Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Się dzieje w mieście
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Dzisiaj wypatrzyłem tablicę na baraku-kanciapie: tam powstaje STACJA PALIW Intermarche. Fajnie, bo benzyna w Knurowie jest dość droga, teraz ceny pewnie spadnąWink


no to nieźle... ciekawe tylko jakiej jakości będzie to paliwo
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra wiadomość - jednak urzędnicy czytają maile, co więcej... odpowiadają na nie. Applause Co prawda z kilkudniowym opóźnieniem ale jednak. Te chaszcze przy K.W.5 będą usunięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to przynajmniej coś się rzeczywiście tutaj ruszyło Smile

Ja ze swojej strony bardzo żałuję, że nasz były dom kultury popada w ruinę... Crybaby no ale cóż, nikogo poza właćicielem nie obchodiz ten cudowny budynek, budowany na wzór muru pruskiego, w którym dzialy się najlepsze imprezy kulturalne i działały świetne zespoły albo kółka zainteresowań.... bez komentarza Sad Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslicie ze paliwo bedzie tansze??? ee chyba nie.

W renomowanej stacji paliw (ta zielona) do gazu chyba dolewaja wode. Przez co LPG jest drozszy o pare groszy. Woda mi wyleciała ze zbiornika.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 6:53 pm    Temat postu: stacja Odpowiedz z cytatem

buduje sie stacja benzynowa intera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 7:49 pm    Temat postu: Re: stacja Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
buduje sie stacja benzynowa intera


no to już wiadomo od pewnego czasu
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 5:04 pm    Temat postu: dzieje się w mieście Odpowiedz z cytatem

Ano dzieją się nowe rzeczy i to na gwałt, bo zbliąją się wybory i wadza chce błysnąć; słyszałem też, że powstanie nowe Tesco w Knurowie - zezwolenie już jest wydane! Jeśli tak, to niech wybory będą co pół roku!
Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Markety Leader Price zostały sprzedane firmie Tesco, więc wcześniej, czy później zmieni się szyld i wtedy....... bedziemy mieli (jak pisze panna) "nowe Tesco".

Z tego co pamiętam to obecne władze miasta były przeciwko otwieraniu w Knurowie nowych marketów.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałbym wrócić do wynagrodzenia pani naczelnik Zwierzyńskiej, mianowicie uważam że mimo tego że kieruje największym wydziałem i jednym z najważniejszych(jeżeli nie najważniejszym) powinna dobrze zarabiać jednak nie tyle! jest to dla mnie apsurdalne, gdyż zarabia de facto niemal tyle ile v-ce prezydenci naszego miasta!
Jeszcze odnośnie naszego "nowego" knurowskiego basenu, jest to według mnie poroniony pomysł, gdyż za te pieniądze można by wybudować nowy basen w innym miejscu pozatym jakby tak się przyłożyć i stworzyć zespół ekspertów od pozyskiwania środków unijnych (min. tak jak w Rybniku) możnaby pozyskać nawet 50% lub więcej z środków zewnętrznych a kwotę pozostałą zainwestować np. w zadaszenie targowiska miejskiego, zrobienie tam toalet i kanalizacji, no ale wszystko zależy od dobrej woli władz miasta, której ja niestety na dzień dzisiejszy nie widze Sad

Pozdrawiam: MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym stwierdzeniem ze mozna by za te pieniadze wybudować nowy basen w innym miejscu, to trzeba jeszcze popatrzec na inna sprawe- basen stoi w miejscu dosyc widocznym, przy jednej z glownych drog, niszczejacy budynek wplywal napewno negatywnie na wizeunek miasta, gdyby nie ten remont, nieuzytek stalby tak przez lata, lub po pewnym czasie bylby zgloszony do rozbiorki, co rowniez stanowi duze koszta, dlatego jeste ogolnie zadowolony z tego ze basen jest gdzie jest Smile zaniedlugo zobaczymy tylko jakie sa efekty pracy ekipy remontowej Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś może co jest budowane przy nowym placu zabaw nieopodal ul. Szpitalnej??




Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 12:57 pm    Temat postu: siemaja! Odpowiedz z cytatem

mi osobiscie przeszkadzaja w Knurowie te ograniczniki predkosci na niektorych ulicach, czasami mam ochote kupic traktor jezdzac po knurowie mam auto z bardzo niskim zawieszeniem jak widze juz te kocie lby na drodze to mie ciarki przechodza, naturalnie jade w miejscach niebezpiecznych wolno niejestem wariatem ale budujac takie ograniczniki mozna by powiedziec zamienili dziury w jezdni na ograniczniki predkosci , wszedzie jakies podjazdy i zjazdy niech mi jeszcze szlabany poustawiaja i automat ktory mowi wrzuc monete i bedzie wszystko w knurowie pasowac ! mysle ze kontolowanie predkosci i wlepianie mandatow rozwiazalo by ten problem w podobny sposob a i miasto mialo by pelna kase jestem za "leczeniem starymi metodami" jezdzenie po miescie z predkoscia 10km/h to troche przesada gdy normalny czlowiek chodzi z prekoscia 3-7km/h to mozna powiedziec w knurowie lepiej chodzic niz jezdzic ! ciekawy jestem co sie jeszcze wymysli w tym miescie apropo co z tym monitoringiem w knurowie czy ktos juz widzial jakies " UKRYTE KAMERY"

pozdrawiam Wave Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka