Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zderzak w Opel Vectra

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafallo20



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 61

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 6:44 pm    Temat postu: Zderzak w Opel Vectra Odpowiedz z cytatem

POTRZEBUJE ZDJAC ZDERZAK W OPLU VECTRZE B PRZEDNI ALE NIESTETY NIE MAM POJECIA JAK... MOZE KTOS COS POLECIC JAKIEGOS MECHANIKA CO TYM SIE ZAJMUJE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się do pierwszego lepszego mechanika a jak nie to cytat z forum:
Trzeba najpierw zdemontowac grill, nastepnie odkrecic sruby,ktore sie tam znajduja. Po obu stronach samochodu pod nadkolami sa rowniez 2 sruby do odkrecenia. Teraz wystarczy tylko wyjac plastikowe nity, ktore znajduja sie pod spodem zderzaka i mocuja go do ramy pod silnikiem. Wedlug instrukcji wciska sie srodkowe trzpienie tych nitow, a sam nit wyciaga na zewnatrz. Troche z tym zabawy, ale do zrobienia. Co do lamp zespolonych, to nie sadze, ze mozna je wyjac bez demontazu zderzaka.
a tu masz linka,poszukaj innego forum napewno coś znajdziesz
http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=5427 Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafallo20



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 61

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bo ja mialem dzis krakse i grila juz wyszarpalem:P bo inaczej sie nie dalo;p lampy wogole nie mam jedynie szkielet z niej pozostal:PRazz ale nowy zderzak juz mam tylko potrzebuje fachowca co mi zamieni stary z nowym:P a co do lampy to jestem w trakcie poszukiwan:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Copernicus



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 57
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba ściągnąć nadkola (lub przynajmniej odciągnąć od przodu żeby był dostęp do zderzaka od środka) bo od wewnątrz są dwie śruby torx T25 lub T27 (po jednej na strone), od dołu 4 kołki, odpiąć wtyczki halogenów(jeżeli są), odkręcić grila, ściągnąć dolną osłonę pod silnikiem Very Happy
_________________
Codzienna rzetelna praca podstawą dobrobytu i pokoju....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka