Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteki w Knurowie - jedna wielka klapa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rolana



Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej zaaaaaaaaaaaaaaaaa Smile
Bo niestety taka jest smutna prawda... żeby się gdziekolwiek pobawić, to szkoda gadać. A moim zdaniem to władze mogłyby od czasu zaglądać na forum. To najszybsze źródło informacji, o tym co sądzą ludzie Smile
Atw to nie wiem co macie do Gwara? Właśnie wybieram się na imprezę walentynkową w środę! A w Knurowie coś jest z okazji tego jakże komercyjnego "święta"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Mariusz



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu nikt nie ma nic do Gwara (przynajmnie ja) - tez tam jestem najczesciej w sumie z wszystkich klubow

dalej... wladze... one zarzadzaja miastem i imprezami publicznymi (jak np. ur miasta) - do klubow nic im... kluby to wlasnosc prywatna - wszelakiej masci inwestorow

pozdro 4 all
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ascet



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 185
Skąd: gszforum.pl techno.pl/forum

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
do powera? hmmm dzieki ale nie skorzystam. wole Spiz Wink. jesli chodzi o to gdzie on sie znajduje to hmmm...

wystarczy isc sokolska (to rownolegla do stawowej- tam stoi biurowiec stalexportu- nie mozna nie zauwazyc) caly czas prosto do malego ronda. tam odbic w prawo. z ronda o ile mnie pamiec nie myli widac juz logo klubu. klub oczywiscie nie tylko dla studentow ale jak najbardziej dla pelnoletnich Wink.

Lukasz a co studiujesz i gdzie? Smile


nie wazne gdzie gra .. ważne kto !
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o doklanie... bo Patka mowila ze musi gdzies pojechac zeby dobrze sie pobawic no albo domowka...

ale w sumie nie wazne miejscowka - wazne ekipa;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej Mario nie gadaj bo w Gwarku to sie ciągle widzimy hehehe oczywiście wszystko zależy od towarzystwa zgadzam się w 100% ale wiesz nie sądzę żebym poszła do Memphis i dobrze się bawiła, rozumiem że kto się umie bawić pobawi się wszędzie, ale nie oszukujmy się że to nie jest to Smile Gwarek Rlz i tyle heh Smile choć nie powiem bo tyle tam napaleńców teraz że hoho :/ a laski to dajcie spokój Smile.. no ale never mind Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ascetowi chyba bardziej chodzilo o to kto gra a nie o ekipe. Siasia zreszta nie moj klimat. nieco za ostro. wole bardziej lekki trance albo house.

tak poza tematem- kto wybiera sie na Tiesto in Concert do Wrocka? pare osob z Knurowa sie zbiera Wink. bilety rozchodza sie jak swieze buleczki. ostatnio 1500 biletow poszlo w 4 minuty Smile. niestety jesxzcze nie zdobylem dla siebie ale pracuje nad tym Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak sie wlasnie zastanawialem czy to ta znajoma Patka:)

co do Wrocka to chce sie tam niebawem wybrac... ale raczej nie w ramach koncertu... no choc Tiesto:D... kiedy gra?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wlasnie moja Droga;) Memphis juz nie istnieje... teraz to jest DOM WESELNY:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ascet



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 185
Skąd: gszforum.pl techno.pl/forum

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
Ascetowi chyba bardziej chodzilo o to kto gra a nie o ekipe. Siasia zreszta nie moj klimat. nieco za ostro. wole bardziej lekki trance albo house.

tak poza tematem- kto wybiera sie na Tiesto in Concert do Wrocka? pare osob z Knurowa sie zbiera Wink. bilety rozchodza sie jak swieze buleczki. ostatnio 1500 biletow poszlo w 4 minuty Smile. niestety jesxzcze nie zdobylem dla siebie ale pracuje nad tym Wink.


heh i tu racja i tu... ekipa na siasi tez bedzie... a czy ja wim cyz za mocno.. electro wcale nie ejst mocne Wink a house i inne brzmienia dbac beda pozstali dj'e
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14 kwiecien- Hala Ludowa we Wroclawiu. bilety rozchodza sie w ekspresowym tempie. bedzie to niepowtarzalne widowisko. przeczytajcie zreszta artykul z FTB. jego show bedzie trwalo 7 godzin. ja musze tam byc.

http://www.ftb.pl/news/45043_0_1/tiesto-w-polsce-elements-of-life-1404-wroc%B3aw.htm

a co do electro to wole Lexy & K Paul. sa swietni! jakos mam uraz do powera i nie skorzystam. ale zycze dobrej zabawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak.. ale podałam tylko przykład Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ascet



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 185
Skąd: gszforum.pl techno.pl/forum

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem set łukasza w spodku .. konkretnie zagral .. i mysle ze nie zawiedzie mnie pojutrze Wink jego sety mozna sciagac tez z jego strony www.dj-siasia.net a tiesto we wroclaawiu... jak sio euda dto do wrocka zawitam na creamfields
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Creamfields powiadasz? ciekawie moze byc ale jednak wybiore Tiestucha. a to dlatego ze to nie jest zwykly koncert. to poprostu widowisko. zeby to przyrownac to Jean Michalle Jarre w skromniejszym wydaniu Wink. bedzie "tylko" 15-20 tysiecy ludzi Smile. wielki pokaz laserow, pirotechniki, pokazy artystyczne, to w polaczeniu z lekka i nastrojowa muzyka da napewno piorunujacy efekt. a ja sie bardzo ciesze bo udalo mi sie zdobyc bilety i nic juz mnie nie powstrzyma przed wyjazdem na koncert Smile. namawiam was. satysfakcja gwarantowana!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ascet



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 185
Skąd: gszforum.pl techno.pl/forum

PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cremfileds Wink 6 czy 7 scen... od house.. przez techno.. drum and base, breakbeat.. electro.. po trance.aw tym same gwiazdy... Wink w tym roku.. ma byc m.in Prodigy ;D ciekawe czy wypali
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPIZ SPIZ SPIZ!!!!!! najlepszy klub w jakim bylem. wczoraj impreza poprostu boska!! mase ludzi usmiechnietych ktorzy sie swietnie bawia! zero napinki, zero koksow, zero spiec! zero krzywych spojzen! tylko ZLOTE PRZEBOJE Smile

zachecam wszystkich zeby tam sie wybrali wlasnie w czwartek a pare osob z Knurowa udalo mi sie dojzec Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka