Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maria Kaszek - kandydatka na radną powiatu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 6:43 pm    Temat postu: Maria Kaszek - kandydatka na radną powiatu Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Przyznaję, czytając posty, długo zastanawiałam się czy zamieścić również moją osobę w kategorii KANDYDAT? Smile
Zaproponowano mi, abym wystartowała w tegorocznych wyborach samorządowych. Po namyśle i rozmowie z rodzinką i przyjaciółmi, zdecydował się wystartować.
Krótko o mnie.
Panna lat 30. Pracuję na stanowisku dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Pilchowicach od maja 2009r.W latach 2003-2009r pracowałam w Ośrodku MB Uzdrowienia Chorych w Knurowie na stanowisku terapeuty zajęciowego w WTZ- pomagając osobom niepełnosprawnym w codziennych trudach i zmartwieniach. W 2010r byłam nominowana do konkursu Diana 2010 – konkurs dla mieszkanek Powiatu Gliwickiego, które zaznaczają swój ślad w różnych sferach życia publicznego. Amatorsko pasjonuję się fotografią, uczestnicząc w różnych wystawach i festiwalach. Wspierając twórców. W wolnym czasie czytam książki, jeżdżę na rowerze, spotykam się ze znajomymi i nadrabiam nowości kinowe. Jako radna otwarta na potrzeby mieszkańców, chciałabym zająć się problemami dotyczącymi osób niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych w wieku starczym- ich udziałem w kulturze oraz ogólno pojętą pomocą społeczną.
Krótko mówiąc postaram się pomóc w rozwiązaniu problemów, zgłoszonych przez mieszkańców naszego Miasta. Należę do osób nie bojących się wyzwań, więc gdyby się mi udało, to zrobię wszystko, aby nie zawieść ludzi, którzy oddadzą na mnie swój głos.
Jeżeli nie macie Państwo swojego kandydata, to polecam swoją osobę.

Maria Kaszek Lista NR 25 Pozycja 10

Inne informacje : http://www.goldenline.pl/maria-kaszek
_________________
Smile


Ostatnio zmieniony przez Marysienka dnia Sro Lis 17, 2010 11:21 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Latu



Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój głos masz Smile Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za poparcie Smile
ps.ujawnij się proszę w emailu priv., komu mam osobiście podziękować za głos poparcia?Smile
Pozdrawiam i miłego wieczorka życzę.
ps1.
Rondo w mojej dzielnicy jest już otwarte - na Zaciszy. Gratuluje obecnej WŁADZY!!!!!! Brawo- doskonała robota!!!
_________________
Smile


Ostatnio zmieniony przez Marysienka dnia Sro Lis 17, 2010 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi Drodzy Forumowicze,

chciałem od siebie napisać kilka słów o Marysi, bo znam ją osobiście i z czystym sumieniem mogę Wam polecić ją jako kandydatkę do Rady Powiatu. Ja już wcześniej napisałem na kogo będę głosował.

Przez wiele lat pracy w WTZ w Caritasie opiekowała się i wspierała podopiecznych czyli osoby z niepełnosprawnością umysłową.
Zawsze uśmiechnięta i z dobrym słowem dla każdego. Po prostu człowiek z sercem na dłoni.

Obecnie dyrektor GOK w Pilchowicach czyli blisko spraw lokalnej społeczności, znająca problemy pracy w samorządzie gminnym. Świetny organizator, zawsze pracuje na 200%, nigdy nie przerzuca obowiązków na innych. Nie jest dumną i wyniosłą "panią derekór" ale równą babką z jajami.

Jeżeli nie macie swojego kandydata do powiatu oraz jeśli:
- nie pasuje wam starosta, który ma trudności z wysłowieniem się,
- nie chcecie na stołku odwołanego ze stanowiska dyrektora kopalni,
- nie widzi Wam się emerytowany 45 letni górnik pchający się na piedestał

to bardzo Was proszę - oddajcie swój głos na młodą, wykształconą, energiczną, kompetentną osobę.

Zapewniam, że będzie godnie reprezentować nasze miasto w powiecie gliwickim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Latu



Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysiu - nie mam potrzeby ujawniać się się w celu podziękowań Smile Nie ma za co dziękować. Uważam, ze jesteś wzorowym człowiekiem i wierzę w Ciebie !!!! Robisz baaaaardzo wiele dla innych i to w wielu wypadkach BEZINTERESOWNIE ! Applause Applause Applause Trzymam mocno kciuki.


Anonimie - popieram Cię w 100 % ! Wszystkie dzieciaki i młodzież uwielbiają swoją P. Dyrektor Smile Robi bardzo, bardzo dużo dobrego dla innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim powiedział o Marysi dokładnie to co chciałem napisać!!
Marysiu z całego serducha trzymam kciuki!!!!

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawdę nie wiem czym zasłużyłam sobie na Wasze opinie- dziękujęSmile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dawid Komuda



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 168
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latu napisał:
Robisz baaaaardzo wiele dla innych i to w wielu wypadkach BEZINTERESOWNIE ! Applause Applause Applause Trzymam mocno kciuki. Anonimie - popieram Cię w 100 % ! Wszystkie dzieciaki i młodzież uwielbiają swoją P. Dyrektor Smile Robi bardzo, bardzo dużo dobrego dla innych.


Właśnie tym. Swoją działalnością, pogodnym usposobieniem i otwartością na innych i ich problemy.

Pozdrawiam i życzę szczęścia.
_________________
www.eknurow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
philips4



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Marysiu, tak trzymać Smile

Takich osób naprawdę we władzy brakuje, bo w Pani przypadku to nie jest walka o to, co dla niektórych liczy się najbardziej. A walka o coś zupełnie innego - walka o uśmiech, o radość innych osób, a to jest najcenniejsze !!!

Trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję philips4 Smile
Nie pytam komu zawdzięczam miły wpis, bo pewnie tak jak Twoi poprzednicy nie ujawnisz się Smile?
Wiem jedno. Robi się bardzo miło człowiekowi, pod wpływem takich miłych słów, kiedy to aura nas otaczająca nie należy do najmilszych Smile
Pozdrawiam słonecznie Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również przyłączam się do życzeń powodzenia. Nie znam p. Marii z działań WTZ, mam z nią przyjemność współpracować obecnie:) Trzymam kciuki:)
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thumbsup Urzekła mnie Twoja Historia i same pozytywy w komentarzach, Applause mam nadzieję, że nie wywołam wilka z lasu. Shame on you No to OK życzę dużo głosów, postawię Ci krzyżyk. Speak to the hand
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za komentarz - zrównoważy on trochę te słodkości:)
Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczorka życzę Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Pani Marysiu Smile
Piszę tak oficjalne, ponieważ mam ogromny szacunek do Pani działalności i tak trzymać, a na pewno przyniesie efekty, których Pani oczekuje Smile

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia !
_________________
POSTAW NA LUDZI MŁODYCH - ONI TEŻ MAJĄ POMYSŁY I ZAPAŁ DO PRACY!

KWW Moja Gmina i Powiat, Okręg 14, Lista 29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Damianie Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka