Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aneta Nowak - Kandydatka na Radną Powiatu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 11:44 pm    Temat postu: Aneta Nowak - Kandydatka na Radną Powiatu Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do zapoznania się z moją kandydaturą Smile

Wiek: 22 lata
Wykształcenie: wyższe licencjat
Zainteresowania: wolontariat, organizacje pozarządowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, PR, szkolenia, polityka samorządowa
Misja: AKTYWIZACJA + DZIAŁANIE = ROZWÓJ

Ukończyłam Gliwicką Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości w Gliwicach - kierunek: Pedagogika socjalna z poradnictwem zawodowym. Napisałam pracę pt. "Rola organizacji pozarządowych i rozwój wolontariatu na przykładzie Akcji Szlachetna Paczka" i w lipcu 2010r. obroniłam tytuł licencjata.

Obecnie rozpoczęłam studia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach - kierunek: Socjologia, Kierownictwo i Przywództwo w Społecznościach Lokalnych (magisterskie).

Od 31 maja 2010 roku jestem Prezesem Stowarzyszenia Cztery Pory Roku w Knurowie.

Od trzech lat działam jako Wolontariusz Akcji Szlachetna Paczka w Knurowie i okolicznych gminach, pełniąc funkcje:

1. Lidera Rejonu Knurów w 2008r.;
2. Audytora w woj. śląskim w 2009r.;
3. i Koordynatora Regionalnego w woj. śląskim - obecnie.

Od ponad 4 lat działam w organizacjach pozarządowych na terenie Polski, ale przede wszystkim w Powiecie Gliwickim.

Dbając o rozwój organizacji pozarządowych i swój uczestniczę w wielu szkoleniach na terenie kraju z zakresu wolontariatu i NGO.

Jestem odpowiedzialna, otwarta i zdecydowanie i wytrwale dążę do postawionych sobie celów.

Więcej o mnie: http://www.goldenline.pl/aneta-nowak9

Moje plany:
1. Utworzyć Centrum Organizacji Pozarządowych w Knurowie, celem wsparcia Knurowskiego Trzeciego Sektora
2. Aktywizować mieszkańców, głównie młodzież i seniorów do działania na rzecz społeczności lokalnej
3. Podjąć działania mające na celu wsparcie Powiatowego Centrum Organizacji Pozarządowych
4. Zwiększyć dostęp do bezpłatnego poradnictwa zawodowego, psychologicznego i prawnego
5. Organizować zajęcia edukacyjno-wychowawcze dla dzieci i młodzieży z rodzin wieloproblemowych
6. Podjęcie działań mających na celu współpracę międzypokoleniową w realizacji przedsięwzięć

Ponadto, chcę realizować następujące cele z wspólnego programu:
1. Stworzyć warunki do aktywnego wypoczynku mieszkańców (parki, skwery, ścieżki spacerowe...).
2. Kontynuować budowę ścieżek rowerowych wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych, łączących sąsiednie gminy.
3. Zapoczątkowanie tradycji „Dni Otwartych" Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego, w ramach organizowanego cyklu edukacyjnego dla młodzieży i zainteresowanych mieszkańców-Akademia Samorządowa.
4. Wspieranie działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku poprzez nieodpłatne udostępnianie pomieszczeń i obiektów na prowadzenie zajęć.
5. Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną-utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Knurowie.
6. Zorganizowanie Ośrodka Interwencji Kryzysowej dla rodzin, których status materialny nie kwalifikuje do uzyskania pomocy z MOPS-u.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Pani Aneto!

Z wielkim zainteresowaniem przeczytałem Pani program wyborczy, nawet zagłębiłem się w lekturę strony internetowej i muszę przyznać, że sądząc po uczestnictwie we wszelkiego rodzaju akcje, wolontariaty itp energii i zapału do pracy Pani nie brakuje.
Program wyborczy dosyć ambitny i powiem szczerze w dużej mierze do zrealizowania.
Zastanawia mnie jednak jedna sprawa.
W jaki sposób chce Pani zrealizować swój program skoro niedawno można się było przekonać namacalnie, że ma Pani problem ze zorganizowaniem od A-Z imprezy dla wolontariuszy Szlachetnej Paczki (nagłośnienie, sala itp).
Ciężko to widzę, no chyba, że zaprzęgnie Pani wszystkie firmy i urzędników do wolontariatu i szeroko rozumianego ofiarodawstwa.....
Jeśli ma już Pani konkretny plan jak dokonać tylu wspaniałych rzeczy o których Pani pisze proszę o uświadomienie mojej skromnej osoby.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Xander_cage,

dziękuję za pozytywną odpowiedź.

Dotychczas, wszystkie imprezy, które zorganizowałam np. w ramach Szlachetnej Paczki, nie miałam problemów bezpłatnego dostania sprzętu, sali - Centrum Kultury użycza nam bez problemu, tego co potrzebujemy. I imprezy odbywały się do tej pory.

Mam pytanie, którą konkretną imprezę ma Pan na myśli?

Pozdrawiam,
Aneta Nowak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na myśli ostatnią imprezę SP w KKL Sztukateria (13.11.2010).
Z tego co wiem były duże problemy z transportem i wiele niedomówień w sprawie sprzętu. Z tego co wiem CK miało tylko użyczyć salę a sprzęt miała załatwić Pani, tymczasem w dniu koncertu okazało się, że załatwiona jest tylko sala....

Pozdrawiam serdecznie.
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneta Nowak napisał:
nie miałam problemów bezpłatnego dostania sprzętu, sali - Centrum Kultury użycza nam bez problemu, tego co potrzebujemy. I imprezy odbywały się do tej pory.

I tym sposobem, pod płaszczykiem szlachetnych pobudek, robi się kampanię wyborczą...
wszystkiego szlachetnego Brick wall
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy
na Waszym miejscu odłożyłbym te przepychanki i udowadnianie na okres późniejszy.
To że akcja "szlachetna paczka" jest zjawiskiem w samym sobie bardzo pozytywnym to fakt nie mit.
A nawet drobne niedomówienia mogą znaleźć swoje miejsce nie zależnie od czaso-okresu każdej imprezy, to życie.
Nie mieszałbym więc pewnych niedociągnięć i nie zwalałbym wszystkiego tylko na kampanię. Chociaż znając życie każdy szybko myślący Smile pewne kulminacyjne imprezy zrobiłby właśnie w tym okresie.
Pozdrawiam i zaznaczam że zabrałem ten głos z pobudek patronatowych nad akcją. ( arttelekom.pl )


Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arku ja nie czepiałem się akcji Szlachetna Paczka, bo akcję oceniam bardzo pozytywnie, tylko osoby Pani Anety, która wydaje mi się nie jest gotowa do RP.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważ więc mój drogi, że wiele osób starających się promować na naszym forum , nie nadaje się do pełnienia pewnych funkcji. Smile
Pomimo to grono wjeżdża im do tylnej części ciała na wiadrach wazeliny.

Smile

Ale nic to
Wszystkim życzę powodzenia

Pozdr
Arek
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam Pani Anety, ale akcja Szlachetnej Paczki bardzo mi się podoba.
W przyszłym roku Gmina Pilchowice dołącza się do akcji i planujemy współpracę Smile
Pozdrawiam i powodzenia życzę Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój głos i tak ma, bo po 1. zawsze podziwiałam ją za zapał w dążeniu do celu, wolę walki, zaangażowanie, a przy tym jest naprawdę super osobą, która dla każdego znajdzie czas. Więc mój głos ma na pewno!! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szlachetna paczka jest bardzo cenną akcją charytatywną i nikt nie ma prawa wykorzystywać tej akcji do zbijania kapitału politycznego, ani żadnego innego kapitału.
Każda najmniejsza nawet wpadka "paczkowych" polityków (kombinatorów) mogłaby zniszczyć zaufanie ludzi, a przecież właśnie zaufanie ludzi jest Motorem akcji. Niech nikt nie waży się tego psuć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Szlachetna paczka jest bardzo cenną akcją charytatywną i nikt nie ma prawa wykorzystywać tej akcji do zbijania kapitału politycznego, ani żadnego innego kapitału.
Każda najmniejsza nawet wpadka "paczkowych" polityków (kombinatorów) mogłaby zniszczyć zaufanie ludzi, a przecież właśnie zaufanie ludzi jest Motorem akcji. Niech nikt nie waży się tego psuć Smile

uderz w stół, a nożyce się odezwą.... kto jeszcze rok temu próbował wypłynąć na tym temacie i przy każdej okazji się afiszował? Dlaczego nie jesteś już liderem/koordynatorem Szlachetnej Paczki w Knurowie? Czyżby konflikt interesów z Panią Anetą? Brzydzę się ludźmi, którzy na cudzej krzywdzie próbują zbić kapitał wyborczy. Nie powiesz mi chyba, że SP nie posłużyła Wam jako trampolina do wyborów samorządowych?
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest tylko mój głos w dyskusji. chyba mam prawo do wyrażenia własnego zdania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

cieszę się, że kilka osób wypowiedziało się w różny sposób na temat mojej osoby oraz Akcji.

Jest rok wyborczy - to każdy wie....

Szlachetna Paczka i tak byłaby i tak. Proszę zauważyć, że Akcji nie wykorzystuję w ramach kampanii wyborczej - podczas spotkań z wolontariuszami czy imprez, które organizujemy w ramach Akcji - nie rozdaję własnych materiałów wyborczych, nie mówię publicznie, że jestem kandydatką do rady powiatu.
Akcję organizuję po raz trzeci. W tym roku WSPOMAGAM Rejon Knurów - zarządzam 5 Rejonami - Knurów, Mikołłów, Racibórz, Rybnik i Żory. Nawet, jeśli nie kandydowałabym, i tak organizowałabym Akcję.


Co do imprezy w Sztukaterii.. Tego dnia kiedy ona była, owszem było zamieszania tylko i wyłącznie z nagłośnieniem, ale w samym Centrum Kultury... 2 miesiące temu ustalałam wszystko z dyrektorem, miał zapisane, pamiętał, a kilka dni przed imprezą przypomniałam się i było ok. Sprzęt został na czas przywieziony, z rozłożeniem go w czasie trochę się opóźniliśmy, ale było ok.

Jeśli przyjrzeliby się Państwo mojemu CV, które mówi co robiłam przez ostatnie kilka lat - zauważylibyście, że NIE SIEDZĘ BEZCZYNNIE I NIE MARUDZĘ. Po prostu DZIAŁAM. I działać będę Smile

I moje pytanie do Xander_carge - dlaczego uważasz, że nie jestem gotowa do RP?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
to jest tylko mój głos w dyskusji. chyba mam prawo do wyrażenia własnego zdania.

a ja mam prawo, żeby to zinterpretować
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka