Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poetycko i amatorsko znaczy się...wiadomo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pan_wątrobian



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 63
Skąd: z zaskoczenia

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggeae disco

jaki jest sens twórczości rapu i hip-hopu? jaka analogia w tym do Mickiewicza? skąd możesz wiedzieć o zbieżnosci twórczości Mickiewicza z hip-hopem, kiedy obce Ci są utwory tego pierwszego? Fakt, nie jesteś ani utalentowanym, ani
Cytat:
poetom
i nie zastrajaj sobie dupy mną, bo nie o bibułkę będzie to walka Brick wall
I spożytkuj emocje w jakiś bardziej twórczy sposób, na forum zdecydowanie Ci to nie wychodzi :]
_________________
do rany przyłóż - zagoi lub wyżre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt może nie jestem utalentowanym poetą w Twoim tego słowa znaczeniu, ale jeżeli Ty zbieżniości między twórczością prawdziwych raperów i Mickiewicza nie widzisz to daj sobie spokój z wypowiedziami w tym temacie...fakt może utwory tych pierwszych nie są tak wyszukane jak Mickiewicza ale mają ten sam przekaz, zwrócić uwagę na to co się dzieje w kraju i na świecie więc proszę Cię o jedno nie wypowiadaj sie w tym temacie bo mi Ciebie szkoda...i nie pusz się tu już więcej swoją wiedzą humanistyczną bo nie tacy nigdy dobrze nie kończą. Oczywiście moge w inny sposób soprzytkować mój gniew ale nie chcij go znać.


Pozdroo...BLESS

Zapewne nikt na forum nie jest tak inteligentny i obeznany w temacie poezji jak ty, pewnie złamał byś każdego swoją ogromną wiedzą którą napewno posiadasz. Czyż nie ma sensu zamknąć tego tematu, jeżeli wypowiadają się tu osoby "mnej inteligentne od ciebie"(bez urazy dla nikogo), których zaraz opieprzasz po wyrażeniu ich słowa nt poezji(mama tu na mysłi Gottiego)? Ja może też nie trawie poezji Mickiewicza i uznaję ją za tandetę jakich mało i co pojedziesz mnie teraz od analfabet polonistycznych?? Szczerze żałuję że założyłem ten temat, nie wiedziałem że wywoła to tyle kontrowersji...ehhh

swoją drogą zajebisty nick...z przeszczepu??
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam - wątrąba rajcujesz się to swoją "wiedzą" na temat poezji jakby nie wiadomo co to było Mr. Green , niczego innego prócz Mickiewicza nie uznajesz. Jesteś z góry nastawiony, że wszystko co napisał i zrobił w życiu było super i idealne i nie przyjmujesz do wiadomości innej wersji. Czy ty naprawde myślisz, że wszystkim się musi podobać to co tobie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pan_wątrobian



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 63
Skąd: z zaskoczenia

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeżeli Ty zbieżniości między twórczością prawdziwych raperów i Mickiewicza nie widzisz to daj sobie spokój z wypowiedziami w tym temacie...może utwory tych pierwszych nie są tak wyszukane jak Mickiewicza ale mają ten sam przekaz


Reggae Disco
zaraz zaraz Think jakim cudem będziesz udowadniał taką zbieżność, jeżeli Twoja znajomość dzieł Mickiewicza jest na bardzo niskim poziomie? Nie, utwory raperów mają się nijak do twórczosci Mickiewicza, nawet przekaz pozostaje bez podobieństwa. Do czego nawołują raperzy? do bycia patriotą, do walki? ich utwory są manifestami pokolenia? pusty śmiech mnie ogarnia..
Cytat:
i nie pusz się tu już więcej swoją wiedzą humanistyczną bo nie tacy nigdy dobrze nie kończą

potrójne przeczenie? aż strach pomyśleć co może mnie spotkać, chyba nockę zarwę, żeby pojąć sens tych słów..
masz rację, spożytkuj gniew inaczej, weź w łapki słownik ortograficzny, poczytaj coś ciekawie mądrego, pokoloruj co sobie tam wolisz...
przy dobrych wiatrach masz okazję zostać naczelną alfabetą tego forum
Fakt, że uznajesz poezję Mickiewicza za tandetę nasuwa pytanie, po kiego grzyba dajesz pod osąd swoje płody, które są nieudolną próbą przełamania ogromnej nudy w Twoim życiu jak sądzę :]?
swoją drogą nick jak każdy inny

p.s nie emocjonuję się Mickiewiczem, sami go przywołaliście.. a że pisaliście brednie to musiałem sprostować ot i tyle
_________________
do rany przyłóż - zagoi lub wyżre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątrobian napisał:
Do czego nawołują raperzy? do bycia patriotą, do walki?


A przeciw czemu mamy teraz walczyć Roflguy ?? Chyba przeciw Podsłuchom Inwigialcji i Szczuciu, jak to określił pewien ex prezydent Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pan_wątrobian



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 63
Skąd: z zaskoczenia

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Wątrobian napisał:
Do czego nawołują raperzy? do bycia patriotą, do walki?


A przeciw czemu mamy teraz walczyć Roflguy ?? Chyba przeciw Podsłuchom Inwigialcji i Szczuciu, jak to określił pewien ex prezydent Mr. Green Mr. Green


więc zbieżność rapu z Mickiewiczem ma się nijak Brick wall
_________________
do rany przyłóż - zagoi lub wyżre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
potrójne przeczenie? aż strach pomyśleć co może mnie spotkać, chyba nockę zarwę, żeby pojąć sens tych słów..
masz rację, spożytkuj gniew inaczej, weź w łapki słownik ortograficzny, poczytaj coś ciekawie mądrego, pokoloruj co sobie tam wolisz...
przy dobrych wiatrach masz okazję zostać naczelną alfabetą tego forum
Fakt, że uznajesz poezję Mickiewicza za tandetę nasuwa pytanie, po kiego grzyba dajesz pod osąd swoje płody, które są nieudolną próbą przełamania ogromnej nudy w Twoim życiu jak sądzę :]?
swoją drogą nick jak każdy inny



Dałem taki przykład, a jeżeli ty go nie zrozumiałes to gratuluję wysokiego IQ, jeżeli chcesz wiedzieć NIE UZNAJĘ POEZJI MICKIEWICZA ZA TANDETĘ, bo nią nie jest...nie skorzystam z twojego pomysłu i nie będę czytać słownikó, bo an komputerze pisze się zupełnie inaczej niż długopisem po kartce, ja tu nie patrzę na błędy ortograficzne panie wątrobo, osobiście nie uważam się za naczelną analfabetę tego forum, nikt nią nie jest każdy ma taką inteligencję i wiedzę na jaką zasłużył, ty zasłużyłeś na wiedzę strikte humanistyczną, a ja mam wszystkiego po trochu...fajnie by było jakby ten temat został zamknięty bo offtop się robi i jeszcze może kogoś ponieść zbytnio...napewno to nie będę ja bo jestem spokojny człowiekiem, jedynie jestem wyczulony na brak szacunku do zdania innych, a co za tym idzie do braku szacunku do osoby, która wyraziła swoją opinię...


Cytat:
Reggae Disco
zaraz zaraz Think jakim cudem będziesz udowadniał taką zbieżność, jeżeli Twoja znajomość dzieł Mickiewicza jest na bardzo niskim poziomie? Nie, utwory raperów mają się nijak do twórczosci Mickiewicza, nawet przekaz pozostaje bez podobieństwa. Do czego nawołują raperzy? do bycia patriotą, do walki? ich utwory są manifestami pokolenia? pusty śmiech mnie ogarnia..


Moja wiedza na temat utworów Mickiewica ma się tak jak twoja w stosunku do twórczości jeszcze raz powtarzam prawdziwych raperów którzy mówią o trudach swego zycia w kraju w jakim muszą egzystować tak samo jak Mickiewicz narzekał na rusków czy tam kogoś, czyż to nie jest podobne, aj nie twierdzę że jest to ten sam tok myślenia po prostu w pewnym stopniu są do siebie podobne, a twoje inteligentne wywody nie są niczym poparte, zadnym argumentem więc nie wiem o czym rozmawiamy...


Dziękuję tyle z mojej strony w tym temacie...


Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa....

Zaczął kolega, to i niech skończy.

Swoją drogą, to chyba dobrze, że poezja budzi tyle emocji. Szkoda, że aż tyle odnośników ad personam i języka zdecydowanie niepoetyckiego.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka