Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modernizacja basenu przy ul. Szpitalnej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miasto rzeczywiście zawsze pięknieje przed wyborami ale ja się pytam odnośnie basenu jakim kosztem?! Basen jaknajbardziej tak jest potrzebny ale za te pieniądze możnaby wybudować nowy pozyskując środki zewnętrzne np. z funduszy strukturalnych z Komisji Europejskiej możnaby zaoszczędzić a za zaoszczędzone środki zadaszyć i poprowadzić kanalizację np. na miejskim targowisku tak jak obiecywał pan R. przed poprzednimi wyborami. Oceńcie sami czy się z tego wywiązał?
Zapraszam na moją stronę www.maciejkandzior.prv.pl

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za to w najnowszym PL jest na zdjęciach cztery razy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie kiedy wreszcie będzie otwarcie?

Nie wiem jak wy,ale ja się już po prostu nie umiem odczekać Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okolo 20-22 października podobno
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam małe przecieki.
Otwarcie będzie 23.10 to informacja na dzien dzisiejszy ale wszystko moze się pozmieniać....

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegląd Lokalny 12.X.2006 Nr 41/2006 (710) napisał:


Basenowe plotki

Pływalnię już po cichu otwarto ! Kąpie się już tam elita ! Zjeżdżalnia wcale nie będzie działać ! Jest za płytko !... Te i jeszcze więcej dziwnych historyjek krąży po Knurowie w sprawie nowo otwartej pływalni krytej przy ul. Szpitalnej 23. Postanowiliśmy o nich porozmawiać z Piotrem Surówką, dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Paweł Gradek - Podobno basen otwarto już 5 października…
Piotr Surówka – Nieprawda. Nie wiem skąd w Knurowie wzięły się takie informacje. Uroczyste otwarcie z udziałem zaproszonych gości, władz miasta, radnych oraz wykonawców połączone z przekazaniem obiektu miastu nastąpi 20 października. Jeśli chodzi o udostępnienie pływalni mieszkańcom, to planowane jest ono na 23 października

- Pojawiają się również głosy, że basen jest już napełniony wodą i można w nim zobaczyć kąpiących się ludzi ‘po znajomości’

-Basen jest napełniony wodą od połowy września, gdyż testujemy w ten sposób wszystkie urządzenia. Te prace trwają nadal. Jeśli chodzi o osoby kąpiące się, to pragnę uspokoić, że są to testerzy, którzy sprawdzają nieckę basenową oraz stwarzają sytuacje stymulacyjne.

- A co z obiecywaną zjeżdżalnią ?

-Oczywiście jest i działa. Nie możemy sobie pozwolić na wyłączenie największej atrakcji. Chcę jednak zaznaczyć, że zjeżdżalnia nie wpada bezpośrednio do basenu, tylko do hamowni, co jest zgodne z normami bezpieczeństwa. Zresztą zjeżdżalnia to niejedna atrakcja basenu. Jest jeszcze sauna, jacuzzi, brodzik…

- Jaka jest głębokość basenu ?

-Od 1,10 m do 1,80 m, zgodnie z obowiązującymi normami budowy nowych pływalni. Spokojnie da się popływać. Basen na pewno nie jest za płytki.

- Jakie atrakcje przygotowano dla knurowian 23 X, w dniu otwarcia ?

-Przez pierwsze trzy dni, każdy klient będzie mógł w ciągu darmowej godziny skorzystać ze wszystkich atrakcji pływalni, m In: kąpieli przy podświetlonej niecce basenu, losowań upominków i wielu innych. Każda kolejna godzina użytkowania będzie płatna. Pragnę podkreślić że basen maksymalnie mieści 60 osób, dlatego zwracam się do mieszkańców o rozłożenie odwiedzin w czasie. Pierwsze tygodnie funkcjonowania basenu pozwolą nam wsiąść pod uwagę sugestie klientów i dostosowanie oferty do ich potrzeb.
W kolejnym numerze PL ukaże się szczegółowy informato
r, dotyczący pływalni. Zapraszam wszystkich knurowian wraz z rodzinami i przyjaciółmi na dni otwarte basenu. Mam nadzieję że rzetelna informacja, jaka będzie w informatorze, a przede wszystkim osobista wizyta na obiekcie usunie wszelkie złośliwe plotki


Rozmawiał Paweł Gradek


Testerzy Salute, szef MOSiR-u mówi że mała głębokość nie przeszkadza w pływaniu. Ciekawe czy stwierdził to empirycznie ? [ tłumaczenie przed wyborami -> on dla nas ryzykował Laughing ].
Ale niejestem przekonany czy 1,80 m to wystarczajaca głębokość. Jednak z drugiej strony ciekawi mnie ta podświetlana niecka.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:

Ale niejestem przekonany czy 1,80 m to wystarczajaca głębokość.


Spokojnie mozna pływać nawet przy płytszej wodzie...
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
motylekjestem



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 45

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylisice juz na naszym nowym baseniku?? :> Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem i to nawet 2 razy Smile o 7 rano, bo wtedy mniej ludzi Smile nie opłaca się iśc po południu i stać w kolejce 2,5 h Smile podoba mi się, szkoda, że jest jedna przebieralnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli glebokosc chyba podobna do basenu w Gliwicach na Sikorniku Smile wydaje mi sie nie nie powinno byc zle Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinno być głębiej Wink 1,80 to za mało. Chciałbym pogratulowac cierpliwości ludziom, którzy stoją popoludniu i wieczorem po kilka godzin w kolejce, żeby wejść na basen Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
motylekjestem



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 45

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak w jakiej cenie bilety??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś przechodziłam koło basenu i była taka kolejka prawie aż do Foszu:P hehe ludzie się tak na to rzucaja choćby niewiem na co... lekka przesada heh.. troche jest mały no ale nie powiem bo ładny także jest dziś skończyła się promocja to kolejka zmniejszy się conajmniej o pół hehe może się kiedyś tam wybiore jak będzie czas Pozdro:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od poniedziałku do dzisiaj było za darmo Smile ceny biletów są podane na stronie http://www.mosir.knurow.com/strona/index.php?option=com_content&task=view&id=154&Itemid=40
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cvaniaceq



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 127
Skąd: swiat i okolice

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:


"Chcę jednak zaznaczyć, że zjeżdżalnia nie wpada bezpośrednio do basenu, tylko do hamowni..."



No no no !!! Prosze Nas nie obrażać!!! Not talking

PS. Thumbsup
_________________
LEPIEJ WIDOCZNY - WIDOCZNIE LEPSZY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka