Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydat na radnego Szybiak - inwazja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niuniek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 95

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 12:54 pm    Temat postu: Kandydat na radnego Szybiak - inwazja Odpowiedz z cytatem

Dzisaj rano wychodząc z domu mój wzok przykuła hamsko przyklejona do szyby drzwi wejściowych do klatki schodowej ulotka pisowskiego kandydata na radnego - Szybiaka. Z ciekawości przespacerowałem się wokół sąsiednich budynków i pan kandydat skutecznie oblepił szyby wejściowe wszystkich klatek kilku sąsiednich bloków.

Więc pytania do kandydata:

1. Czy zamierza umyć z kleju szyby klatek schodowych po wyborach.

2. Czy zdaje sobie sprawę, że we wspólnotach mieszkaniowych każdy właściciel musi płacić za utrzymanie nieruchomości, a co za tym idzie koszt mycia drzwi po jego wybrykach obciąży właściciela.

3. Czy nikt panu kandydatowi nie wytłumaczył, że do przyklejania ogłoszeń służą tablice ogłoszeń.

4. Czy nikt panu kandydatowi nie wytłumaczył, że istnieje coś takiego jak prawo własności i na przyklejanie ogłoszeń na prywatnych posesjach należy uzyskać zgodę właściciela (w tym przypadku zarządu wspólnoty).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mieszkam w zasobach lwsm i u mnie na drzwiach wejsciowych do klatki tez wisial kilka godzin ten Pan
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dede



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 197
Skąd: Rams-stadt

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja go zerwałem zanim klej przysechł Wink
_________________
Nie ma cyprysów ani palm ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keczu78



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 425
Skąd: Knurow-Mieszka I

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie co innego zirytowało Dlaczego wyżej wymieniany kandydat na danego za pomocą dzieci z "jego" szkoły podstawowej rozdawał kalendarzyki z jego wizerunkiem tzn z reklamą? Czy Pana nie stać na zlecenie rozdawania ulotek? Czy niepełnoletnie dziewczynki musiały to robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podinspektor policji



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 57

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordynacja wyborcza.

Art. 65.
2a. Zabronione są jakiekolwiek formy agitacji wyborczej na terenie szkół podstawowych i gimnazjów wobec uczniów nieposiadających prawa wybierania.

Podobną kwestią jest eksponowanie materiałów wyborczych w miejscach niedozwolonych. Na stronie miasta są zamieszczone punkty, w których można za darmo zamieszczać materiały.

Będę monitorować miasto podczas ciszy wyborczej, czy nie jest ona łamana. Dotyczy się to również nielegalnych miejsc, w których zostają zawieszone materiały wyborcze. Łamanie przepisów będę zgłaszał w komisji Wyborczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keczu78



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 425
Skąd: Knurow-Mieszka I

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było poza terenem szkolnym Rodzice owszem wiedzieli o tym ale nie zmienia to faktu że dzieci roznosiły kalendarzyki z jego fotką i hasłem wyborczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podinspektor policji



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 57

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy poinformowano Straż Miejską w sprawie plakatów?
Czy ktoś inny widział że dzieci rozdają materiały wyborcze na terenie szkoły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anula



Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 39

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to skandal wciskanie dzieciom swoich ulotek wyborczych. Ale chciałam o czymś innym. Jestem absolwentką 6-tki i otrzymałam zaproszenie na zjazd absolwentów, przy okazji w/w kandydat dokleił swój post wyborczy i prośbę o poparcie. Shame on you Shame on you Shame on you PS ciekawe jak długo te cudne plakaciki będą teraz zaśmiecały nasze miasto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka