Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolejna geodelokalizacyjna mapa w internecie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 6:55 pm    Temat postu: Kolejna geodelokalizacyjna mapa w internecie Odpowiedz z cytatem

Znalazlem ostatnio nową jak dla mnie mape z możliwością wyboru szukania miejsc w danym mieście

http://www.zumi.pl/

np wpiszcie : " pub ",a niżej "knurów"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Applause Brawo za spostrzegawczosc. Ogladasz czasami telewizje bo ja widze codziennie reklame tej wyszukiwarki conajmniej od tygodnia. Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest lokalizator, a jeśli chodzi o program do planowania podróży to bardzo fajnie korzysta się z tego: http://map24.interia.pl/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 3:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotnir napisał:
Applause Brawo za spostrzegawczosc. Ogladasz czasami telewizje bo ja widze codziennie reklame tej wyszukiwarki conajmniej od tygodnia. Applause



nie oglądam tv Applause nie mam na to czasu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
To jest lokalizator, a jeśli chodzi o program do planowania podróży to bardzo fajnie korzysta się z tego: http://map24.interia.pl/ Smile


jakoś nie mogę się do niego przekonać...
gdy wytyczałem jakieś trasy to robiło to w całkiem nieprzewidywalny sposób...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak pisze Tvardy.
Map24 jakoś dziwnie wytycza trasę, kiedyś dla ciekawości wytyczyłem sobie trasę do Chorzowa (stadion śląski), wydrukowałem i porównałem sobie z nawigacją w Palmtopie w trakcie jazdy, wyszło mi, że Map24 wytyczył taką trasę, że gdybym nią jechał zrobił bym jakieś 15 km więcej. Owszem jest to dobre rozwiązanie dla osób nie posiadających nawigacji w samochodzie, natomiast osoby wyposażone w taki gadżet powinny się raczej sugerować jego wskazaniami choć i one nie są wcale takie dokładne (zależy od klasy urządzenia).

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
To jest lokalizator, a jeśli chodzi o program do planowania podróży to bardzo fajnie korzysta się z tego: http://map24.interia.pl/ Smile


Mówisz?
Trasa Knurów-Pobierowo
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/973d864ddb9afdf0.html

Very Happy
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze macie problemy z map24 wiec dla sprostowania tam sa takie opcje jak najszybsza trasa oraz najkrotsza opcje nalezy samemu wybrac ja wybieram zawsze najszybsza bo nielicze sie z kosztami paliwa wiec moge jechac nawet 200km dalej ale jezeli bede szybciej i dojade w pelnym relaksie to juz sie mi oplacilo zreszta w polsce niema narazie szybkich drog dopiero powstana wtedy sprawa bedzie wygladac calkiem inaczej sami sie przekonacie !

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
karolzet napisał:
To jest lokalizator, a jeśli chodzi o program do planowania podróży to bardzo fajnie korzysta się z tego: http://map24.interia.pl/ Smile


Mówisz?
Trasa Knurów-Pobierowo
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/973d864ddb9afdf0.html

Very Happy


Bo to jest chyba połączenie autostradowe z wyjątkiem końcowego odcinka Smile
A4- autostrady niemieckie potem A6 koło Szczecina i potem końcówka chyba S3 i parę mniejszych. A że u nas brak autostrad to skorzystał program z Niemiec Mr. Green.
Ale np. wpisując Knurów - Niechorze - program z uporem maniaka pokazuje Bachorze (poczta Ryn/Mazury) i zamiast nad morze trafiamy na Mazury Very Happy

Samo umiejscowienie Kamienia Pomorskiego jest dyskusyjne oraz miejscowości Wolin. Kamień według nich jest bez kontaktu z wodą Zalewu Szczecińskiego(Zalew Kamieński). Dziwnów i Dziwnówek też jest nie na swoim miejscu. Zresztą cała wyspa Wolin u nich jest stałym lądem/pólwyspą


Ostatnio zmieniony przez TOM dnia Pon Kwi 23, 2007 1:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
widze ze macie problemy z map24 wiec dla sprostowania tam sa takie opcje jak najszybsza trasa oraz najkrotsza opcje nalezy samemu wybrac ja wybieram zawsze najszybsza bo nielicze sie z kosztami paliwa wiec moge jechac nawet 200km dalej ale jezeli bede szybciej i dojade w pelnym relaksie to juz sie mi oplacilo zreszta w polsce niema narazie szybkich drog dopiero powstana wtedy sprawa bedzie wygladac calkiem inaczej sami sie przekonacie !

pozdrawiam


Wszystko fajnie, tylko robiąc ponad 100 km mniej,
też jadę te podane 9 godzin Smile
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
widze ze macie problemy z map24 wiec dla sprostowania tam sa takie opcje jak najszybsza trasa oraz najkrotsza opcje nalezy samemu wybrac ja wybieram zawsze najszybsza bo nielicze sie z kosztami paliwa wiec moge jechac nawet 200km dalej ale jezeli bede szybciej i dojade w pelnym relaksie to juz sie mi oplacilo zreszta w polsce niema narazie szybkich drog dopiero powstana wtedy sprawa bedzie wygladac calkiem inaczej sami sie przekonacie !

pozdrawiam



wiesz to akurat nie ma znaczenia...

kiedyś wytyczyłem sobie jakąś tam trase która wymagała wjechania na A4 z DK78

nie wiem tylko dlaczego Map wytyczył mi trasę przez skrzyżowanie na Łóżach... czyli jakoś troche okrężną drogą zamiast przez Knurów...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

map24 wyznacza trasę domyślnie od centrum - ul. Niepodległości przez Kuźnię Nieborowicką i dopiero potem na Gliwice. Wystarczy wpisać jakąś ulicę np. 1-Maja albo coś z osiedla i lecisz przez Bojków. Muszę jeszcze obadać czy np. od Szpitalnej poleci przez Mysią Górę czy przez Bojków. Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
map24 wyznacza trasę domyślnie od centrum - ul. Niepodległości przez Kuźnię Nieborowicką i dopiero potem na Gliwice. Wystarczy wpisać jakąś ulicę np. 1-Maja albo coś z osiedla i lecisz przez Bojków. Muszę jeszcze obadać czy np. od Szpitalnej poleci przez Mysią Górę czy przez Bojków. Dontknow


według mnie trochę dziwny algorytm...

dlatego z niego mało kiedy korzystam

może jak to poprawią
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka