Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mechanicy, warsztaty samochodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A da się naprawić bąbla na oponie? Ja jakoś zawsze myślałem że nie da rady Wink

A każda jedna tarcza po takiej sytuacji jak napisałem i co potwierdził pietas będzie pogięta, nie ma cudów.


A jaką masz pewność że nawet w 100% dobra opona nie wystrzeli ? Smile

EOT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lucky



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 29
Skąd: knurów

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 12:50 pm    Temat postu: wymiana tłumika końcowego gdzie ?? Odpowiedz z cytatem

Witam. Gdzie najlepiej dobrze i niedrogo wymienić tłumik końcowy w oplu Astrze G ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebkn



Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 37

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 8:23 pm    Temat postu: Re: wymiana tłumika końcowego gdzie ?? Odpowiedz z cytatem

lucky napisał:
Witam. Gdzie najlepiej dobrze i niedrogo wymienić tłumik końcowy w oplu Astrze G ???

Pod blokiem. 25 minut wraz z browarkiem. Najedź na krawężnik lewą stroną tylnym kołem i właź pod wóz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oszukany



Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 2:20 am    Temat postu: OSZUST FLORASZEK Odpowiedz z cytatem

Oszust !!! Podjechałem swoim oplem do pana FLORASZKA na wymianę cylinderka (tego od hamulców). Uzgodniłem z mechanikiem cenę na 150 zł. gdy przyjeźdzam po odbiór samochodu Floraszek chce 400 zł bo przewodów hamulcowych nie dało się odkręcic i on powycinał mechanicznie przewody hamulcowe i dał nowe. Tylko oszust nic nie wiedział że 2 lata temu przewody był wymienione na nowe. Dwu letnie przewody chyba łatwo odkręcic !!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiek.WRC



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 57
Skąd: Knurów :)

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oszukany, też ostatnio miałem tę samą sytuację, tyle że z dwuletnim cylinderkiem, zdarza się, że nawet dwuletni przewód się zapiecze. Ale prawda jest taka, że mechanik powinien poinformować Cię w trakcie pracy, że są takie problemy. Niestety, różni są ludzie...

A tak swoją drogą to 150zł za wymianę cylinderka i 400 za te przewody to jak dla mnie ogromna cena.
_________________
Fiat 126p 1989r.
FSO 1500 1983r.
Romet Ogar 205 1987r.
Niewiadów N-250C 1987r.

ś.p. FSO Polonez 1,5 X 1983r.

_______Pojazdy zabytkowe_______
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adalbert.



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 141

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie polecić jakiś dobry zakład zajmujący się zakłądaniem instalacji gazowej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiek.WRC



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 57
Skąd: Knurów :)

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy polecają pana Piszczka, za Foszem, ale osobiście mnie nie zachwycił i do tego jeżdżę z zepsutą instalacją, "bo inaczej nie da się zrobić". Sam szukam porządnego gazownika.
_________________
Fiat 126p 1989r.
FSO 1500 1983r.
Romet Ogar 205 1987r.
Niewiadów N-250C 1987r.

ś.p. FSO Polonez 1,5 X 1983r.

_______Pojazdy zabytkowe_______
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jimi



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 612
Skąd: Knurów - Mieszka I

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do jakiś podstawowych napraw przy instalacji to można go polecić, ale do montażu całej do raczej wątpię.
_________________
You say Bruno Mars, I say Guns'n Roses
You say Hannah Montana, I say nirvana
You say Owl City, I say Bon Jovi
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mario704



Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 16

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adalbert. napisał:
Czy możecie polecić jakiś dobry zakład zajmujący się zakłądaniem instalacji gazowej?


Tylko Piszczek na Foszu.3 auta w gazie u niego robilem(fiat,VW,Renault).Zawsze zero problemów.Oczywiście jak sie ma sprawny silnik i układ zapłonowy...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boston Gaz w Gliwicach .. bodajże dworcowa 50 .
Ważne!!! jest tam kilku gazowników.. Trzeba iść do takiego młodego chyba przemek/ patryk ? 4 gazowników regulowało mi instalke , dopiero jemu się udało.

ważne żeby nie był to cieć w okularach..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi Karwat zakładał w peugeocie 206 jakies 3 lata temu i do dzisiaj śmigam bez problemów Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zdzihu



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 73

PostWysłany: Czw Maj 24, 2012 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TYLKO BOSTON W GLIWICACH Dworcowa 50 i pytac o Pana Patryka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie można wymienić uszczelniacze zaworów w fiacie Brava bez zrzucania głowicy?
Wiecie może?
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kronos



Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 47

PostWysłany: Sro Cze 06, 2012 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotko napisze o warsztatach z ktorymi mialem do czynienia

Warsztat na foszu, za Piszczkiem na garazach, bardzo dobrzy fachowcy, robia wszystko, maja normalne ceny i normalne terminy, nigdy nic u mnie nie spartaczyli a robie u nich glownie grubsze sprawy

Piszczek- byl dobry gdy robil sam, teraz gdy ma ludzi potrafi odwalic fuszere, poza tym za duzo wzial na siebie, chce wulkanizowac, serwisowac klime, wymieniac olej i robic biezace naprawy, powinien sie skupic na lpg bo to mu dobrze szlo

Antoni Kwitek na Kozielka, dobry ale tylko do prostych napraw, przy powaznym problemie robi przestraszone oczy, sprawdzone na wlasnej skorze

Bracia Karwat na Krywaldzie, robia tylko w miare nowe auta, starszych sie nie podejmuja, maja grono stalych klientow, nowych traktuja z buta, sa nieprzyjemni, niemili, mozna rzec ze i chamscy

Balon- wymiania oleju, drogi i nie zawsze mu sie chce pomoc gdy jest problem

Auto-Bum na Niepodleglosci, widac ze na brak roboty nie narzekaja, robilem u nich kilka razy tlumiki, kilka razy cos malowalem, raz poprawialem fuszere po Auto-Fart, zawsze fachowo, zawsze milo, nie zdarzylo mi sie nic reklamowac, zawsze dostalem gwarancje na wykonana robote

Auto-Fart, malowalem zderzak i blotnik, robote spaprali, kilka zaczepow zderzaka urwali, pocieniowali drzwi obok blotnika mocno nieprofesjonalnie, a na koncu nie widzieli swojej winy i musialem poprawiac w Auto-Bum

Elektryk z Wilczej, Pan Sylwek, zawsze pomocny, do prostych spraw sie nadaje, nie jest elektronikiem ale prosta elektryke zrobi, do trudniejszych zagadnien polecam elektryka na ul. Architektow w Gliwicach, starszy gosc ale wymiata

El-rem wulkanizacja na wzgorzu- mimo swoich wad, uwazam ze najlepszy wulkanizator w Knurowie, pracownicy juz ogarniaja robote, chociaz kiedys bylo roznie, do tego szefowie sami robia glownie rzeczy wymagajace wiekszego doswiadczenia, wiec nie ma mowy o partactwie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gollop



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 95

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje dobrego i w przystepnej cenie blacharza do zrobienia rozbitej z przodu Corsy C. Mozecie mi kogos polecic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 12 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka