Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co z kobietami na forum?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie jest nas tu wiele Jednak Shame on you wynika z tego że to nie my jesteśmy większymi gadułami.
Baron, co do tego że net to głównie męskie hobby się nie zgodzę STEREOTYP!!! W domu to np. ja więcej siedzę na necie, a moja druga połowa znęca się w wolnym czasie nad padem.
Ilumir, my do kuchni? Przecież to faceci są najlepszymi kucharzami. Heh, co niektórzy mają myślenie uwsteczniające.
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przed mówczynią Smile Ja również siedzę więcej przed kompem niż mój luby czy nawet więcej wiszę na konsoli. No i fakt faceci lepiej gotują, mój luby robi wspaniałe kanapki ;P
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riina



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiet tu dużo. To, że mniej postów piszą nie oznacza braku umiejętności obsługi kompa, netu czy forum. Czasem widzimy, że dyskusja z niektórymi delikwentami nie ma sensu, więc ustępujemy Smile Jak temat mądry i jest z kim podyskutować to i kobiet więcej odpisuje.

Pozdrowienia dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej na forum. Smile
Dla facetów też Smile
_________________
"Nie przegrywa ten kto upada, lecz ten kto nie chce powstać"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olka69



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 208
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fureya a kanapki sie gotuje Smile ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O luuudzie.... Reszta zdania jest po przecinku, więc... Że Np. robi świetne kanapki, równie dobrze mogłam to napisać po kropce jako następne zdanie, a nie, że kanapki się gotuje. Jej, trochę można było się domyśleć. Smile
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwonakaminska76 napisał:
Faktycznie jest nas tu wiele Jednak Shame on you wynika z tego że to nie my jesteśmy większymi gadułami.
Baron, co do tego że net to głównie męskie hobby się nie zgodzę STEREOTYP!!! W domu to np. ja więcej siedzę na necie, a moja druga połowa znęca się w wolnym czasie nad padem.
Ilumir, my do kuchni? Przecież to faceci są najlepszymi kucharzami. Heh, co niektórzy mają myślenie uwsteczniające.


Iwonka ja nie powiedzialem ze net tylko ze komputer to ogolnie meska zabawka to ze kobiety lubia siedziec w sieci i godzinami rozmawiac np. na GG tego nie trzeba mi tlumaczyc wiem cos o tym.

Co do kuchni tez masz racje wekszosc mezczyzn to poprostu lenie i wykorzystuja ta stara dobra tradycje ze kobiety do kuchni co nie znaczy ze sami nie umieja gotowac lub sa nawet lepszymi kucharzami !
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale powielacie stereotypy Mr. Green jestem modem na 2 ptasich forach w odróżnieniu od meża, ktory w życiu nie siadł przed kompem.
Mężczyżni też plotkują na gg nie tylko kobiety
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al napisał:
Ale powielacie stereotypy Mr. Green jestem modem na 2 ptasich forach w odróżnieniu od meża, ktory w życiu nie siadł przed kompem.
Mężczyżni też plotkują na gg nie tylko kobiety


zdarzaja sie i wyjatki Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
alenda



Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Gierałtowice

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem kobietą. Tyle, że już nie mieszkam w Knurowie, ale mam blisko i kocham te miasto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kobieta melduję się ...I wiecie co Wy faceci jestescie większymi plotkarzami niż my:)Smile
Ale przyznaję faceci są dobrzy w tym czy tamtym ale nie zawsze w kuchni muszą byc najlepsi ...o nie...!!!!!!!!!!!!I to głupi mit!!!!Ale jako ginekolodzy to prawda badają delikatniej i są lepszymi fachowcami Smile
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ,kobietki na forum...Was panowie też SmileA jak:)!!!!!!!!!!!!! Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alenda napisał:
Jestem kobietą. Tyle, że już nie mieszkam w Knurowie, ale mam blisko i kocham te miasto Smile

a ja jestem kobietą mieszkam w Knurowie po krótkiej przerwie i też kocham to miasto:)Pozdrawiam Cię alendo:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walusss



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 383
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 2:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja reprezentuje meskie towarzystwo, a pozdrawiam te z Venus ;- )))))
_________________
"...jedni wyciągają ręce po pomoc, a przywódcy na ekranach wciąż ściskają sobie dłonie.
Kiedy ludzie się obudzą wreszcie i zobaczą, że dokoła nich cały świat płonie.... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walusss napisał:
a ja reprezentuje meskie towarzystwo, a pozdrawiam te z Venus ;- )))))


dziękuję panie z Marsa:)!!! Smile Miłego weekendu przy okazji życzę wszystkim forumowiczom:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anamari napisał:
Ja kobieta melduję się ...I wiecie co Wy faceci jestescie większymi plotkarzami niż my:)Smile
Ale przyznaję faceci są dobrzy w tym czy tamtym ale nie zawsze w kuchni muszą byc najlepsi ...o nie...!!!!!!!!!!!!I to głupi mit!!!!Ale jako ginekolodzy to prawda badają delikatniej i są lepszymi fachowcami Smile
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ,kobietki na forum...Was panowie też SmileA jak:)!!!!!!!!!!!!! Mr. Green


Wejście udane... melduję się.... I wiesz co, to nie prawda, że faceci są większymi plotkarzami, bo plotki nie są Naszą silną stroną my dyskutujemy poważnie, no przynajmniej dopóki, Któraś Nas nie przekona, że to plotkarstwo Not talking Zgadzam się "z tym i tamtym" co do kuchni to omijam z daleka po za porą obiadową Speak to the hand Ginekologia Think orzesz, ta dziedzina jest mi zupełnie obca. Panów nie pozdrawiam, panie owszem, a jak 2 man down na wznak, choć nie koniecznie. Evil or Very Mad
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ESTEAM napisał:
anamari napisał:
Ja kobieta melduję się ...I wiecie co Wy faceci jestescie większymi plotkarzami niż my:)Smile
Ale przyznaję faceci są dobrzy w tym czy tamtym ale nie zawsze w kuchni muszą byc najlepsi ...o nie...!!!!!!!!!!!!I to głupi mit!!!!Ale jako ginekolodzy to prawda badają delikatniej i są lepszymi fachowcami Smile
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ,kobietki na forum...Was panowie też SmileA jak:)!!!!!!!!!!!!! Mr. Green


Wejście udane... melduję się.... I wiesz co, to nie prawda, że faceci są większymi plotkarzami, bo plotki nie są Naszą silną stroną my dyskutujemy poważnie, no przynajmniej dopóki, Któraś Nas nie przekona, że to plotkarstwo Not talking Zgadzam się "z tym i tamtym" co do kuchni to omijam z daleka po za porą obiadową Speak to the hand Ginekologia Think orzesz, ta dziedzina jest mi zupełnie obca. Panów nie pozdrawiam, panie owszem, a jak 2 man down na wznak, choć nie koniecznie. Evil or Very Mad


a ja znam panów plotkarzy heheh:)I tu zdania nie zmienię ,nie mówię ,że wszyscy panowie ...Smile
a jeśli chodzi o ginekologię ,że jest Ci obca to powiem krótko też bym tak chciała chyba nie tylko ja:)!!!
No ale jak sie jest z tamtej planety to juz nic na to nie poradzimy:)Wink
Pozdrowionka weekendowe 2 man down Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka