Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki wyborów samorządowych 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowując te samorządowe wybory knurowian, myślę, że nastąpiły spore zmiany jednym ludziom podziękowano i nie ma sensu nad Nimi się pastwić, innych zignorowano, a jeszcze innych obdarzono zaufaniem. Potrzebna była zmiana i częściowo ją mamy, jednak myślę, że największą, oczekiwaną zmianą była by zmiana samej ordynacji wyborczej, żadnych list, kandydat zbiera jakąś liczbę popierających i startuje, proste i sprawiedliwe, niestety bez szans. Think
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
karolzet napisał:
To wtedy wchodzi następna osoba z listy Surówki, czy następna osoba z całości okręgu? Jak z Surówki to Janusz Szydło, a jak z całości to Michał Kędzierski z PO.

Wydaje mi się, że wówczas wchodzi kolejna osoba z listy.


Janusz Szydło to właśnie ta osoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
artsik



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 111

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądając te wyniki doszedłem do wniosku że aby wejść do rady miasta wystarczyło się tylko postarać.
Sto głosów to naprawdę mało, jak by jakiś kandydat przez parę dni postawił jakieś stoisko na merkurach czy gdzieś i postarał się porozmawiać z ludźmi to wydaję mi się że to nie był by problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Jak widać z osób które miały odwagę ujawnić się na forum nikt nie przeszedł. Niestety pokazuje to jaki zasięg ma forum WK.
(...)

Pozdrawiam pana Andrzeja Majewskiego z okręgu 3go na którego chyba nawet żona nie zagłosowała Mr. Green (1 głos).


Przykład Pana Andrzeja właśnie pokazał, że kilka wiader wazeliny wylany na tym forum pozwolił uzyskać wynik dużo większy niż możliwości rodziny i koleżanek.
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/240000/240501.html#tabs-2
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nevix14



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 10:01 pm    Temat postu: Wyniki w wyborach. Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kto teraz zamiast pana Izydora Golca będzie organizował gry i zabawy na kręgu w niedzielne popołudnia?Który z nowo wybranych radnych będzie miał tyle odwagi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze Kocierz Teresa albo Elzbieta Gumienny, strzelam tylko bo kobiet nie znam a wiem ze są "nowe" to i zaskoczyć mogą Wink

Pozdrawiam
M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 10:05 pm    Temat postu: Re: Wyniki w wyborach. Odpowiedz z cytatem

nevix14 napisał:
Ciekawe kto teraz zamiast pana Izydora Golca będzie organizował gry i zabawy na kręgu w niedzielne popołudnia?Który z nowo wybranych radnych będzie miał tyle odwagi?

jeśli robił to bo jest społecznikiem, to nadal będzie się tym zajmować
a jeśli tylko po to, żeby nabić sobie głosy, to odpuści...
niespecjalnie mi go żal
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podinspektor policji



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 57

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Zgadzam się z przedmówcą.

A tak pytając: Ma to jakieś znaczenie do jego pracy radnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podinspektor policji napisał:
Dokładnie. Zgadzam się z przedmówcą.

A tak pytając: Ma to jakieś znaczenie do jego pracy radnego?


Pewnie tak,moze glownie chodzilo o to azeby odciągnąc uwage od tego co dzieje się w głównych oddziałach władzy knurowksiej na zasadzie agenta Tomka ? Evil or Very Mad

To tylko takie moje przypuszczenia,pewnosci nie mam. Choć nie ukrywam moze wypadaloby zwrócić na to szczególniejszą uwage.

Pozdrawiam
M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Dla rozluźnienia atmosfery Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwołując się do hasła – Nie róbmy polityki Mr. Green
Najbardziej mi się podoba mocny skład PO w radzie tj.:
Dulias Przemysław
Kocierz Teresa
Hibszer Henryk
Eugeniusz Tymoszek
pięknie Smile jakże młody, a jaki odmieniony skład PO Smile
Patrząc na ten skład jakże aktualne staje się hasło PO wuju – Nie róbmy polityki. Budujmy mosty Smile
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!


Ostatnio zmieniony przez Tadek_Niejadek dnia Wto Lis 23, 2010 1:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadeuszek06



Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 14

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i o zdrowie pytam.Jak po wyborach?.Nowowybranym życzymy sukcesów i spełnienia tego,co obiecali w swoich programach przedwyborczych.Cztery lata ,to jest okres ich wytężonej pracy.A wy forumowicze nie narzekajcie na nich ,bo praca przed nimi odpowiedzialna będzie.Prosty sposób na sprawdzenie ich ,po czterech latach.Schowaj program wyborczy,zrób zdjęcia miejsc które są zaznaczone w ich obietnicach.Co pewien czas idż na dyżur radnych ze swoimi sprawami.Sprawdz póżniej czy to zostało zrobione.Zobacz jaka aktywność jest ze strony radnego.Możesz też iść na sesję do urzędu i zobaczyć to wszystko z innej strony.A po roku ,niech radni zrobią spotkanie z mieszkańcami i zdadzą raport z tego co zrobili.Napewno będzie to trudne do zrealizowania.I wtedy zobaczycie,czy was głos w wyborach był dobrze postawiony.Oceńcie to sami.Będziemy bacznie obserwować ich prace jako radnych,bo za to mają płacone.A ci co nie głosowali,to niech milczą i nie gadają głupot. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
patrycju5z napisał:
karolzet napisał:
To wtedy wchodzi następna osoba z listy Surówki, czy następna osoba z całości okręgu? Jak z Surówki to Janusz Szydło, a jak z całości to Michał Kędzierski z PO.

Wydaje mi się, że wówczas wchodzi kolejna osoba z listy.


Janusz Szydło to właśnie ta osoba Smile


A więc trzymam kciuki za Janusza Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordynacja proporcjonalna z metodą liczenia d'Hondta w tych wyborach jest rzeczywiście do chrzanu. Współczuję wszystkim w okolicy 150 i ponad, którzy nie zostali radnymi, bo mieli pecha wystartować ze "słabej" listy.
Współczuję też wszystkim, którzy myśleli, że wybierają swojego faworyta a w rzeczywistości wspierali jego szefa, który zgrupował sobie pod nazwiskiem lokomotywki i puszeczki do ciułania głosów na listę.
No i współczuję oczywiście tym kandydatom-puszeczkom, którzy znowu musieli dać twarz na plakacie dla ambicji prezesa lub pryncypała.
(Jedno mam na pocieszenie: niedługo to się zmieni, bo jak ludność Knurowa skurczy się poniżej 20 tys., to przepustką do władzy będzie największa liczba głosów w okręgu a nie podczepienie się pod bezpartyjną partię).
Predystynowanym do rządzenia, wielokadencyjnym brylantom naszego politycznego grajdoła, których znów nie wybrano, bo dostali tyle głosów albo mniej, co początkujące gołowąsy, życzę udanej odpowiedzi na pytanie "Cóż ja takiego zrobiłem, że mi nie ufają?" (Najczęstsza poprawna odpowiedź brzmi "Nic").
Nowej-starej radzie życzę szybkiej aklimatyzacji w roli maszynki do głosowania prezydenta Ramsa, gdyż pod jego rządami nie będą Państwo potrzebni do niczego poza przepychaniem uchwał, których nie przeczytacie i nie zrozumiecie. Życzę Wam, by pierwszym projektem wniesionym pod obrady przez prezydenta Ramsa była tradycyjna podwyżka Waszych diet, za co tradycyjnie podziękujecie mu podwyżką wzajemną, co umocni Wasze zaufanie i sprawi, że wszelkie pytania i dylematy, jakie postaną Wam w głowach, wypędzicie z nich jako głupie, jątrzące i niekonstruktywne.
Prezydentowi Ramsowi życzę żeby TV nie przestała nadawać tasiemcowych seriali dla gospodyń domowych, gdyż wówczas jego aparycja mogłaby nagle stracić na znaczeniu. Prezydentowi życzę również, by swoją dalszą owocną pracą doprowadził do ucieczki z Knurowa tych 21 tysięcy dorosłych mieszkańców, którzy nie pragnęli jego dalszych rządów, gdyż wówczas w następnych wyborach mógłby on liczyć na 100 proc. poparcia. (Pod warunkiem, że znajdzie dla totumfackich odpowiednią ilość zachęt i synekur).
Knurowowi życzę, żeby jakoś przetrzymał ten cały cyrk w nadziei zmartwychwstania, amen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Ordynacja proporcjonalna z metodą liczenia d'Hondta w tych wyborach jest rzeczywiście do chrzanu. Współczuję wszystkim w okolicy 150 i ponad, którzy nie zostali radnymi, bo mieli pecha wystartować ze "słabej" listy.
Współczuję też wszystkim, którzy myśleli, że wybierają swojego faworyta a w rzeczywistości wspierali jego szefa, który zgrupował sobie pod nazwiskiem lokomotywki i puszeczki do ciułania głosów na listę.
No i współczuję oczywiście tym kandydatom-puszeczkom, którzy znowu musieli dać twarz na plakacie dla ambicji prezesa lub pryncypała.
(Jedno mam na pocieszenie: niedługo to się zmieni, bo jak ludność Knurowa skurczy się poniżej 20 tys., to przepustką do władzy będzie największa liczba głosów w okręgu a nie podczepienie się pod bezpartyjną partię).
Predystynowanym do rządzenia, wielokadencyjnym brylantom naszego politycznego grajdoła, których znów nie wybrano, bo dostali tyle głosów albo mniej, co początkujące gołowąsy, życzę udanej odpowiedzi na pytanie "Cóż ja takiego zrobiłem, że mi nie ufają?" (Najczęstsza poprawna odpowiedź brzmi "Nic").
Nowej-starej radzie życzę szybkiej aklimatyzacji w roli maszynki do głosowania prezydenta Ramsa, gdyż pod jego rządami nie będą Państwo potrzebni do niczego poza przepychaniem uchwał, których nie przeczytacie i nie zrozumiecie. Życzę Wam, by pierwszym projektem wniesionym pod obrady przez prezydenta Ramsa była tradycyjna podwyżka Waszych diet, za co tradycyjnie podziękujecie mu podwyżką wzajemną, co umocni Wasze zaufanie i sprawi, że wszelkie pytania i dylematy, jakie postaną Wam w głowach, wypędzicie z nich jako głupie, jątrzące i niekonstruktywne.
Prezydentowi Ramsowi życzę żeby TV nie przestała nadawać tasiemcowych seriali dla gospodyń domowych, gdyż wówczas jego aparycja mogłaby nagle stracić na znaczeniu. Prezydentowi życzę również, by swoją dalszą owocną pracą doprowadził do ucieczki z Knurowa tych 21 tysięcy dorosłych mieszkańców, którzy nie pragnęli jego dalszych rządów, gdyż wówczas w następnych wyborach mógłby on liczyć na 100 proc. poparcia. (Pod warunkiem, że znajdzie dla totumfackich odpowiednią ilość zachęt i synekur).
Knurowowi życzę, żeby jakoś przetrzymał ten cały cyrk w nadziei zmartwychwstania, amen.


No i powrócił na forum stary secundo.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka