Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Basen kryty a złodzieje
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że ma Pan klasę. Z mojej strony wyrazy szacunku i oby jak najwięcej takich przedstawicieli władz w instytucjach gminnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem posta ze strony MOSiRU Thumbsup Również jestem pod wrażeniem naszego basenu Smile To był relaks, chociaż nie ukrywam, że w głowie kłębiło mi sie od myśli, czy ktoś mi czegoś nie podwędził, w momencie, gdy widziałam jakichś chłopaczków blisko damskiej przebieralni Think Chciałam jeszcze nadmienić, że nie tylko z pieniędzmi chodzi się na basen, ale głównie z DOKUMENTAMI - legitymacja studencka (inaczej nie ma się zniżki D'oh! ) prawo jady i dokumenty z auta.... No jak tu się nie zastanowić? Gdyby tylko kasa ginęła, to pól biedy, odliczam to co na wstęp potrzebuję + 2 zł na ewentualne dopłaty. Szkoda by było jednak dokumentów...
Niemniej nie odpuszczę kolejnej wizyty, bo bardzo mi się podobało, jestem pod naprawdę wieeeeeeeeelkim wrażeniem Applause Dancing Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOSiR Knurów napisał:
Drodzy forumowicze.
Jestem bardzo częstym gościem na "Naszym" forum. Czekałem kilka dni z odpowiedzią, aby wyczuć klimat w jakim są wypowiedzi i jestem mile zaskoczony, że znaczna większość jest pozytywna.


Witamy, dziękujemy i zapraszamy do regularnych kontaktów.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
C.



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 33
Skąd: Knurów, obecnie: 3st 47min S; 115st 25min E

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 2:38 am    Temat postu: Sakiewki i nie tylko Odpowiedz z cytatem

Witam,
Tak się niestety niemiło złożyło, że jednym z moich pierwszych doświadczeń odnośnie rekreacji na nowym (odnowionym?) basenie w Knurowie towarzyszyła utrata znacznej kwoty pieniędzy.
Zgadzam się z Kierownikiem pływalni i niektórymi głosami, że w takie miejsca nie powinno się zabierać większej gotówki. U mnie był to akurat przypadek – szedłem na ostatnią godzinę, a nazajutrz rano miałem do załatwienia kilka spraw wymagających gotówki – więc wybrałem pieniądze z bankomatu.
Ale nie piszę po to żeby się skarżyć, chcę natomiast zwrócić uwagę na sprawę ważniejszą.
Rzadko kto zabiera ze sobą znaczne sumy, ale już nie jest wcale wyjątkiem sytuacja gdy osoba (nawet mieszkająca w nie tak małym znowu Knurowie), przyjeżdża na basen samochodem (zwłaszcza w zimie). Ten fakt pociąga za sobą inny, taki iż w szafkach znajduje się sporo kluczyków wraz z dokumentami samochodów, które stoją na parkingu pod basenem!
Jak się łatwo można domyślić – odjechanie takim samochodem nie nastręcza żadnych problemów… .
Dodatkowo, proszę pamiętać iż ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania gdy brak jednego kompletu kluczy i/lub dokumentów – w tym momencie sytuacja robi się b. nieprzyjemna.

Jednym z rozwiązań (nie wdając się teraz w szczegóły) jest „zorganizowanie” na terenie pływalni „depozytu” rzeczy drobnych, a wartościowych (nawet płatnego).

Innym (choć może jest już na to za późno) – byłoby rozdzielenie szatni/przebieralni od samych szafek, które przecież nie muszą być w miejscu gdzie się przebieramy, a mogą być na widoku obsługi/kąpiących się/kamer, podejrzewam że już to onieśmieliłoby potencjalnych złodziei. Jest to rozwiązanie mniej wygodne i na obecnym etapie trudne do zorganizowania, ale może i warte rozważenia.

Rozwiązaniem hybrydowym jest wystawienie dodatkowych małych szafek już na terenie bezpośrednio widocznym z niecki basenowej, w których można byłoby zamknąć co cenniejsze rzeczy (nie wiem czy byłoby to praktyczne:).

Zdaję sobie sprawę, że każde z tych rozwiązań, wymaga: a. dopracowania szczegółów, b. nakładów finansowych.
Proszę pamiętać, że podaje je w dobrej wierze.

Pozdrawiam,
C.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze dokumenty osobiste oraz klucze z samochodu itd powinno sie zabierac ze soba w torbie razem z recznikiem na basen gdzie sie ma swoje zeczy caly czas na oku, lub zostawiac w recepcji gdzie powinno byc odpowiednie miejsce na drogocenne przedmioty a tak pozatym czy basen jest ubezpieczcony wogole na takie przypadki? moim zaniem powinien byc skoro place to wymagam !

pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka