Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Światła nie działają
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin87 napisał:
Warto poinformowac straz miejską a oni poinformuja firme RKE Elektro-instal rybik która ma konserwacje oswietlenia w knurowie i okloicach VATENFALL mic do lamp i oswietlenia ulic nie ma pozdrawiam Marcin


Wydaje mi sie ze nie masz racji bo jak byly ostatnie wichury to okablowanie na słupach włacznie z oswietleniem drogi naprawiali pracownicy Vatenfal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
Skoro prawie mu merc po piętach przejchał, to wina merca. Powinien zaczekać, aż piesyz przejdzie, a nie ryć się na hama, bo ja muszę. Ostatnio jeżdżę już w normalnym ruchu ulicznym i z przerażeniem obserwuję coponiektórych kierowców i ich poczynania. Szczególnie - ja musże pierwszy, bo jestem ważny i muszę szybko,a ty się guzdrzesz... zero zrozumienia dla innych. D'oh!



cóż.. to w dużej mierze jest winą niedouczenia wielu kierowców
druga sprawa to brak kultury na drodze

jeżdżę dużo i wiele dziwnych rzeczy można zauważyć na drodze


szczególnie teraz gdy "niedzielni" wyjeżdżają na zakupy
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin87



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 74

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotnir napisał:
Marcin87 napisał:
Warto poinformowac straz miejską a oni poinformuja firme RKE Elektro-instal rybik która ma konserwacje oswietlenia w knurowie i okloicach VATENFALL mic do lamp i oswietlenia ulic nie ma pozdrawiam Marcin


Wydaje mi sie ze nie masz racji bo jak byly ostatnie wichury to okablowanie na słupach włacznie z oswietleniem drogi naprawiali pracownicy Vatenfal.
Vatenfal naprawia zerwane trakcje elektryczne oswietlenie RKE Elektro-Instal Rybnik pracowałem w tej firmie jak te wichury były i naprawiałem oswietlenie Vatenfal linie dostarczajace prad do mieszkan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka