Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Którą szkołę nauki jazdy wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że jakbym napisał jakiś oklepany kawał o blondynkach to wszystkie blondynki z forum zjechałyby mnie za powielanie stereotypów. Bez spinki drogie Panie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Sabina



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 490
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie temat o stereotypach i twoich problemach więc odpuść sobie bo to żałosne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilith



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 28

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Kedzierskiego - dzieki nim zdałam prawko za pierwszym razem! W siedem godzin nauczyli mnie wiecej niz Lanette za 30...
Uczyło mnie dwóch Romanów - polecam - jeden od jazd a drugi na placyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EWA1060



Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 9:28 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Ja polecam szkołę L-KURS robiłam tam kurs w zeszłym roku i zdałam za pierwszym razem cierpliwi, profesjonalni instruktorzy, miła atmosfera. Zdałam za pierwszym razem w Rybniku. Moja siostra też ma zamiar latem pójść na kurs do L-KURS-u. POLECAM SERDECZNIE !!! Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo tania reklama Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirtualnykolos



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie opinie o szkole jazdy pana Grzegorza Płonki? Waham się między nauką jazdy u niego a robieniem prawka u Kędziora. Słyszałem, że obie szkoły dobre, znajomi odradzają mi R. a polecają właśnie Kędziora lub Płonke. Po wakacjach chce startować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem świeżo(dziś,8 rano) po egzaminie zdanym za pierwszym podejściem i jestem zadowolona z wyboru szkoły jazdy u p.Kędzierskiego.Przygotowali mnie jak tylko mogli najlepiej,dostosowując jazdy do przedziwnych godzin mojej pracy.Nieważne czy to 6ta rano czy 18ta w tygodniu czy 7ma lub 13ta w niedzielę,nie zauważyłam znudzenia czy też zniecierpliwienia ze strony instruktorów,a moje telefony szef p.Kędzierski nie traktował jako zła koniecznego Thumbsup Czasami wydawało mi się że bardziej wierzą w moje umiejętności niż ja sama,do tego stopnia dodawali mi otuchy że uwierzyłam,iż nie ma innej opcji tylko zdać za pierwszym podejściem.Szłam na egzamin z ogromnym stresem ale i ze słowami wiary w moje umiejętności których wysłuchałam sporo szczególnie w ciągu ostatnich kilku godzin jazd.Tak jak moja rodzina i znajomi tak i niektórzy instruktorzy z niecierpliwościa oczekiwali na wynik mojego egzaminu.Chłopaki dzięki raz jeszcze szczególnie Przemkowi,Romkowi i chłopakom z placyku.Jeśli za kilka lat moja córka będzie się wybierać na prawko to napewno pójdzie do KĘDZIORA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post przeniesiony

Emotkaa napisał:
Witam. Za miesiąc chce udać się na kurs prawo jazdy i nie wiem czy wybrać OSK Vector czy OSK Kędzior. Proszę o pomoc w wyborze, cenowo Vector jest tańszy ale bardziej zalezy mi na dobrej nauce i zdaniu egzaminów. Ktory OSK bedzie lepszy?

_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek Kędzierski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebolxd



Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: Knurów Szczygłowice

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę polecić OSK Vector Wink wysoka zdawalność, bardzo dobrzy instruktorzy, dużo pozytwnych opini od kursantów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleksandra



Dołączył: 28 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 11:15 pm    Temat postu: gdzie robić prawo jazdy Odpowiedz z cytatem

witam jeżeli mogę polecić to polecam OSK VECTOR 4 lata temu robiłam kurs u Kędziora .. oblalam 3 razy dokupilam 10 godz i 4 raz też oblany w sierpniu wykupiłam nowy kurs u osk VECTOR i już od października śmigam sama zdane za pierwszym razem całkiem inne zasady nauki niż u Kędziora.Miła atmosfera już nie wspomnę o jazdach na które ja wybieram miejsce z kad mają mnie zabrac i jazdy liczą się od momentu kiedy ja rusze autem nie jak u Kędziora jak jechał na szczyglowice po mnie to już 15minut odliczone z mojej godziny naprawdę warto warto OSK VECTOR wystarczy wejść na stronkę i poczytać opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc to darowałbym sobie zadawanie takich pytań na lokalnym forum. Rozumiem intencje ale zawsze takie pytanie rodzi podejrzenia, że ktoś założy konto tylko po to aby zareklamować czyjeś (lub swoje) usługi więc miarodajne to nigdy nie będzie - lepiej popytać wśród znajomych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tulipanek



Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 37

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam Vectora, robiłam tam kurs i rzeczywiście podjeżdżają po kursanta w dowolne miejsce, ale największym plusem jest po prostu staranne przygotowanie do egzaminu. Ja zdałam i jestem zadowolona Smile
A tutaj jest więcej opinii, nie anonimowych Smile
https://pl-pl.facebook.com/osk.vector.szkola.jazdy/
_________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja opisze moje doświadczenia z przed ponad 20 lat. Prawko robiłem na szpitalnej - nie pamiętam co to była za firma. Zdałem za pierwszym razem, ale po ok. 12 jadach okazało się, że zostały mi tylko 2 jazdy. Nie zapisywałem sobie, kiedy jeździłem więc zostałem oszukany - zwracajcie uwagę też na takie rzeczy. Zajęcia prowadził i oszukał mnie taki gruby facet z wąsem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka