Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Damian Miara - kandydat do Rady Miasta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 2:49 pm    Temat postu: Damian Miara - kandydat do Rady Miasta Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Smile

Mojego posta poddałem edycji bo i tak póki co, do niczego się informacje o mnie nie przydadzą. Jesteśmy po wyborach, Rada Miasta wybrana, ja dziękuję za wszelkie głosy i za wasze zaufanie w stosunku do mojej osoby!!! Ale poddać się nie poddam Smile


Ostatnio zmieniony przez Damian Miara dnia Pią Lis 26, 2010 11:18 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Damianie:)
Tak się ciesze, że taka osoba jak Ty zdecydowała się na wystartowanie w wyborach. Będziesz znakomitym wzmocnieniem przyszłej rady gminy, następnej kadencji w Knurowie:)
Życzę z całego serca Ci powodzenia Smile
Pozdrawiam!
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Marysiu za ciepłe słowa z Twojej strony. Pozostaje nam wierzyć, że wyborcy postawią na młodość i że dokonają dobrych wyborów. My możemy tylko zachęcać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadałem sobie troszkę trudu i przeczytałem krótki artykuł p. Damiana w biuletynie zamieszczonym w linku z pierwszego postu i muszę przyznać, że pomysł ułatwienia młodym ludziom wejścia w dorosłe, samodzielne życie jest całkiem realny. Jeśli tylko znajdzie się grupa ludzi którzy wspólnie będą dążyli do celu na pewno będzie można zrealizować ten jak i wiele innych pomysłów.
Przeczytałem również prezentację p. Damiana i doszedłem do wniosku, że mimo młodego wieku (27 lat) może mieć spore pojęcie może nie o polityce (choć tego nikt nie może być pewien) ale o zarządzaniu i kierowaniu projektami na pewno.
Mam nadzieję, że nie tylko ja zauważyłem młodego, energicznego i pełnego pomysłów kandydata, który może wnieść wiele nowego i dobrego do RM.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
philips4



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również pozwoliłem sobie przeczytać lekturę o Panu Panie Damianie i przyznam, że faktycznie prezentuje się Pan całkiem nieźle jako kandydat do Rady Miasta. Na dużym zdjęciu nawet Pana kojarzę, tylko jeszcze nie wiem skąd.
Jest wykształcenie na wysokim poziomie (pełne wykształcenie wyższe przynajmniej dla mnie już dużo mówi), jest Pan młody i chętny do pracy, pracuje do tego z młodzieżą - a z własnego doświadczenia wiem (chociaż nie mam do czynienia z grupami stricte kolonijnymi), że to jest naprawdę bardzo trudne i tego gratuluję - bo to wymaga szczególnie dużej cierpliwości Applause. Z Pana wypowiedzi wynika również, że nie ma Pan problemów z wypowiadaniem się, jak to Pan napisał "przed szerokim gremium".
Jedyny zarzut jaki mogę mieć jest taki, że nie uaktywnił się Pan wcześniej tutaj na forum, ale to myślę można wybaczyć, bo takich ludzi właśnie potrzeba! Liczymy (bo mimo wszystko nikogo nie skreślamy na starcie - przynajmniej ja), że nie zniknie Pan po wyborach!!!
Tak czy inaczej na mój głos może Pan liczyć i życzę powodzenia Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba również w końcu znalazłem optymalnego kandydata. Pozdrawiam pana wychowawcę z Niechorza Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie forumowiczów Smile

Bardzo wam dziękuję za zaufanie i obiecuję, że jak tylko uda mi się wstąpić w szeregi nowej Rady Miasta, z całych sił będę walczył o to, ażeby was nie zawieść!!!

Xander_cage jako pierwszy chyba przeczytał mój długi referat, a z racji jego dorobku na forum, tym bardziej cieszę się z takiej opinii Smile
Muszę również napisać, że pocieszającym jest fakt, że mimo wszechobecnej kampanii wyborczej - wyborcy wciąż poszukują swoich - jak to powiedział KAROLZET 'optymalnych' kandydatów. To z kolei świadczy o tym, że jako ludzie młodzi z ogromną gamą pomysłów, wciąż mamy szansę przebicia się przez szerokie grono obecnych radnych i bardzo bym chciał, żeby się udało Smile

Jeśli chodzi o zarzut w stosunku do mnie Pana PHILIPS4 - to chciałem się wybronić w taki sposób, że ja oczywiście na forum jestem obecny już dosyć długo tyle, że pod innym nickiem, więc w razie czego poproszę któregoś z adminów aby to potwierdził Wink

A na koniec dodam jedynie, że bardzo żałuję, że nie ujawniłem się wcześniej na forum, ale człowiek mądrzejszy zawsze po fakcie ;(

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za zaufanie i za głosy:)
Damian Miara, Lista nr 29, pozycja 10, okręg wyborczy nr 1 (wojska polskiego)
_________________
POSTAW NA LUDZI MŁODYCH - ONI TEŻ MAJĄ POMYSŁY I ZAPAŁ DO PRACY!

KWW Moja Gmina i Powiat, Okręg 14, Lista 29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 3:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam cię z czasów Knurowskiego LO. Jesteś rozsądnym i mądrym człowiekiem. Dawno cię nie widziałem. Trzeba nadrobić ten czas.
Mam nadzieję że więcej twoich wychowanków kolonijnych odda na ciebie głos. Wink
Pozdrawiam
_________________
www.eknurow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Dawidzie za miłe przyjęcie Wink

Faktycznie, po zakończonej edukacji w naszym knurowskim LO nasze drogi nieco się rozeszły, więc i kontakty trochę poszły w zapomnienie, ale będziemy musieli nadrobić ten czas jak mówisz Wink

Chciałbym bardzo, aby nie tylko młodzi docenili fakt, że jako przedstawiciele mieszkańców Knurowa, możemy wspólnie naprawdę wiele zdziałać, bo przede wszystkim ciągle "chce nam się chcieć" !

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za zaufanie i za głosy:)
Damian Miara, Lista nr 29, pozycja 10, okręg wyborczy nr 1 (wojska polskiego)
_________________
POSTAW NA LUDZI MŁODYCH - ONI TEŻ MAJĄ POMYSŁY I ZAPAŁ DO PRACY!

KWW Moja Gmina i Powiat, Okręg 14, Lista 29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krasnal



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że już tu było trochę słodzenia, ale też popieram chęć Twojego kandydowania w wyborach do RM Knurowa, bo jak napisała Latu w innym temacie, cytuję:
Latu napisał:

Jak wiadomo, jeśli osoba jest dobrym kandydatem, ma czyste sumienie i nie musi niczego ukrywać co by ją w wyborach skreśliło, to może śmiało tu na forum umieścić swój post....

moim zdaniem nie masz nic do ukrycia, napisałeś wszystko czarno na białym i wydajesz się być naprawdę odpowiednią osobą na to stanowisko. Dlatego głos mój i mojej żony na pewno już masz. Od jutra cisza wyborcza, życzę wszystkiego najlepszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madaaa25



Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 52
Skąd: ŚLĄSK

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez zbędnych formalności - miałem kiedyś okazję współpracować z Damianem i wszystko przebiegało miło i sympatycznie, w organizacji jest naprawdę dobry. Ode mnie również masz głos. W tym roku też stawiam na młodych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to czas najwyższy na podsumowanie bo za chwilkę cisza wyborcza Smile

Chciałem podziękować wszystkim za miłe przyjęcie na forum i za pozytywne posty. Tym bardziej podziękowania dlatego, że do końca wahałem się z decyzją o pojawieniu się tutaj, a jednak było warto Wink Dziękuję Smile

W niedzielę wybory. Każdy głos na wagę złota Wink


Z wyrazami szacunku:
Damian Miara
Lista 29, miejsce 10
_________________
POSTAW NA LUDZI MŁODYCH - ONI TEŻ MAJĄ POMYSŁY I ZAPAŁ DO PRACY!

KWW Moja Gmina i Powiat, Okręg 14, Lista 29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, nie udało się Sad

Ale przegrywać z honorem też trzeba umieć Smile
Tak czy inaczej gratuluję zwycięzcom i bardzo dziękuję wszystkim, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i swoimi jakże cennymi głosami. Ale nie zamierzam uciekać, a już na pewno nie mam w planie opuszczenia forum Wirtualnego Knurowa Smile Do odważnych świat należy Smile

Pozdrowienia dla wszystkich Smile
_________________
POSTAW NA LUDZI MŁODYCH - ONI TEŻ MAJĄ POMYSŁY I ZAPAŁ DO PRACY!

KWW Moja Gmina i Powiat, Okręg 14, Lista 29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie mój głos nie pomógł. A szkoda. Z ciekawosci spytam- dużo brakło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka