Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nieczynny oddział Getin Banku w Knurowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 8:50 am    Temat postu: Nieczynny oddział Getin Banku w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie. Czy orientuje się ktoś co się dzieje z knurowskim oddziałem tego banku? Byłem tam wczoraj i wszystko jest pozamykane na 4 spusty a na drzwiach tylko lakoniczna informacja o tym, że placówka od 22 stycznia jest tymczasowo nieczynna a najbliższy oddział znajduje się w Gliwicach. Sam nie jestem klientem Getin Banku ale od czasu do czasu załatwiam tam w imieniu mojej mamy papierkowe formalności w związku z lokatami. Być może ktoś z was został wcześniej poinformowany przez pracowników jaka jest przyczyna zamknięcia i czy rzeczywiście tylko na pewien okres czy raczej już na stałe? Bo w takim wypadku będę musiał przenieść mamę do innego banku bo nie będę za każdym razem jeździł do Gliwic czy Zabrza. Dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Maxa



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 104

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zamknięciem, otrzymałam sms, że od 22 stycznia oddział w Knurowie zostaje czasowo zamknięty, a panie pracujące tam twierdziły, że będzie remont.
Natomiast dzwoniąc pod nr tel. udostępniony na informacji, która wisi na drzwiach, dowiedziałam się, że oddział w Knurowie został zamknięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Placówka oddziału Getinu w dotychczasowym miejscu definitywnie została zamknięta, ale wkrótce ma zostać otwarta nowa (partnerska). Miejsce i data otwarcia jeszcze nie zostały określone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxa



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 104

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Placówka knurowskiego oddziału Getin Banku została otwarta, prawie w tym samym miejscu co przed remontem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka