Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapomniane i najpaskudniejsze miejsca w Knurowie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 7:56 pm    Temat postu: Zapomniane i najpaskudniejsze miejsca w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Knurów się zmienia i nie da się temu zaprzeczyć. Mnóstwo remontów, modernizacji, wokoło coraz ładniej. Szczególnie ten rok obfitował w różne remonty. Chodząc po Knurowie zauważam jednak mnóstwo miejsc, o których (mam takie wrażenie) zapomniano lub nie nikt niczego złego nie widzi. Wiemy że na to forum zaglądają różne ważne osoby z Prezydentem na czele. Może zatem to my pokarzmy te miejsca z nadzieją, że i one się zmienią. Może faktycznie odpowiedzialni za remonty nie widzą tego co widzą mieszkańcy. Warto spróbować.

Coś obok Biedronki na os Wojska Polskiego


Nieopodal remont ulicy, ale tego nikt nie widzi. Co to jest, do czego służy? Chyba jakiś rodzaj ławki? Ja mam swój typ. Idealne do crash testów. Nie wiem tylko co na to mieszkańcy, ja na szczęście nie mieszkam koło tego paskudztwa.

Mam jeszcze inne perełki, ale jeszcze nie mam fotek. Zapraszam innych do wyszukiwania takich miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Ilumir



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 80

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały Obszar koloniji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TadeuszWielki



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 159

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejście "wzdłuż bany" łączące Wilsona z Niepodległości

no i oczywiście wspomniany już kiedyś na forum plac koło "bany"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osiedle bloków przy Koziełka, bardzo zaniedbane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 10:08 pm    Temat postu: Re: Zapomniane i najpaskudniejsze miejsca w Knurowie Odpowiedz z cytatem

ami napisał:
Coś obok Biedronki na os Wojska Polskiego

Pisałem w tej sprawie do UM. Jednak ja skupiłem się nie tylko na tym fragmencie, tylko na całej Alei Lipowej, która jest w fatalnym stanie (nie licząc kawałka obok nowego parkingu).
Zostałem poinformowany, że mój wniosek "zostanie włączony do propozycji zadań budżetowych planowanych na 2012 rok."
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To coś, co Wam przypomina ławkę, klomb czy coś jeszcze innego - to jest komora ciepłownicza.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie co się będzie działo w kamienicy na 1 Maja? Rozstawili rusztowania jakiś czas temu i cisza.. Myślicie, że będą ocieplać styropianem czy odnowią elewację? Bądź co bądź budynek jest całkiem ładny Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilq napisał:
Ktoś wie co się będzie działo w kamienicy na 1 Maja? Rozstawili rusztowania jakiś czas temu i cisza.. Myślicie, że będą ocieplać styropianem czy odnowią elewację? Bądź co bądź budynek jest całkiem ładny Thumbsup
Na przeciwko Netto tam gdzie był bar?. Jest to gruntownie remontowane, na dole będzie bar a na górze mieszkania do wynajęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie, chodzi mi o kamienicę naprzeciwko OSP (obok Orlenu) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzihu



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 73

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TadeuszWielki napisał:
przejście "wzdłuż bany" łączące Wilsona z Niepodległości

no i oczywiście wspomniany już kiedyś na forum plac koło "bany"

Dokładnie...mogliby cos konkretnego tam zrobic, jakies boiska do siatkowki,tenisa, mozna nawet wybieg dla psow a tak to az starch tam przejsc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdzihu napisał:
TadeuszWielki napisał:
przejście "wzdłuż bany" łączące Wilsona z Niepodległości

no i oczywiście wspomniany już kiedyś na forum plac koło "bany"

Dokładnie...mogliby cos konkretnego tam zrobic, jakies boiska do siatkowki,tenisa, mozna nawet wybieg dla psow a tak to az starch tam przejsc


albo ponownie zagospodarować na park. Nowe ławki, oświetlenie, jakaś roślinność i byłoby całkiem przyjemne miejsce do wyjścia na spacer z rodziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matiii25



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilq napisał:
Ktoś wie co się będzie działo w kamienicy na 1 Maja? Rozstawili rusztowania jakiś czas temu i cisza.. Myślicie, że będą ocieplać styropianem czy odnowią elewację? Bądź co bądź budynek jest całkiem ładny Thumbsup
bedzie to tylko odnowa elewacji kamienica na przeciw byłego "Domu kultury" tez ma miec odnowioną elewacje
_________________
KNUROWSKA GRUPA TUNINGOWA

Moje auto znajdziesz na TwojaFura.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:15 am    Temat postu: Re: Zapomniane i najpaskudniejsze miejsca w Knurowie Odpowiedz z cytatem

ami napisał:
.

Coś obok Biedronki na os Wojska Polskiego


Nieopodal remont ulicy, ale tego nikt nie widzi. Co to jest, do czego służy? Chyba jakiś rodzaj ławki?


Przede wszystkim zmienić nazwę tej ulicy z aleja Lipowa (bo kaj tam lipy - jedyną lipą jest stan drogi/chodnika jaki tam występuje!) na aleja Palmowa Na środku tegoż miejsca posadzić palmę, która co roku (kto wie może nawet częściej) będzie rzucała kokosy, do okoła zamontować ławki, miejsca postoju dla rowerów oraz jakaś budka z lodami, wszystko wysypać kamieniami (wewntualnie piaskiem) i już mamy zagospodarowane kolejne miejsce z którego nie jeden wracający z biedronki mieszkaniec Knurowa będzie dumny Thumbsup
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:21 am    Temat postu: Re: Zapomniane i najpaskudniejsze miejsca w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
ami napisał:
.

Coś obok Biedronki na os Wojska Polskiego


Nieopodal remont ulicy, ale tego nikt nie widzi. Co to jest, do czego służy? Chyba jakiś rodzaj ławki?


Przede wszystkim zmienić nazwę tej ulicy z aleja Lipowa (bo kaj tam lipy !) na aleja Palmowa Na środkutegoś miejsca posadzić palmę, która co roku (kto wie może nawet częściej) będzie rzucała kokosy, do okoła zamontować ławki, miejsca postoju dla rowerów oraz jakaś budka z lodami, wszystko wysypać kamieniami (wewntualnie piaskiem) i już mamy zagospodarowane kolejne miejsce z którego nie jeden wracający z biedronki mieszkaniec Knurowa będzie dumny Thumbsup
proponuje jeszcze nad palma zrobic parking pietrowy:-P
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie z ta palma odpada .

Nie zgadza sie z "hymnem" Knurowa Mr. Green


"Piosenka o moim mieście

Nie ma cyprysów ani palm
I nie ma roześmianych plaży
Ale króluje młodość i gwar
Pod niebem naszych marzeń..."

http://www.wirtualnyknurow.pl/piosenka.htm
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle


Ostatnio zmieniony przez Sasza1976 dnia Czw Wrz 01, 2011 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka