Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa hipermarketu TESCO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się na otwarcie nie załapie z prostego powodu - nigdy nie chodzę na otwarcia tylko zawsze z co najmniej tygodniowym opóźnieniem bo nie lubie tłoku w sklepie Smile

"A tak z zupełnie innej beczki" Smile to przejeżdżałem tam dziś i zastanawia mnie dlaczego tak oddalone od drogi jest to Tesco, a nawet parking sklepowy i te dlugie chodniki dla pieszych Smile - czyżby w planach na przyszłość było dokończenie dwupasmówki Very Happy, z której obecnie jest tylko jeden pas Smile. Skoro ten teren w pobliżu jest Strefą Ekonomiczną to byłby to nie głupi pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Adam P.



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 13

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 11:18 am    Temat postu: Tesco Odpowiedz z cytatem

TOM przy lasku nieborowickim jest juz kawałek drogi i wygląda na dwupasmówke,a raczej na dojazd.Niedaleko stawu Maczury stoi pełno NOWYCH aut ciężarowych i kopar,dosłowie cała armia i tam bedzie budowany kawałek autostrady Mr. Green
_________________
Adam P.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 5 dni przed otwarciem.










_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba rozwiązała się zagadka tajemniczości towaru w nowym Tesco - na bilbordzie sfotografowanym przez Admina wyraźnie widać co będzie można kupić... ciekawe, w jakiej jakości Think Bo to, co widziałam po przemianowaniu Leadera w Tesco było po prostu żenujące... Tongue
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pozwoliłem sobie spojrzeć przez szyby co znajduje się w środku i powiem wam, ze jest tam wszystko Wink artykuły spożywcze, rowery itp itd... tak jak w Tesco w Gliwicach tylko, ze wersja mini...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem już, że wolę InterM, więc ta opinia tym bardziej obiektywna: podjechałem w niedzielę na rowerze pod sam pawilon i byłem szczerze zdziwiony 1) obiekt nie jest taki znowu mały, na jaki wygląda z drogi, jest średnio duży(!) 2) w środku szeroki asortyment i atrakcyjne towary a ceny mają być zachęcające. Myślę, że wypali, tylko dla pieszych trochę daleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurów miasto marketów...
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebawem będziemy mieli jak w Zorach. Tam wprost proporcjonalnie do wzrostu bezrobocia rosła liczba marketów.

Hasło promocyjne dla Knurowa - 1 rodzina = 1 market.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byq



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś czwartek 26 kwietnia:D otwarcie nowego "Hipermarketu" Mr. Green
Właśnie wróciłem z 1 wizyty i powiem szczerze Smile że jedynie co mi sie podoba to godziny otwarcia Smile i troche wiecej artykułów Mr. Green. Po za tym nic szczególnego jak widać poniżej na zdjęciu Mr. Green Dancing Pozdrawiam



_________________
Hej Hej Jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ruszyli!!!!!!!!!!! Tesco Knurów!!! który się nazwał................centrum handlowe.. Violent miłego robienia zakupów papatki Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie powiem tak- wszystko pięknie łądnie, duży wybór artykułów , dobre ceny i teraz to co mnie dziś zabolało najbardziej: CZY ONI UWAŻAJĄ LUDZI ZA IDIOTÓW????? Rozumie że koszty budowy muszą jak najszybciej się zwrócić a dziś był dzień Wielkiego Boomu na zakuoy w tym miejscu -masa promocji i mówie to otwarcie KANTOWANIE LUDZI!!!! Evil or Very Mad Jak można robić takie przekrety Brick wall Moja rodzinka udałą się na zakupy- jednym z produktów było mięso które zostało zważone przez ekspedientke i naklejona cena około 15 zł. Wszystko ok- zakupy zrobione- w domu krótka analiza rachunku a tu mięso skasowane na 22zł??? Violent Po przyjżeniu się bliżej ceną okazało się że cena soku różniła się o 10gr więcej, cena margaryny, i kilku innych produktów. Po udaniu się ponownym do sklepu z produktami i paragonem -różnica została zwrócona. Ciekawym trafem również sąsiad który udał się na zakupy zauważył nieprawidłowości na swoim paragonie i cenie niektórych rzeczy, np. Ryby która była prawie o 5zł droższa niż jej cena.

Rozumię pierwszy dziń funkcjonowania systemu ALE CZEMU WSZELKIE BŁĘDY IDĄ NA KORZYĆ MARKETU???? ILU JEST LUDZI KTÓRZY NIE SPRAWDZILI DO KOŃCA PARAGONU??????????

Wszystko można zrozumieć ale nie robienie z ludzi CEPÓW Violent


Podsumowując;: W TAKI SPOSÓB MARKET TESCO NAPEWNO NIE ZNJADZIE SOBIE WIELU KLIENTÓW

TESCO NIE DLA IDIOTÓW!!!!!!!!!! Evil or Very Mad GORĄCO NIE POLECAM JUŻ TEGO SKLEPU Liar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało promocji... w sumie nie jest aż tak źle, dobrze że chociaż kas jest dużo, ale skoro Verbatig piszesz jakie niedopatrzenia mieli to troche głupio... bo skoro 2wóch Was już było, to kto wie ilu ludzi już się pomyliło przy tych kasachh ehhh.. Jednak myślę że zaniedługo dojdzie to do porządku i wprawy a sprawy takie jak opisujesz nie będą miały już miejsca...
_________________
"Nie obawiam się kogoś kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego który 10000 razy trenował jedno kopnięcie" - Bruce Lee.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vogel86



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam na otwarciu nie bylem,ogolnie nie lubie tłoku za 2,3 dni jak sie uspokoi to wtedy na spokojnie pojde zobaczyc jak tam jest naprawde, oponi slyszalem rozne jednym sie podoba drugim nie.. zobaczymy jak to bedzie z tym tesco Smile
_________________
Tuning to pasja, a pasja kosztuje
www.mstuning.bazarek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli was też nacięto przy kasach, to znaczy, że OSZUSTWO było MASOWE! U mnie za dwie lalki, papierosy i chleb wartości ok 28 zł kasjerka naliczyła... 42zł. Jest to skandal, obojętnie czy nawalił system, czy była premedytacja. Sklap ładny, towar i ceny też, ale takie numery dyskwalifikują ich na starcie. Powinni natychmiast pomysleć o jakimś dużym zadośćuczynieniu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byq



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra czy ktoś zauważył to co ja ? Tzn. : na sklepie pisze czynne 6-24 : Mr. Green a przed wjazdem do "hipermarketu" że od 7-23 Liar hmmmnn. Think Ktoś tu ludzi ładuje w "bambuko" Liar

Ten sklep to bedzie i jest jeden wielki przekręt Violent
Po za tym patrzcie zawsze na rachunki ! - sprawa najważniejsza Wink Applause
_________________
Hej Hej Jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka