Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Agnieszka Luty - kandydatka do Sejmiku Województwa Śląskiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo co 4-5 lat wymieniamy świnie, a koryto ciągle pozostaje takie samo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
podinspektor policji



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 57

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli człowiek zajmujący się polityką to świnia.
Odnosząc się do naszego miasta istny knur.
Gdyby panu przydarzyło się kiedyś startować i całym swoją osobą dać temu miastu co najlepsze, też pan zostanie tym sympatycznym stworzeniem?

Proszę się opamiętać i budować w okół siebie postawy obywatelskie.
Tego typu wypowiedzi niczemu nie służą. Jak sami nie weźmiemy się do pracy to nic się nie zmieni w tym kraju.

Nie wiem na kogo pan głosował. Mój przedstawiciel (osoba, na którą głosowałem) na pewno knurem nie jest.
W końcu wybieramy władzę na nasz obraz. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówię tu głównie o szczeblu centralnym. Tak porównuję polityków do świń przy korycie, bo ich działalność polega na przeprowadzeniu ostrej kampanii, nakłamaniu, a potem wegetacji, lub zajmowaniu się pierdołami (krzyż, dopalacze, kogo prezes wyrzucił z partii) zamiast pracą na rzecz poprawy sytuacji w państwie. Oczywiście w czasie wegetacji poobsadzają rodzinę i znajomków po fajnych posadkach (przy korycie).
Jeśli chodzi o szczebel lokalny to radni zeszłej kadencji w moim odczuciu byli tylko maszynkami do głosowania. Jedyny 'wyczyn' o jakim słyszałem to protest Duliasa wobec sposobu oddania parafii ziemi wokół kościoła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka Luty



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Nie mogę obiecać , że będę na forum obecna codziennie , ale postaram się zaglądać regularnie.
Dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy . Przyznam szczerze , że startując z 9 miejsca nie liczyłam na zbyt wiele.
Jesteśmy już po pierwszym posiedzeniu sejmiku - 02 grudnia , a przed następnym 10 grudnia.
Postaram się na swojej stronie umieszczać sprawozdania z prac sejmiku.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie . Agnieszka Luty
P.S. Przepraszam , jeśli wiadomość się powtórzy , bo wysyłam ją po raz drugi.
_________________
Agnieszka Barbara Luty -kandydatka do Sejmiku Województwa Śląskiego z listy Platformy Obywatelskiej w okręgu nr 4 (Gliwice , Bytom , powiaty gliwicki , tarnogórski , lubliniecki )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka