Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grobowładny, Kononowicz i koty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zgnita oberżyna



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 10

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 1:18 am    Temat postu: Grobowładny, Kononowicz i koty Odpowiedz z cytatem

Szanowny Adminie Grobowładny

niezwykle cieszy mnie fakt, że posiadasz owe groby i w swej opiekuńczości (widzimy wszak, jak dbasz o porządek na forum) będziesz sprawować właściwą pieczę nad cmentarzem (na bezrybiu i rak ryba...).
niczym Kononowicz, z wprawą i gracją oratorską Mandaryny przekonasz (jeśli dobrze pójdzie) uczestników spotkania, że... nie może być niczego!
tam, gdzie są nasi czujni użytkownicy forum - tam musi być porządek. tajemnic być nie może! koniecznie trzeba przedyskutować kwestię wykonania elementów małej infrastruktury, a także obmyśleć wymiary kamienia łupanego, który posłuży za ogrodzenie.

pogawędziłabym dłużej z nieukrywaną chęcią i nie dającym się ukryć w internetowej sieci wdziękiem, jednak pod moim oknem parzą się koty i jest niesamowity jazgot (bo kotka ma bolący stosunek), muszę więc rozgonić ten burdel. mówię adieu, jak właściciele pewnego gliwickiego zakładu pogrzebowego i całuję rozdarta niczym modrzew na owym cmentarzu (z jednej strony ku lewicy, z drugiej ku prawicy oraz tam, gdzie diabeł nie może, a baba daje radę)
_________________
jestem super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyższy post usunąłem z tematu, w którym się pierwotnie pojawił. Postanowiłem go jednak zachować tutaj, aby nie było, że ze mnie taki straszny gbur, burak i przemądrzały "grobowładny" admin. A moze tak jest? Zostawaim to Waszej ocenie.

Zachowuję ten post tutaj na pamiątkę i ku mojej pamięci (abym pamiętał, że trzeba starać się mieć poczucie humoru nawet w sytuacjach, gdy jest o to trudno). Tematu oczywiście nie zamykam. Tutaj można dać wyraz swojego niezadowolenia w stosunku do mojej osoby, tym bardziej, że dzisiejszy dzień do tego nastraja Smile.

Jednak tylko mała prośba, aby nie używać tego typu słów, które pada w ww, poście przy pożegnaniu (adieu) naszego forum przez Zgnitą_Oberżynę.


Poniżej treść drugiego postu, który wpisuje się ten sam klimat. Jak zachowujemy, to w komplecie.


Zgnita_Oberżyna:

daję przykład - niczym matunia Terenia w biało-niebieskim wdzianku. pokażę, jaką frajdę można czerpać z niczego! przykro mi, że knurowskie pawiany nie będą się bujać na lianach w nowo budowanym parczku! mam jednak nadzieję, że brak buszu i właściwych lamp (nie tak wysublimowanych jak kozaczki Dody i nie tak subtelnych jak twarz Kasi

Cerekwickiej) uda się jakoś zrekompensować. proponuję, aby najpierw policzyć ilość kostki na placu! liczył ktoś? może, by tak wyliczyć również jej porowatość i nasiąkliwość? zawsze lepiej wiedzieć - ktoś mógł nas oszukać.

słyszałam także, że Shakira ma wystapić na Dniach Knurowa i to właśnie w tym parku. prawda to?



Nie po to umieściłem te posty, aby coś udowodnić, czy skrytykować użytkownika Forum. Dlatego zapraszam ponownie Zgnitą_Oberżynę do dyskusji. Byleby z zachowaniem minimum zasad (znowu ta moja powaga! Violent ).
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie grafomania. Ale uwagę od problemu odciąga skutecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja odnosze wrażenie, że Zgnita_oberżyna i siratsra to jedna i ta sama osoba - ten jad wyciekający z każedego postu - nic snesownego nie wnoszącego do tematu,byleby zgnieśc odobę piszącą powyżej. I to po chamsku, nawet sensownie nic nie ujmując. Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
A ja odnosze wrażenie, że Zgnita_oberżyna i siratsra to jedna i ta sama osoba - ten jad wyciekający z każedego postu - nic snesownego nie wnoszącego do tematu,byleby zgnieśc odobę piszącą powyżej. I to po chamsku, nawet sensownie nic nie ujmując. Think


chyba nie bardzo
chociaż całkiem jest to prawdopodobne...

jedno pisze jako kobieta a drugie jako mężczyzna

ale to może być dla zmyły...

jednak sposób pisania bardzo podobny
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zobaczcie, jak to daje do myślenia. Osiemnasty rok wolności politycznej, po zniesieniu cenzury, uwolnieniu prasy, zabezpieczeniu wolności słowa, a ludzie ciągle mają takie kolosalne problemy, żeby to zaakceptować. Opór rośnie nie przeciw takiej lub innej opinii, tylko opinii w ogóle, opór i oburzenie, że ktoś ma czelność mieć swoje zdanie we wspólnych sprawach! I że to swoje zdanie wyraża, że utrudnia "dobrej władzy" działanie, że jątrzy, krytykuje, podejrzewa, oskarża, pyta. Tak naprawdę to są pretensje, o to, że ten ktoś myśli, że potraktował na serio prawo do wolności słowa i robi z niego użytek. Dlaczego tak jest? Dobre pytanie. Wolność słowa łatwo było zadekretować, łatwiej ją przełknąć władzy na poziomie warszawskim. W Polsce gminnej ciągle triumfy święci zasada "jedności moralno-politycznej narodu" (trawestując "naród z władzą, władza z narodem"). Media lokalne po krótkim okresie naiwnego rozkwitu zgasły prawie zupełnie, wszędzie propaganda, stronnicze informacje z jedną - oficjalną - wykładnią. Kto się sprzeciwi, tego trzeba obśmiać, pogrozić, ustawić do pionu, przypomnieć, żeby się nie wychylał, nie przeszkadzał, nie myślał. Jeżeli się z tym pogodzimy, niekontrolowana władza zrobi z nami wszystko. Obojętnie czy z lewa czy z prawa niekontrolowana władza gnije, wyrządza szkody i doprowadza do katastrofy. Jak rozpędzone auto pozbawione hamulców i kierownicy. W zdrowych społeczeństwach wiedzą, że ten ferment wolności słowa jest bezcenną wartością, pomaga rządzić, bo z jednej strony dostarcza za darmo pomysłów na rozwiązanie problemów, z drugiej jest darmowym bezustannym badaniem opinii publicznej. Kacyki nie potrafią tego pojąć. Dlaczego? Proste, bo nie rządzą, żeby problemy wspólnoty rozwiązywać, lecz by odbierać uwielbienie, pokłony i oczywiście kasę, bez której nigdy nie wzięliby się za rządzenie. Dlaczego? Proste, bo rządzenia nie traktują jak służby publicznej, tylko jak sposób utrzymania się. Jeśli ktoś utrudnia mi zarabianie pieniędzy, staje się moim konkurentem i wrogiem, którego muszę pokonać. Tu tkwi źródło wrogości złej władzy do wolnych mediów i do wolności słowa. Dlatego każdy obśmiany, wyszydzony, atakowany Admin, dziennikarz, dyskutant-forumowicz jest moim bohaterem. Zgnita oberżyna nawet nie zdaje sobie sprawy, jakie usługi oddaje wolności słowa wskazując na ludzi i sprawy godne uwagi i obrony. Im mocniejszy atak, tym głośniej dzwoni mi alarm: "Uwaga! Władza się boi!" A boi się tylko wtedy, gdy ma coś na sumieniu. Wtedy trzeba się baczniej przyglądać i nie odpuszczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka