Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycja działu "Knurowianie odwiedzili"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 6:50 am    Temat postu: Propozycja działu "Knurowianie odwiedzili" Odpowiedz z cytatem

tak sobie myślę że fajnie byłoby gdyby na forum zagoscil dział poswiecony ciekawym miejscom w okolicy a może i w Polsce (z cyklu "Knurowianie odwiedzili ) - miejsc na ciekawe weekendowe wycieczki, nie tylko rowerowe.

no i galeria foto...


Co Wy na to?
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że fajny pomysł, jestem za Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można przecież założyć temat w "Wolnej dyskusji" po co robić 20 działów wystarczą obecne.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
po co robić 20 działów
no ja nie wiem po co 20 działów, wystarczy tylko jeden jeden dodatkowy Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monty



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 90

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 12:52 am    Temat postu: Re: Propozycja działu "Knurowianie odwiedzili" Odpowiedz z cytatem

jacekgliwice napisał:
tak sobie myślę że fajnie byłoby gdyby na forum zagoscil dział poswiecony ciekawym miejscom w okolicy a może i w Polsce (z cyklu "Knurowianie odwiedzili ) - miejsc na ciekawe weekendowe wycieczki, nie tylko rowerowe.

no i galeria foto...


Co Wy na to?


Moim zdaniem galerie foto są fajne ale na pewno systemy typu phpBB nie są najlepszą i najwygodniejszą platformą dla galerii. W galerii liczy się dobra nawigacja i indeks w postaci "thumbalsów" (jak ja "lubie" polski inaczej ) Very Happy po naszemu miniaturami zwane Very Happy. Moim zdaniem systemy dla for nie będą dobrze spełniać tej funkcji. Na forum egzamin zdaje pare zdjęć/grafik dokumentujących/obrazujących jakąś tezę o której jest mowa między użytkownikami ale galeria musi posiadać wygodniejszą nawigację oraz organizację zdjęć w sposób tematyczny czy chronologiczny tudzież zawierać jakieś informacje o zawartości fotki jak i mile widziane są pewne dane typu exif wyciagnięte ze zdjęcia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 11:05 am    Temat postu: Re: Propozycja działu "Knurowianie odwiedzili" Odpowiedz z cytatem

jacekgliwice napisał:
tak sobie myślę że fajnie byłoby gdyby na forum zagoscil dział poswiecony ciekawym miejscom w okolicy a może i w Polsce (z cyklu "Knurowianie odwiedzili ) - miejsc na ciekawe weekendowe wycieczki, nie tylko rowerowe.

no i galeria foto...


Co Wy na to?


Pomysł dobry tylko problem będzie z zamieszaniem fotek
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka