Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Myjnie ręczne w okolicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałem z myjni na BP

Wg. mnie jakość super z tego syfu co jest na drogach za 5 zł spokojnie autko umyłem i caly brud zszedl ! Smile

A co do myjni ręcznych - Knurów nie ma nic ciekawego, może na foszu jest dość dobre mycie ale DROGIE !


Ja polecam myjnie na wjezdzie do gliwic po lewej stronie w podwórku.

Dobrze myją, może nie tanio ale auto pachnie i się świeci, do tego miła obsługa, gratis kawka czy herbata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Paweł86



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 226
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam myjnie na Krywałdzie obok ronda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alijah



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 9:07 pm    Temat postu: Myjnia "bez ręczna" Odpowiedz z cytatem

Wracam do tematu , bo sądzę że warto.
Myłem ostatnio auto na myjni przy BP w Knurowie niby program z aktywną pianą, a jakoś za chińskiego boga nie udało mi się auta umyć. No może nie do końca bo póki mokre było ładne i świecące, na drugi dzień w świetle dziennym totalna poracha. Program za 2x po 5 zł i zonk.

Rozgrzany zaistniałą sytuacją stwierdziłem że w nosie mam te wynalazki i wybrałem się na myjnie na Granicy, jak się jedzie na Czerwionkę jakieś może z 300 metrów za mostem po prawej stronie.

Wybrałem program Smile i poszedłem sobie posiedzieć w ciepełku. Ekipa auto wypucowała,nawoskowała, wytarła i nie było śladu po zaciekach i nie spłukanych wynalazków.

Stwierdzam jedno Smile
wolę dać 2 zł więcej i posiedzieć sobie w biurze, niż samemu pucować auto na wyścigi , a na drugi dzień złorzeczyć na siebie, tandetne myjnie i wywalanie pieniędzy może nie w błoto, ale w studzienki kanalizacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba wiedzieć o jednym NIE da się umyć auta bez używania gąbki ! Jest to NIE realne, takie myjnie jak BP są do lekkiego brudu a nie tego co teraz jest na autach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SIEKOL



Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 9:29 pm    Temat postu: MYJNIA Odpowiedz z cytatem

Musisz jechac na ul. Wolnosci auto-blysk umyja auto bez gąbki moze byc cale z gliny i po umyciu i wytarciu do sucha jest blysk .100 procent zadowolenia lub zwrot pieniedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lobo



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 98

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 8:35 am    Temat postu: Re: Myjnia "bez ręczna" Odpowiedz z cytatem

Alijah napisał:

Stwierdzam jedno Smile
wolę dać 2 zł więcej i posiedzieć sobie w biurze, niż samemu pucować auto na wyścigi , a na drugi dzień złorzeczyć na siebie, tandetne myjnie i wywalanie pieniędzy może nie w błoto, ale w studzienki kanalizacyjne.


Czyli ile zapłaciłeś za mycie ?? według moich obliczeń to powinno byc 12 zł a za tyle nie umyją tam samochodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to 7 zł, bo za 5 zł spokojnie robię wszystkie programy na BP i auto jest czyste Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naronowa



Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 14

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 8:03 pm    Temat postu: Re: Myjnie samochodowe ręczne w okolicy Odpowiedz z cytatem

gemis napisał:
Czy ktoś poleci jakąś konkretną myjnie ręczną w okolicy...? Chodzi mi o taką w której auto po myciu jest suszone ( wycierane - co ważne w okresie zimowym ).

Prosiłbym jeśli to możliwe o podanie cen Wink


Zima się wnet kończy, ale jak co, ruszyła parowa myjnia na Dymka przy Auto Mańku. Wskazane przy mrozach nawet, gorąca para i wycieranie do sucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qandoo



Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 19

PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 12:32 pm    Temat postu: Re: MYJNIA Odpowiedz z cytatem

SIEKOL napisał:
Musisz jechac na ul. Wolnosci auto-blysk umyja auto bez gąbki moze byc cale z gliny i po umyciu i wytarciu do sucha jest blysk .100 procent zadowolenia lub zwrot pieniedzy.

Korzystałem kiedyś ale z prania wnętrza i byłem zadowolony.

Nie orientuje się ktoś gdzie można samemu umyć auto bez patrzenia na ręce tzn. swój szampon swoją gabka itp.
Korzystam wieczorami z myjni na dworcowej jak jest mało ludzi, ale chciałbym w dzień tylko na każdej myjnia zaraz ktoś sie wydziera Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam często korzystam z myjni na Zaciszy. Piana a potem szczotka... za 9 zł kombi można umyć Smile
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julex



Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 06, 2013 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa myjnia otwarta na granicy Knurowa i Gierałtowic po lewej stronie jadąc od Knurowa , byłem i jestem bardzo zadowolony , polecam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Mar 06, 2013 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie skorzystam z nowej myjni na granicy, ale dopiero jak władze ZWnM dogadają się z kopalnią i dyrekcją ZDW co do wyczyszczenia Dworcowej.

W przeciwnym razie jazda tamtędy czystym autem nie ma sensu. Na głównej ulicy ZWnM jest więcej syfu niż w Makoszowach przy wadze.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamut55



Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to już chyba większość tych myjek w okolicy odwiedziłem więc mogę się wypowiedzieć Smile
Karcher na Zaciszy - PORAŻKA ! Raz tam myłem auto i już więcej nie popełniłem tego błędu. Wrzuciłem 5zł na początek i nawet nie umyłem dobrze połowy auta jak woda przestała lecieć... Neutral Już nie mówię o tym, że auto nie było czyste tak jakbym chciał.

Myjnia ręczna za Biedronką - Nie mam jakiś większych zastrzeżeń ale nie jeżdżę tam i tak. Wolę samemu auto umyć, a potem je ręcznie wytrzeć. A to dlatego, że jakiś czas temu na właśnie takiej myjni ręcznej (nie mówię tutaj konkretnie o tej za Biedronką) popsikali mi felgi jakimś silnym środkiem czyszczącym, a że miałem wypolerowane ranty (felgi ameliniowe) to na rantach zrobiło się mleko i nie szło tego niczym zrobić :/ Dlatego myjnie ręcznie gdzie ktoś myje mi auto omijam z daleka.

Myjnia na Dworcowej w Knurowie - myłem tam auto dopóki nie powstała myjnia przy Tesco. Więcej na Dworcową nie zawitam bo kicha max.

Myjnia przy dużym Tesco - zawsze tam jeżdżę !!!!! 5 programów do wyboru, duże ciśnienie, szczotka z której mocno - co ważne - leci woda bo na dworcowej to ledwo leci z tej szczotki dzięki czemu zamiast mycia jest porysowany lakier.

Myjnia na BP - raz myłem i nawet fajnie wyszło. Przejadę się tam w najbliższym czasie żeby przypomnieć sobie jak wygląda auto po tej myjni.

Myjnia ręczna na granicy Szczygłowic i Czuchowa - nie byłem ale na pewno się tam przejadę skoro tak zachwalacie.

Kiedyś była (lub dalej jest nie wiem) myjnia na Fochu. Raz tam byłem zaraz po otwarciu bo pierwsze mycie było gratis i nawet spoko wyszło. Nie wiem co dalej się dzieje w tym miejscu.

Jednak najlepszą myjnią jaką do tej pory wypróbowałem to była myjnia ręczna w Rybniku obok BP na Paruszowcu. Takie biało czerwone banery ją okalają. Mega dobre ciśnienie wody leci z pistoletu, kilka programów do wyboru, nie pamiętam czy mają szczotkę ale i tak samą wodą idzie umyć auto perfekcyjnie. Zawsze jak jestem w Rybniku i mam kilka drobnych w portfelu to tam jeżdżę myć auto.

O tych myjniach na Wolności czy Dymka to zupełnie nie słyszałem. Może ktoś coś więcej powiedzieć?


A co do mycia auta i uzyskanych efektów to z własnego doświadczenia powiem tak: jeśli nie chcecie bawić się z jakimiś szczotkami na myjni lub wozić własnych gąbek z wiaderkiem i myć auto na myjni i tam je tylko spłukać to zainwestujcie trochę pieniędzy w auto detailing. Jakby ktoś nie widział to tutaj definicja na wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Auto_detailing a tutaj jak to wygląda w praktyce na przykładzie auta którego jest wiele na drogach. Niestety większość naszych aut wygląda dokładnie jak te Volvo przed korektą lakieru: http://shinefactory.pl/?page_id=1335
Strona nie jest przypadkowa bo mam tam znajomego który zajmuje się polerowaniem tych aut które znajdują się w projektach. Oczywiście na Śląsku również znajdują się takie zakłady zajmujące się detailingiem. Ale do czego zmierzam. Sam poddałem moje auto takim zabiegom upiększającym dzięki czemu mój prawie 20 letni Opel z takiego zwykłego auta jakich pełno w Knurowie zamienił się w pięknie lśniące auto wyróżniające się z tłumu Smile Nie ma na nim w ogóle rys i jest dobrze zabezpieczone woskiem dzięki czemu jak mam brudne auto i jadę na myjnię to nie muszę używać żadnych szczotek, gąbek itp tylko myję samą wodą. Zazwyczaj jest to myjnia przy Tesco na której stosuję mycie wodą z tym proszkiem, a potem spłukuje czystą wodą, wycieram do sucha i dalej jest taki sam efekt jak zaraz po wyjeździe z takiego zakładu który wyżej pokazałem Smile Detailing nie jest tani to fakt ale jest spokój na długi czas. Cena oczywiście zależy od tego jakie auto ma być poddane zabiegom. Są segmenty i wg nich ustalana jest cena za usługę. Radzę rozejrzeć się na tej stronie i zobaczyć jak to wszystko wygląda, a potem popatrzeć na swoje auto i się zastanowić czy z tego nie skorzystać Wink Osobiście polecam. Jakby ktoś chciał to mogę wkleić parę zdjęć pokazujących różnicę jak to wyglądało na moim aucie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamut, bardzo chetnie zobaczyłabym twoje auto przed i po tej "renowacji" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loki997



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 62
Skąd: inąd :)

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w niedzielę "trochę" ubłociłem rower na hałdach i w lesie, wracając podjechałem na zacisze, niestety za 5 pln nie udało się umyć roweru prawie nie było ciśnienia i jeszcze syf był na rowerze, musiałem poprawiać ręcznie w domu bo szkoda mi było kasy by dokończyć.
Poprzednim razem było tak samo ale myślałem że to jakiś chwilowy problem ale niestety jest tak nadal.
Nie polecam tej myjni bo szkoda kasy.
_________________
sycko jest proste, ino góry som krziwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka