Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Działalność pani poseł Szumilas
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 6:38 pm    Temat postu: Działalność pani poseł Szumilas Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś co dobrego dla Knurowa lub Polski w ciągu mijającej kadencji zrobiła nasza pani poseł? Osobiście chyba nic do mnie nie dotarło.
http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/378.htm

Wystąpienia na posiedzeniach sejmu:
http://orka2.sejm.gov.pl/Debata6.nsf/idWWW?OpenView&RestricttoCategory=378

Interpelacje, zapytania, pytania w sprawach bieżących, oświadczenia
Głosowania:
http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/www-ident?openview&RestrictToCategory=378

Przynależność do komisji i podkomisji:
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/poselk6?OpenAgent&378

Przynależność do stałych delegacji parlamentarnych i grup bilateralnych:
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/poselgdel6?OpenAgent&378

Przynależność do zespołów parlamentarnych:
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/poselz6?OpenAgent&378
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprowadzała wycieczkę szkolną po sejmie parę lat temu:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba specjalizuje się w tego typu eventach, bo przypomniałem sobie, że kiedyś przywiozła do naszego kina Piterę (ta od dorsza)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w kolejnych wyborach musimy znowu ja wybrac skoro robi tak duzo dobrego dla naszego regionu
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
niuniek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 95

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 9:39 pm    Temat postu: Re: Działalność pani poseł Szumilas Odpowiedz z cytatem

przecieła wstęgę w sprywatyzowanym przez kumplasi z PO szpitalu...po czym poszła z całym towarzystwem do camelota na wyżerkę czyli tzw. bankiet za pieniądze, które mogły być przeznaczone na leczenie lub lepsze wyżywienie biednych leżących chorych

swoją drogą ciekawa sprawa, wiceminister od edukacji chwilowo specjalizowała się w służbie zdowia Mr. Green normalnie POwcy to są mega zdolni i uniwersalni ludzie

trza na nią głosować...może po kilkunastu latach przy korytku w końcu coś dla nas zrobi Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 10:11 pm    Temat postu: Re: Działalność pani poseł Szumilas Odpowiedz z cytatem

niuniek napisał:
przecieła wstęgę w sprywatyzowanym przez kumplasi z PO szpitalu...po czym poszła z całym towarzystwem do camelota na wyżerkę czyli tzw. bankiet za pieniądze, które mogły być przeznaczone na leczenie lub lepsze wyżywienie biednych leżących chorych

swoją drogą ciekawa sprawa, wiceminister od edukacji chwilowo specjalizowała się w służbie zdowia Mr. Green normalnie POwcy to są mega zdolni i uniwersalni ludzie

trza na nią głosować...może po kilkunastu latach przy korytku w końcu coś dla nas zrobi Mr. Green
dziwisz sie?przeciez ludzie z PO to mega mozgi-tam kazdy jest ekspertem od wszystkiego czyli od niczego.Nikt nieda nam tyle!co obieca nam PO!
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marysiaru



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 139
Skąd: Knurów WP

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pani poseł po prostu wstydzi się swojego pochodzenia?
Z tego co wiem to inni się nie wstydzą swoich korzeni i swoich "ZIOMALI".
Pora na zmiany pani Krystyno.
pa pa
Wave Wave Wave
_________________
maga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak zapewne ludzie będą na tą Panią głosować Wink bo przecież jest z PO Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marysiaru napisał:
A może pani poseł po prostu wstydzi się swojego pochodzenia?
Z tego co wiem to inni się nie wstydzą swoich korzeni i swoich "ZIOMALI".
Pora na zmiany pani Krystyno.
pa pa
Wave Wave Wave
pora na zmiany!moze teraz pani bedzie ekspertem od gornictwa?i dla przykladu zamknie albo sprzeda kilka kopaln!no i jeszcze niech zabierze nam pani 25lat pracy na dole!
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym "sukcesem" Szumilasowej i jej pryncypałów - Tuska i Hall jest doprowadzenie do zidiocenia społeczeństwa poprzez zmianę programu nauczania.

Obecnie dzieci przedszkolne, które idą do I klasy NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ ANI LICZYĆ!!!

Kiedy zapytałem wychowawczynię mojego syna, dlaczego nie uczy przedszkolaków czytać usłyszałem - takie są wytyczne z góry i pani nie będzie się wychylać. Podobno nawet jakaś kontrola w zakresie realizacji programu nauczania była w przedszkolu (ale to wiem z opowiadań więc nie będę powtarzał plotek).

Kiedy mój starszy syn chodził do zerówki - nie tak dawno, bo 5 lat temu - umiał czytać, pisać i liczyć. Młodszego uczyłem nielegalnie.

Ten rząd na siłę chce z Polaków zrobić Chińczyków Europy - prostych wyrobników za najniższą płacę.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Jedynym "sukcesem" Szumilasowej i jej pryncypałów - Tuska i Hall jest doprowadzenie do zidiocenia społeczeństwa poprzez zmianę programu nauczania.

Obecnie dzieci przedszkolne, które idą do I klasy NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ ANI LICZYĆ!!!

Kiedy zapytałem wychowawczynię mojego syna, dlaczego nie uczy przedszkolaków czytać usłyszałem - takie są wytyczne z góry i pani nie będzie się wychylać. Podobno nawet jakaś kontrola w zakresie realizacji programu nauczania była w przedszkolu (ale to wiem z opowiadań więc nie będę powtarzał plotek).

Kiedy mój starszy syn chodził do zerówki - nie tak dawno, bo 5 lat temu - umiał czytać, pisać i liczyć. Młodszego uczyłem nielegalnie.

Ten rząd na siłę chce z Polaków zrobić Chińczyków Europy - prostych wyrobników za najniższą płacę.


Kod:
Kiedy mój starszy syn chodził do zerówki - nie tak dawno, bo 5 lat temu - umiał czytać, pisać i liczyć


STRASZNE MIAŁ DZIECIŃSTWO ;/

Zapisz kolejne swoje dziecko w wieku 3 lat na nauke chińskiego, w wieku 4 lat niech nauczy się na pamięć koranu, w wieku 5 lat niech pisze książki o dorosłych imbecylach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysiaru



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 139
Skąd: Knurów WP

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Jedynym "sukcesem" Szumilasowej i jej pryncypałów - Tuska i Hall jest doprowadzenie do zidiocenia społeczeństwa poprzez zmianę programu nauczania.

Obecnie dzieci przedszkolne, które idą do I klasy NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ ANI LICZYĆ!!!

Kiedy zapytałem wychowawczynię mojego syna, dlaczego nie uczy przedszkolaków czytać usłyszałem - takie są wytyczne z góry i pani nie będzie się wychylać. Podobno nawet jakaś kontrola w zakresie realizacji programu nauczania była w przedszkolu (ale to wiem z opowiadań więc nie będę powtarzał plotek).

Kiedy mój starszy syn chodził do zerówki - nie tak dawno, bo 5 lat temu - umiał czytać, pisać i liczyć. Młodszego uczyłem nielegalnie.

Ten rząd na siłę chce z Polaków zrobić Chińczyków Europy - prostych wyrobników za najniższą płacę.



Z całym szacunkiem ale nie mieszajmy do tego bałaganu Chińczyków.
Dwa lata temu wędrowałam po Chinach i mam jak najlepsze zdanie o mieszkańcach Państwa Środka.
W tym pięknym kraju język jest monosylabiczny i w pisowni każda sylaba jest zapisywana innym znakiem .W wersji bardzo podstawowej jest to tylko 50 tysięcy znaków ale już absolwent uniwersytetu musi znać 200 tysięcy znaków. Cieszmy się ,że nasz alfabet jest prostszy i nie narzekajmy na ortografię.
Bardzo była bym ciekawa kto ,kiedy i jak uczyłby w naszym kraju dzieci tak trudnego języka i bardzo trudnej kaligrafii.To by dopiero było.
O podręcznikach to już nie wspomnę.
A przecież Chiny to piękny ,dynamicznie rozwijający się kraj .
Biedacy i dzieci zbierające po śmietnikach są niestety wszędzie i niestety wszędzie jest wyzysk w pracy.
Jest to jednak historia na zupełnie inne opowiadanie.
Wave Wave Wave
_________________
maga


Ostatnio zmieniony przez marysiaru dnia Sro Sie 24, 2011 8:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
I tak zapewne ludzie będą na tą Panią głosować Wink bo przecież jest z PO Wink

Dlatego tak ważne jest wprowadzenie okręgów jednomandatowych do sejmu, może wtedy nie pojawią się takie kwiatki jak http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Go%C4%87
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Jedynym "sukcesem" Szumilasowej i jej pryncypałów - Tuska i Hall jest doprowadzenie do zidiocenia społeczeństwa poprzez zmianę programu nauczania.

Obecnie dzieci przedszkolne, które idą do I klasy NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ ANI LICZYĆ!!!

Kiedy zapytałem wychowawczynię mojego syna, dlaczego nie uczy przedszkolaków czytać usłyszałem - takie są wytyczne z góry i pani nie będzie się wychylać. Podobno nawet jakaś kontrola w zakresie realizacji programu nauczania była w przedszkolu (ale to wiem z opowiadań więc nie będę powtarzał plotek).

Kiedy mój starszy syn chodził do zerówki - nie tak dawno, bo 5 lat temu - umiał czytać, pisać i liczyć. Młodszego uczyłem nielegalnie.

Ten rząd na siłę chce z Polaków zrobić Chińczyków Europy - prostych wyrobników za najniższą płacę.
dobrze mowisz(piszesz)ale male sprostowanie-ten rzad JUZ zrobil z nas niewolnikow,chinczykow w europie-ceny mamy jak na zachodzie(albo i wyzsze) a placa z bulgari
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
Anonim napisał:
....Ten rząd na siłę chce z Polaków zrobić Chińczyków Europy - prostych wyrobników za najniższą płacę.
dobrze mowisz(piszesz)ale male sprostowanie-ten rzad JUZ zrobil z nas niewolnikow,chinczykow w europie-ceny mamy jak na zachodzie(albo i wyzsze) a placa z bulgari


Trochę szacunku dla faktów i uczestników tej dyskusji.
A tu jak zawsze informacje dokładnie sprawdzone, prosto z ulotki PiSu.
Polecam
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_minimum_wages_by_country

Minimalna płaca w Polsce ponad 2 razy wyższa niz w Bułgarii.

ceny we Francji i Włoszech
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20070320234426AA2VGXu

banany okolice 10zł za kg
chleb 12 -13 zł za bochenek
mleko ok. 6 zł za litr
ale najważniesze, żeby przyłożyć przeciwnikom politycznym, prawda?

„Jeśli moja teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów”.
Hegel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka