Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przegląd Lokalny o samobójstwie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Secundo niczym się nie podniecam, chciałam tylko zaznaczyć że z takich tematów nigdy nie wychodzi nic dobrego tak jak admin wyjaśniał wcześniej bo taka jest prawda 3 tematy już powstały na ten temat a mimo 2 zamkniętych ludzie dalej w to brną więc prosze Cię, nie przesadzaj, a to że dam świeczkę to Cie już powinno g***** obchodzić. Takie zdanie na ten temat. Teraz gadacie o zdjęciu a za chwilę będzie mowa o całym zdarzeniu, tylko o to mi chodziło. Nipotrzebnie się tak uniosłeś na moją osobę.

P.S Oby jak twierdzisz, nie zjechało to na inny temat niż tylko co do zdjęcia pozdro:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta rozmowa do niczego nie doprowadzi. Jednych bulwersuje zdjęcie w PL innych artykuł w SE a jeszcze inna grupa ludzi nie jest zainteresowana historią tego dubla samobójczego. Ja osobiście sądzę że:
- media i tak będą opisywały takie zdarzenia bo ludzie to lubią tzn. czyjaś tragedia przyciąga ludzi.
- zdjęcie jak zdjęcie, nie popadajmy w paranoje jeśli nie byłoby go w przeglądzie to byłoby w innej gazecie czy też "rozeszłoby się" zdjęcie zrobione przez przypadkowego przechodnia
- treść i zdjęcia w SE były pisane w stylu "Interwencji" czy też "Super Wizjera" taka "tragedia live" szukanie sensacji itp. Pewien niesmak budzą zdjęcia rodziny pod tym drzewem.
- Ludzka pamięć jest zawodna więc ten temat "pożyje" jeszcze kilka dni i potem większość o nim zapomni przestanie pisać. Normalne i wskazane, bo po co pisać o sprawie którą 99.99% uważa za nienormalną.
Na koniec dziwi mnie "podniecanie" się nad zdjęciami czy tekstami w gazetach. Obaj wisielcy wieszając się w tak widocznym miejscu wiedzieli że sprawą będzie żyło miasto; wieszając się stracili prywatność/anonimowość. Tego raczej byli świadomi, więc dziwi mnie dlaczego teraz robi się z tego temat tabu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to zgadzam się, sprawa będzie za kilka dni zapomniana, zdjęcia były bulwersujące na pewno dla rodzin i bliskich znajomych, mnie osobiście także zaskoczyło, lecz uważam iż dla gazet to pokusa i nowa sensacja. To było wiadome, że prędzej czy później pokażą to w którejś z nich. Dziwne tylko że w momencie gdzie podali tak mało informacji na ten temat było ono w takiej formie ukazane. No ale cóż, jeszcze nie raz ujrzymy takiego rodzaju zdjęcia, bo to jest niestety na porządku dziennym na świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm wcześniejszy post usunięty kolegi więc zmieniam forme odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę miłych ferii. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artykul w SE typowy dla nich. dobrze ktos to ujal wczesniej ala interwencja itp. zdjecie pod krzyzem troche na pokaz ale nie przyczepiam sie.

prosilbym rowniez o nieco umiarkowania w krytyce. PL to nie brukowiec. jeden artykul nie moze ksztaltowac generalnej opinii o gazecie. gdyby PL nim byl to nikt nie oburzalby sie tym zdjeciem bo takie rzeczy bylyby codziennoscia i nikt nie zwrocilby nawet na to uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba będzie mały off topic, ale bezsensowna wydaje mi się ta cała gadka o fotce, która niejednych oburzyła (w tym mnie) w momencie, gdy w sieci trafia się na .... bloga dwóch denatów.Blog pełen ich zdjęć, pełen wpisów przeważnie panienek, pełno płaczów i pytań - po co? Ręce opadają. Brick wall Brick wall Brick wall I to zrobiła osoba bliska dwóm wisielcom. Pytanie- po kiego grzyba? Może ja tu czegoś po prostu nie rozumiem, w gazecie to nie piszcie, ale w internecie krzyczcie?


Żeby nie było zbędnych pytań - na blogu nie było fotek takich jak w PL. Niemniej nadal nie rozumiem, po co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Samobójstwo nie kończy bólu, przekłada go jedynie na zdruzgotane ramiona tych którzy pozostają przy zyciu"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 3:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
PL to nie brukowiec. jeden artykul nie moze ksztaltowac generalnej opinii o gazecie


Masz racje, to nie brukowiec, gazeta też nie, PL to cotygodniowa Kronika Knurowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj juz wszystko bylo ok. zdawkowa informacja, tylko najwazniejsze fakty. normalne zdjecie, komentarz policji. cale szczescie ze to tylko jednorazowa wpadka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka