałem Wasze forum... Postanowiłem się zarejestrować i założyć swój pierwszy temat . Bardzo podobała by mi się baza opinii o knurowskich firmach. Każdy kto jest niezadowolony z usług którejś z knurowskich firm może wpisać się do tego tematu i wypowiedzieć o zastrzeżeniach do usług/produktów oferowanych przez daną firmę. Oczywiście jeżeli ktoś jest wyjątkowo zadowolony z usług jakiejś firmy również może się wpisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
RYBKACORP



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 69

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Ostatnio moje największe zastrzeżenia wzbudziła działalność firmy Waldex! Więcej szczegółów: http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=243&postdays=0&postorder=asc&start=60
2.Dla odmiany pochwalę swojego dostarczyciela internetu, firmę Alfa-System, która ostatnio nie podwyższając wcale abonamentu zwiększyła 2-krotnie prędkość przesyłu danych!
3.Dobry pomysł i fatalne wykonanie to specjalność firmy Tanie Linie Autobusowe która po roku działalności nadal nie rozumie jak odpowiednio podejść do klienta, nie bierze wogóle pod uwagę jego potrzeb sciśle kierując się zasadą maksymalny zysk przy minimalnych kosztach co jej wcale nie wyszło na dobre.

Na razie to by było na tyle! Nie wypowiadam się o firmach z usług których nie korzystałem albo jak w temacie, nie są knurowskie np Tesko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmuję zasadę, że dyskutujemy na temat konkretnej firmy/usługi/produktu - każdy jako osobny temat.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka