Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Finał MŚ w piłce ręcznej Niemcy - Polska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 2:27 pm    Temat postu: Finał MŚ w piłce ręcznej Niemcy - Polska Odpowiedz z cytatem

Witam.

Nasi piłkarze ręczni są prawdziwą rewelacją mistrzostw świata. Jutro wielki finał Niemcy - Polska, mam nadzieję, że tak jak w fazie grupowej pokonamy Niemców. Podczas tych mistrzostw miałem okazję oglądać w telewizji mecze Polaków z Islandią i ten ostatni z Danią. Naprawdę gra Polaków robi wielkie wrażenie. Mam nadzieję, że jutrzejszy finał nie będzie tak jednostronny jak ten, który mogliśmy oglądać podczas mistrzostw świata w siatkówce, Polska – Brazylia.
A tak w ogóle to bardzo cieszę się, że doczekałem się czasów kiedy polskie drużyny walczą o złoto. I na koniec jeszcze jedna refleksja czy ktoś pamięta jeszcze MKS „Unię” Knurów. Knurowskie piłkarki ręczne miały wspaniałe osiągnięcia. Największym sukcesem było zdobycie przez zespoły młodziczek w 1993r. - 4 miejsca, a w 1994r. - 3 miejsca (brązowego medalu) w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej.
Myślę, że na fali wzrostu zainteresowania tą dyscypliną sportu warto powrócić w Knurowie do tej dyscypliny.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Mateusz



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 337

PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reczna.pl podaje że polacy mogą nie wyjść na boisko wogóle, spowodowane to jest brakiem biletów dla polskich kibiców. Wejściówek dostaliśmy tylko 4 choć strona polska prosiła o 100. Śmiesznym się wydaje fakt że na te 4 wejściówki polacy wysyłają 5 osobową delegacje rządową z Prezydentem RP na czele...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy już się kłócą co zrobią z kasą za wygranie MŚ.... na rynku w Kolonii już jest przygotowana feta... mam nadzieję, że znowu wygramy i utrzemy im nosa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę naszym szczypiornistom powodzenia.
Niech skopią gebelsom ich zarozumiałe zadki. Kubeł zimnej wody na łeb przyda się niemcom.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byłby piękny widok, 20 000 płaczących Niemców w hali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj popołudniu wchodzę na forum na onecie i widzę, że ktoś napisał, że na stronie http://www.sportbild.de/sportbild/handball/index.html jest ankieta na temat kto wygra Polska czy Niemcy. Początkowo 16% było dla Polski, jednak Polscy internauci potrafią się zmobilizować i obecnie 98,1% jest dla nas Very Happy na innych niemieckich stronach internetowych też prowadzi Polska Very Happy np na sport1, ZDF, RTL =) w kupie siła, niech Niemcy znają potęgę internetu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Szkoda, wielka szkoda Niemcy byli w naszym zasięgu. Moim zdaniem mecz dla Niemców wygrał ich trener Heiner Brand, który doskonale rozpracował naszą drużynę. Niemiecka obrona wyłączyła z gry naszych najlepszych zawodników: Karola Bieleckiego i Marcina Lijewskiego. Trudno, mimo to wielkie brawa dla naszych zawodników i trenera. Wielkie dzięki za wspaniały turniej, oby tak dalej.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 73

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałam oglądać skoki. Zwłaszcza gdy widziałam polskie faule. Mieli rację Niemiaszki nazywając nas chamami.
A tak naprawdę przegraliśmy w momencie fetowania awansu do finału. Jak siatkarze Nie mam racji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie nie Smile ale nie chce mi sie rozpisywac Smile

Gratuluje Polakom, szkoda ze sie nie udalo w finale, ale i tak wielki sukces, w koncu Polska w sportach druzynowych zaczyna cos znaczyc Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 337

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zibo napisał:
wg mnie nie Smile ale nie chce mi sie rozpisywac Smile

Gratuluje Polakom, szkoda ze sie nie udalo w finale, ale i tak wielki sukces, w koncu Polska w sportach druzynowych zaczyna cos znaczyc Smile


Zgadzam się.

Czy nie uważacie że dziś mielibyśmy w sobie większą radość gdybyśmy przegrali z danią mecz o finał i wygrali z Francją bój o brąz? Ja myślę że bylibyśmy w '7' niebie Wink


Ostatnio zmieniony przez Mateusz dnia Wto Lut 06, 2007 11:58 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie narzekajcie Polsca wicemistrzem świata!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby, gdyby ...
Gratuluje Polskim szczypiornistom sukcesu, jednak czuć pewien niedosyt gdyż mam nieodparte wrażenie że Polska nie przegrała z Niemcami ale z samym sobą. Nieskuteczność, dużo błędów w ataku, to przyczyny porażki. Sędziowanie nie było złe więc raczej na "czarnych" nie możemy zwalać winy.
Spoko pomysł mieli Niemcy na wręczenie medali Cool


1982 - BRĄZ
2007 - SREBRO
2008 - ZŁOTO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahah i kto utarl komu nosa, polacy zawsze duzo szumu robia ale oprucz kibicow to w polsce niema sportu i niebedzie ! Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, a drugie miejsce na swiecie to totalna porazka, szczegolnie patrzac na wczesniejsze lata Smile

komentarz w onetowskim stylu, albo ironia, sam juz nei wiem Wink
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
hahah i kto utarl komu nosa, polacy zawsze duzo szumu robia ale oprucz kibicow to w polsce niema sportu i niebedzie ! Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing



to ironia ?? Think Dontknow

Małysz to oczywiście dla Ciebie popierdółka
teraz II miejsce na świecie w ręcznej... popierdółka
oraz wielu innych sportowców to pewnie tylko fatamorgana...

hmmm... ciekawe masz podejście...

ja uważam że musimy być dumni z naszych sportowców którzy jednak coś zaczynają znaczyć
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka