Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Postanowiłem bojkotować horrrneta

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 10:14 am    Temat postu: Postanowiłem bojkotować horrrneta Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem bojkotować forumowicza horrrnet i ogłosiłem, że nie będę odpowiadał na jego posty. Wpisy o tym są kasowane. Horrrnet wpisuje się jak zwykle i powstaje wrażenie, że jego tezy i zaczepki nie mają przeciwwagi. W jaki sposób mogę zawiadomić innych forumowiczów o bojkocie horrrneta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ogłosiłeś.... i teraz już nie pozostanie wrażenie, że jego posty są jedynymi Think D'oh!*

Ogłaszanie na forum swoich postanowień co do sposobu postępowania względem innych użytkowników forum jest sprawą prywatną i takie posty są traktowane jako nie na temat.


*
Co do liczby postów to łatwo sprawdzić/policzyć, a do powstania wrażenia potrzeba jeszcze ocena jakości i siły argumentów.

A wydawałoby mi się, że to takie oczywiste....
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Off-topików przecież nie brakuje na forum (i dobrze) i nie zawsze są cięte. Przy kasowaniu powinno się informować o przyczynie i pozostawić jakiś ślad cenzury. Dzięki, że za trzecim razem uda mi się przedrzeć z jedną informacją.
Jeżeli już dyscyplina wróciła tu do łask, to proszę na przyszłość reagować, gdy horrrnet będzie przylepiał łatkę "głupszych" ludziom dlatego, że nie głosowali na Platformę Obywatelską. Albo będzie twierdził o wyższości intelektualnej wyborców PO przy pomocy dowodów tak naukowych, jak dowody nazistowskich uczonych na wyższość rasową Aryjczyków. Mnie już szkoda czasu na jego zaczepki. Ale jeśli Przewodnia Siła Narodu swoimi manierami zdominuje również to forum, to i z niego ustąpię. Nie bez żalu, bo uczestniczę w nim prawie od początku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw Baron teraz horrrnet zawsze kogoś znajdziecie
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje zmodyfikować forum do wersji Przema, i nie bedzie kłopotu z ignorowaniem, oraz z wieloma innymi udogodnienaimi
Za free zmodyfikuje Wirytualny Knurów do wersji przema wraz z portalem i nowymi skórami testy na własnym serwerze aby nie wykorzystywać transferu tutejszego serwera
Co na tym bedzie miał admin?... hmm lol gwarantuje utrzymanie forum za free (domena + serwer) przy modyfikacji przema
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Proponuje zmodyfikować forum do wersji Przema, i nie bedzie kłopotu z ignorowaniem, oraz z wieloma innymi udogodnienaimi
Za free zmodyfikuje Wirytualny Knurów do wersji przema wraz z portalem i nowymi skórami testy na własnym serwerze aby nie wykorzystywać transferu tutejszego serwera
Co na tym bedzie miał admin?... hmm lol gwarantuje utrzymanie forum za free (domena + serwer) przy modyfikacji przema


Coś takiego jest tylko i wyłącznie w gestii Admina...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jojo



Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 81

PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam wrażenie, że nie widzicie tego że nieustannie karmicie trolla. Im bardziej się wściekacie tym bardziej wasz "przyjaciel" przeżywa wirtualny orgazm. Chcecie zrobić mu na złość? Zamilknijcie wreszcie w tym (i nie tylko tym) temacie. Omijajcie tematy tam gdzie się ON pojawia szerokim łukiem. Jak już macie potrzebę dyskutowania to róbcie to poprzez PW.
Wystarczy prześledzić wszystkie JEGO posty żeby zrozumieć z kim macie do czynienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponad tydzień byłem obecny tylko w „rzeczywistości realnej” na przymusowym „urlopie” zdrowotnym. Zamiast trochę odetchnąć przeglądam i porządkuję ten dorobek, którzy niektórzy popełnili. Mógłbym napisać, że przykro, choć refleksyjnie wole napisać: „nie ma tego co by na dobre nie wyszło”, a wyszło z niektórych… wyszło. Może jeszcze powinienem się dalej urlopować, to bym się więcej „dowiedział” o sobie, a tak naprawdę o tych niektórych użytkownikach, którzy w tłumie poczuli „siłę” i zaczęli „krucjatę” odkrywając co im siedzi wewnątrz. Nie dla mnie jednak argument siły.


W krótkich żołnierskich słowach na gorąco:

1) Piszę to w temacie, który normalnie by nie powstał, a zaistniał jedynie z szacunku dla stałego forumowicza, któremu publicznie odpowiedziałem dlaczego poczyniłem takie a nie inne działania moderacyjne. I mimo, że napisałem, to inni byli głusi i nadal „ignorowali”. Nawet gdy osobiście na PW napisałem długie e-maile to też nie wystarczyło.
2) Na tej wersji oprogramowania forum nie ma opcji Ignoruj i nie będzie. Jak ktoś nie ma zamiaru dyskutować to PO PROSTU, tego nie robi. Tyle i aż tyle. Powtórzę, nie akceptuję postów z informacją, że ktoś kogoś ignoruje. Faktyczne trolle znikną. Dyskutujemy o poglądach, a nie o użytkownikach, którzy te poglądy głoszą.
3) Nie wykluczam żadnego użytkownika z dyskusji za poglądy, chyba że są one sprzeczne z tymi, które uchodzą za powszechnie niedopuszczalne, aby były publiczne głoszone. To że być może większość się z nimi nie zgadza nie jest wystarczające, aby kogoś usuwać.
4) Nie napiszę ani jednego słowa oceniającego konkretnego użytkownika, nigdy nie robię tego publicznie. I nigdy publicznie nie tłumaczę działań moderacyjnych w konkretnym przypadku, a szczególnie w sytuacjach gdy są one dla mnie oczywiste i bezdyskusyjne.
5) Moja ugodowość i tolerancja jest duża, ale jednak nie na tyle, aby zachować dla potomności te wszystkie posty z absurdalnymi teoriami i oszczerstwami.
6) Po ponad 5 letnim administrowaniu i po przeczytaniu prawie 70 tys. postów nie mam już złudzeń, że można tak moderować, żeby wszyscy byli zadowoleni, bo administrator musi być równocześnie prokuratorem, adwokatem i sędzią. I że to nie jest łatwa sztuka może zrozumieć tylko ten kto sam był w takiej roli. Jedynym odzwierciedleniem akceptacji działań jest obecność / aktywność użytkowników. Jeżeli nie czujesz się tutaj dobrze, masz poczucie ze „wyroki” są niesprawiedliwe – po prostu zagłosuj nieobecnością. A ponieważ WK to mój autorski projekt, pod którym się podpisuję z imienia i nazwiska, więc panuja tutaj zasady, które osobiście uważam za słuszne. Brzmi arogancko? Być może, ale tak to działa tutaj od początku. A jak wygląda bezkrólewie to można było zobaczyć.
7) Uwagi powyższe na gorąco, tuż po zalogowaniu po nieobecności, być może nie pozbawione emocji, choć się starałem i powstrzymywałem. Puszczam w niepamięć co się stało stosując opcję zerową.

Biorąc pod uwagę powyższe nie polemizuję więcej na ten temat, tym bardziej, że muszę się ogarnąć po powrocie.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka