Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nadajniki i zasięg telefonii komórkowej
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja z pierwszej ręki dla abonentów fioletowej sieci. W Knurowie powstaną dwie nowe stacje bazowe w miejsce tej na kominie PEC. Pierwsza to masz Gazowni, druga - zostanie rozbudowany (istniejący) maszt na terenie miasta. Niestety nie udało mi się uzyskać bardziej szczegółowych informacji poza tym, że to "dobra lokalizacja". Czy macie jakieś typy? Być może chodzi o były maszt Centertela przy centrali telefonicznej na Witosa.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://mapa.btsearch.pl/gps/ll/50.23472783042726,18.6851692199707/z/13
Tu są zaznaczone nadajniki wg wydanych pozwoleń.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak - podwyższają maszt po byłym Centertelu na Witosa. Co prawda tylko o jeden segment, ale być może pozostali operatorzy dostawią coś jeszcze i dowieszą swoje anteny.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na kościele MBC coś zamontowali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie jakieś anteny Smile z tego przynajmniej jest namacalna kasa

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lopez



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 167

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest skandal !!!
Pytam w takim razie czy mam się modlić do anteny?
Co z tego, że jest z tego kasa czy proboszcz/biznesmen ma zamiar się podzielić ze swoimi owieczkami poprzez np likwidacje opłat za śluby pogrzby itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy_1948



Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lopez napisał:
To jest skandal !!!
Pytam w takim razie czy mam się modlić do anteny?
Co z tego, że jest z tego kasa czy proboszcz/biznesmen ma zamiar się podzielić ze swoimi owieczkami poprzez np likwidacje opłat za śluby pogrzby itd


Rzeczywiście ma Pan teraz nie lada problem, czekam z niecierpliwością jak Pan się z nim upora. Tylko zastanawiam się jaką religie Pan wyznaje, że modlił się Pan do wieży kościelnej? Może Pan się nam tu wszystkim pochwalić?

Pewnie, gdyby ksiądz nie udostępnił wieży pierdzielilibyście tutaj, jaka to z księdza szuja, dysponuje najwyższym punktem w okolicy i nie daje zamontować anteny, a wy tracicie zasięg, czy nie zbiera wam satelita albo inne dziadostwo.
Co za syf. To forum osiągnęło właśnie apogeum dna. Zajmijcie się czymś konstruktywnym zamiast rzygać takimi bezsensownymi wypowiedziami na forum.

Rzekłem.
_________________
Stawam na placu z Boga ordynansu,
Rangę porzucam dla nieba wakansu
Dla wolności ginę – wiary swej nie minę
Ten jest mój azard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na kościele w Czuchowie też są anteny... ... albo to na wyspie było .. ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety też dzisiaj zauważyłem dwa rzędy białych guzików nad krzyżem na wieży kościoła. Wygląda to fatalnie. Uważam, że sakralna architektura nie powinna być zanieczyszczana jakimiś talerzami na wieżach. Nie po to na kościelnej wieży architekt eksponuje formę krzyża, żeby potem proboszcz dowieszał tam jakieś białe farfocle. Dla mnie nie do przyjęcia z architektonicznego, nie religijnego, punktu widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lobo



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lopez napisał:
To jest skandal !!!
Pytam w takim razie czy mam się modlić do anteny?
Co z tego, że jest z tego kasa czy proboszcz/biznesmen ma zamiar się podzielić ze swoimi owieczkami poprzez np likwidacje opłat za śluby pogrzby itd

jak dla mnie żadna różnica .I tak i tak chodzi o kasę ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznać że farorz to biznesmen pełną gębą, ma nawet swoich cyganów pod kościołem.

Co do anten to gdzieś je zamontować trzeba, czy kolejny maszt z antenami byłby lepszym rozwiązaniem niż kościelna wieża ? Wątpię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy_1948



Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście Kościół Katolicki NIE jest instytucją demokratyczną i nie musi się wsłuchiwać w "głos ludu" (jeśli coś takiego wogóle istnieje). Kościół jest właścicielem kościoła (budynku), a miejscowy proboszcz jest jego zarządcą. Jeżeli musiał się kogoś pytać o zdanie czy może zawiesić cokolwiek na wieży, to tylko i wyłącznie swojego zwierzchnika (całe szczęście), a nie "opinię publiczną", która charakteryzuje się tym, że "ma wiele głów, ale nie ma mózgu", więc cokolwiek by się nie zrobiło - to nie dogodzisz. Wszystkim krytykom poczynania proboszcza daje to do przemyślenia.

Osobiście, choć wiem, że moje zdanie się w temacie "zawieszek wieżowych" nie liczy (i bardzo dobrze), uważam, że ksiądz zrobił dobrze i świadczy to tylko i wyłącznie o jego przedsiębiorczości. Wolę mieć w Kościele księży przedsiębiorczych, którzy robią co mogą, w ramach środków i praw, które posiadają, niż nic nie robią.

Rzekłem
_________________
Stawam na placu z Boga ordynansu,
Rangę porzucam dla nieba wakansu
Dla wolności ginę – wiary swej nie minę
Ten jest mój azard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno T-Mobile przeniesie się na Kapelanów 10 w ramach ujednolicania lokalizacji sieci Orange i T-M (kto nie wie, albo się nie interesował do tej pory - docelowo obie sieci będą korzystały z tych samych stacji bazowych więc ich zasięg będzie identyczny). Play podwyższył maszt na Witosa. I jeżeli faktycznie coś powstanie na kościele, to może być tylko Plus i Cyfrowy Polsat jako dostawca internetu LTE.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy_1948 napisał:
Całe szczęście Kościół Katolicki NIE jest instytucją demokratyczną i nie musi się wsłuchiwać w "głos ludu" (jeśli coś takiego wogóle istnieje). Kościół jest właścicielem kościoła (budynku), a miejscowy proboszcz jest jego zarządcą. Jeżeli musiał się kogoś pytać o zdanie czy może zawiesić cokolwiek na wieży, to tylko i wyłącznie swojego zwierzchnika (całe szczęście), a nie "opinię publiczną", która charakteryzuje się tym, że "ma wiele głów, ale nie ma mózgu", więc cokolwiek by się nie zrobiło - to nie dogodzisz. Wszystkim krytykom poczynania proboszcza daje to do przemyślenia.


To następnym razem jak ten nie demokratyczny kościół będzie żebrał z ambony o cokolwiek to niech nie prosi swoich wiernych bezmózgowców o pomoc!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Gierałtowicach na wieży kościoła również były montowane urządzenia i jak wiem nikt nie pluł się o to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka