Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja "Leśne Zacisze" - proszę o opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spirit1982



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 6:42 pm    Temat postu: Restauracja "Leśne Zacisze" - proszę o opinie Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich:)

Czy ktokolwiek może powiedzieć cos na temat imprez organizowanych w restautracji Leśne Zacisze? Planujemy wesele w przyszłym roku. Odwiedziliśmy już tę restauracje, pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, jednak chciałabym dowiedzieć się czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat swoich doświadczeń.
Smile

Ewentulanie, może ktoś może polecić mi jakieś inne miejsce w Knurowie czy okolicy?

Z góry bardzo dziękuję!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Haydi



Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 48

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc ja powiem jedno. Miałem w Zaciszu jedną impreze. Tragedia. Nigdy więcej. Sałatki - jedna wielka ziemia - aż zgrzytało między zębami. Co do mięska z grzybami to samo. W kotletach z kurkami tyle piasku że aż się odechciało ich jeść.
Zostało dużo mięsa, ciast, owoców, barszczu no wszystkiego zostało tak dużo, a oni nam dali tylko 4 roladki i dwie kluski ( śmiechu warte) bo powiedzieli, że więcej nie zostało. Już pomijam inne artykuły których też nie dostaliśmy. Pozatym do klusek i mięska nie było osobnych sztućcy, chyba swoimi to sobie ludzie mieli nabierać. Pozatym mięsko twarde. Właściciel po całej imprezie policzył więcej niż ustalaliśmy. Były to moje urodziny a tak daremnie wyszły.... Szkoda gadać. Dużo ludzi się zemną zgadza co do tego lokalu. Wystrój owszem mają ładny, ale nic więcej.
Ostatnio w Knurowie była wizyta małych Belgów ( pisało o tym w Przeglądzie ). Dzieci spały w Zaciszu ( bo w sumie w pobliżu nie ma dobrych miejsc noclegowych) a na posiłkichodzili gdzie indziej.
Właściciel Zaciszy bardziej dba o zyski, niż jakosć. Osobiście polecam Biały Dom. Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez Haydi dnia Pon Cze 04, 2007 3:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 10:25 pm    Temat postu: Re: Leśne zacisze-pilne!!! Odpowiedz z cytatem

spirit1982 napisał:
Witam Wszystkich:)

Czy ktokolwiek może powiedzieć cos na temat imprez organizowanych w restautracji Leśne Zacisze? Planujemy wesele w przyszłym roku. Odwiedziliśmy już tę restauracje, pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, jednak chciałabym dowiedzieć się czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat swoich doświadczeń.
Smile

Ewentulanie, może ktoś może polecić mi jakieś inne miejsce w Knurowie czy okolicy?

Z góry bardzo dziękuję!! Smile



osobiście może nie byłem na wielu imprezach w Leśnym
ale wiem że na tych których byłem wszystko było SUPER
do tego znam z relacji że wszystkie imprezy były na wysokim poziomie
pod każdym względem
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata



Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam nigdy w Leśnym Zaciszu, a każdą ważniejszą uroczystość rodzinną spędzamy u Marysi. Pyszne jedzenie i miła obsługa. Na dodatek tanio w porównaniu z innymi restauracjami. Wygląd może nie najlepszy, ale za to czysto i schludnie. Zawsze można podyskutować z właścicielką na temat menu. Dużo doradza. Poza tym warto wybrać się na obiad w jakiś dzień żeby spróbować tamtejszego jedzenia.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dgalu



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 40
Skąd: Celbridge, co.Kildare

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam impreze weselna w restauracji U Marysi. Moj brat mial tam wesele w maju w zeszlym roku, pozniej kolega mial we wrzesniu, pozniej ja mialem swoje wesele w styczniu tego roku i wszyscy bylismy bardzo zadowoleni z obslugi i przygotowania sali. A w lipcu bedzie mial tam wesele nastepny kolega:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam na Weselu znajomego. Jedzenie pierwsza klasa. Obsługa również. Sala nie za duża, lecz wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Haydi



Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 48

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, właśnie - z lokali w okolicy również plolecam właśnię tę restaurację u Marysi.

Ostatnio zmieniony przez Haydi dnia Pon Cze 04, 2007 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Ludziska za opiinie na temat Restauracji U Marysi, mam tam wesele we wrzesniu i teraz jestem pewien ze przynajmniej o jedzienie sie nie bede musial martwic. Ale rezerwacja sali w tej restauracji graniczy z cudem, bylem tam we wrzesniu zeszlego roku zarezerwowac salen na wrzesien 2007 i byl tylko jeden wolny termin (cale szczescie ze mi spasowal). Ale brak wolnych terminow tekże swiadczy o renomie restauracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo dobrego o Marysi słyszałem, ale w Zaciszu jadłem i powiem, że nie chce mi się wierzyć w opis z początku wątku. Albo kuchnia potraktowała tę konkretną imprezę urodzinową inaczej niż wszystkie mi znane (co by było skandalem) albo autor zmyśla. Zawsze ilekroć jadłem na Zaciszu, jedzenie było znakomite. Nie mogę uwierzyć, żeby facet, który żyje z dużych imprez gastronomicznych i zainwestował tyle kasy w wystrój na wysokim poziomie pozowolił sobie na... piasek w mięsie i niewymienienie filiżanek po barszczu! To się nie klei.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatka



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 8

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ja bylam na weselu na Zaciszu bylo bardzo smacznie i elegancko naprawde polecam mimo ze bylo malo osob podajacych i biegali na dwa wesela gora dol bardzo sprawnie im szlo w przeciwienstwie do Camelota na starym miescie zanim podali mieso kluski byly zimne i brakowalo widelczykow i lyzeczek. Wave
_________________
Agatka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja Leśna jest najlepszym lokalem w Knurowie- pod każdym względem. Pozdrawiam Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy tam ślub. Super powitanie, w lasku mozna porobic zdjecia w plenerze...
Co do jedzenia było świetne, ładnie wyglądało, było bardzo smaczne no i było go dużo. Nie było opcji, by rodzinka się nie najadła.
Ciasto też mozna zamowić na miejscu, co bardzo ułatwia organizacje imorezy.
Są 3 sale na różną ilośco osób. Sale są naprawdę ładne.
To co zostaje po całej imprezie jest pakowane i mozan zabrać do domu. Mogłabym jeszcze napisac o tym ze obsługa jest bardzo miła ale to chyba sprawa oczywista
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety pilem tam tylko piwo ale chcialem juz nieraz zrobic tam impreze na pytania przez Email dostawalem zaraz odpowiedzi i bylem milo zaskoczony wystroj jest zajefajny a i to ze mozna po imprezie zaraz na pokoj isc i sie przespac to rewelacja kiedys musialem jezdzic do "buku " zeby sobie takie imprezy uzadzac ale to kupa lat wstecz jedzenie mi wisi bo jestem na diecie haha ale na powaznie to loklal mi sie podoba jak bede mial wiecej informaci na temat bufetu to sie zamelduje jeeeeeeee
Thumbsup
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha bo zapomnialem gdyby byl tam parking strzezony albo przynajmniej taki jakis zamykany na barierke czy cos w tym sensie to jestem tam klientem stalym a nawet sobie wykupie pokoj na stale ! 2 man down 2 man down
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w Zaciszy kilka ładnych lat temu na rodzinnym obiedzie, i byłam wtedy rozczarowana - obsługa miała czas, godzinę się nami nie interesowali, póki nie podali obiadu, już całkowicie zimnego... Ale tak jak mówię, było to kilka lat temu, a po waszych opisach nabrałam ochoty,by swoje ostatnie przeżycia z nimi związane zweryfikować... możliwe, że się polepszyło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka