Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:34 pm    Temat postu: Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Odpowiedz z cytatem

ello dla wszystkich uzytkowników forum. od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem stałego dostępu do neta i moge włączyć sie w dyskusje na forum Smile

Pierwsza z nich dotyczy Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych. Kiedys czytałem w przegladzie ze takie cos powstało. niestety nie umiem trafic na ich strone internetowa ani na ludzi ktorzy tam dzialaja.


Czy ktos ma jakies informacje??

Mam nadzieje ze uda mi sie skontaktowac. Pisze referat na temat zwiazany z organziacjami w knurowie. Mam juz kilka z nich opisanych .

Za wszelka pomoc dziękuje z góry

Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 1:39 am    Temat postu: Re: Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Odpowiedz z cytatem

knurowski student napisał:
Pierwsza z nich dotyczy Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych. Kiedys czytałem w przegladzie ze takie cos powstało. niestety nie umiem trafic na ich strone internetowa ani na ludzi ktorzy tam dzialaja.


Faktycznie to jakaś super tajna organizacja Smile bo cokolwiek znaleźć sensownego graniczy z cudem ale znalazłem pewien link gdzie podane są jakieś kontakty - daty są przeterminowane ale jest na samym dole mail kontaktowy w postaci: sil.knurow@poczta.fm

http://www.cyryl-metody.katowice.opoka.org.pl/index.php?link=archiv/porady.txt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie za pomoc. zaraz do nich napiszę. mam nadzieje ze odpowiedza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fundacja.knurow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nikt nie odpowiedział na mojego maila. wobec tego ponawiam apel do forumowiczów. Jeśli znacie jakichś członków tej organziacji to prosze o przekazanie im treści mojego postu i prośby o kontakt. referat mam wygłosic w czwartek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

knurowski student napisał:
niestety nikt nie odpowiedział na mojego maila. wobec tego ponawiam apel do forumowiczów. Jeśli znacie jakichś członków tej organziacji to prosze o przekazanie im treści mojego postu i prośby o kontakt. referat mam wygłosic w czwartek.


Nie wiem czy to już robileś ale może spróbuj przeszukać stronę, która podał Baron - parę prób poszukiwań ich strony, zakończyły sie przeniesieniem mnie właśnie na tą stronę http://www.fundacja.knurow.pl/. Dodatkowo poczekałbym jeszcze z tym stwierdzeniem, że nie odpowiedzieli bo nie raz juz zdarzyło mi się dostać odpowiedź na maila w systuacji, kiedy zdąrzyłem już zapomnieć, że go wysłałem Smile, może w przypadku tego stowarzyszenia też potrzeba troche czasu. Jeżeli mail Ci nie wrócił z komunikatem, że takiego konta nie ma, to znaczy iż to konto pocztowe nadal funkcjonuje a zatem albo rzadko jest sprawdzane albo zignorowali Twoją wiadomość albo są tak zszokowani, że ktoś znalazł na nich namiary i napisał ze teraz potrzebują czasu aby dojśc do siebie Mr. Green


Ostatnio zmieniony przez TOM dnia Wto Kwi 24, 2007 1:42 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to rozumiem,ale goni mnie czas. w środe wieczór/nocy muszę mieć materiały na ich temat. referat mam po południu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pozostaje Ci jeszcze skontaktowanie sie z fundacją ze strony www podanej przez Barona i wypytanie ich o Stowarzyszenie albo skontaktowanie się z Przegladem Lokalnym w celu ustalenia kontaktu z SIL. Powinni mieć w archiwach ten numer i myśle, że skoro pisali o nich to jakieś namiary na nich podawali wtedy.
W pierwszym przypadku odsyłam do Fundacji głównie dlatego iż parę razy w google nazwa SIL wystapiła wraz z Fundacją Na Rzecz Rozwoju Miasta Knurowa, chociaż przeszukując tą stronę nic o SIL nie znalazłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 79
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIL działało przez blisko rok głównie jako Poradnia Prawna przy kosciele św. Cyryla i Metodego. Obsłużylismy za darmo kilkadziesiąt osób (porady prawne, pisma procesowe i in.) W tej chwili działalnosć jest zawieszona.

A co do "tajemniczosci" Smile , no cóż, nie zależało nam specjalnie na rozgłosie, tylko zwyczajnej pracy na rzecz potrzebujących.


PS
Michał, odpwiedź przed chwilą Ci przesłałem. Mam nadzieję ze się coś przyda


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka